Назвіть основні розміри земляного полотна та вимоги, що ставляться до його утримання



2.1. Ширина земляного полотна зверху на прямих ділянках колії має відповідати верхній будові колії і бути не менше: на одноколійних лініях - 5,5 м, двоколійних - 9,6 м, а в скельних та дренажних ґрунтах не менше: на одноколійних лініях - 5,0 м і двоколійних - 9,1 м.

2.3. Мінімальна ширина узбіччя земляного полотна зверху повинна бути 0,4 м з кожного боку колії. У місцях навантажувально - розвантажувальних робіт відстань від осі залізничної колії до брівки відвалу визначається залежно від висоти відвалу, роду відвальних ґрунтів, типу рухомого складу тощо і повинна бути не менше 2,5 м.

2.6. Відстань від осі залізничної колії до брівки відвалу встановлюється залежно від висоти відвалу, роду відвальних ґрунтів, типів рухомого складу і повинна бути:

на відвалах, призначених для зливу вогнянорідких шлаків, - не менше 1,4 м;

на відвалах вивантаження думпкарів - не менше 1,8 м.

2.8. Брівка земляного полотна у місцях розливу води має бути не менше ніж на 0,5 м вище максимальної висоти накату хвиль під час сильного вітру.

Порядок приймання поїздів по забороняючому показанні вхідного світлофора.

13.4.1. Приймання поїзда на станцію при заборонному показанні або погаслих основних вогнях вхідного світлофора може бути здійснено за запрошувальним сигналом, за наказом чергового по станції тільки у виняткових випадках і у відповідності до порядку, передбаченому цією Інструкцією.

Швидкість руху поїзда під час приймання на станцію за запрошувальним сигналом або за спеціальним дозволом чергового по станції має бути не більше 15 км /год, при цьому машиніст зобов'язаний вести поїзд з особливою пильністю і готовністю негайно зупинитись, якщо зустрінеться перешкода для подальшого руху.

13.4.2. Приймання поїздів на станцію при заборонному показанні вхідного світлофора допускається у випадках:

неможливості відкриття світлофора через несправність;

приймання підштовхувальних локомотивів, відбудовних поїздів, допоміжних локомотивів, а також господарських поїздів, колійних машин і агрегатів (при проведенні робіт із закриттям перегону) на вільні ділянки станційних колій.

13.4.3. Приймання поїздів на станцію при заборонному показанні вхідного світлофора проводиться за:

- запрошувальним сигналом;

- наказом чергового по станції, переданим машиністу по спеціальному телефону, встановленому біля вхідного світлофора;

- наказом чергового по станції, переданим машиністу по радіозв'язку;

- наказом чергового по станції, переданим машиністу по двосторонньому парковому зв'язку (при встановленні переговорної колонки в районі вхідного світлофора);

- наказом поїзного диспетчера, переданим машиністу локомотива по радіозв'язку (при диспетчерської централізації);

- спеціальним маневровим світлофором, установленим на щоглі вхідного світлофора при прийманні на частково зайняті рухомим складом колії і до технологічних об'єктів.

У такому ж порядку здійснюється: проїзд показання заборонного маршрутного світлофора, приймання поїздів, що прямують на станцію неправильною колією (при відсутності вхідного світлофора), а також коли при раптовому перекриванні дозвільного показання вхідного світлофора на заборонне машиніст, сприйнявши перекривання, зупинить поїзд вже після проїзду вхідного світлофора.

Передані машиністу накази про приймання поїзда на станцію при заборонному показанні вхідного (маршрутного) світлофора повинні реєструватися черговим по станції в журналі руху поїздів, а поїзним диспетчером - у журналі диспетчерських наказів.

При наявності пристроїв автоматичної реєстрації переговорів, передані машиністу накази про приймання поїзда на станцію при показанні вхідного (маршрутного) світлофора в журналі руху поїздів або в журналі диспетчерських наказів можуть не реєструватися.

Конкретний порядок дій працівників при прийманні поїздів на станцію при заборонному показанні вхідного (маршрутного) світлофора та по неправильній колії вказується в ТРА станції.

 

Білет № 14


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 537; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!