Єдине середовище обміну повідомленнями



Концепція єдиного середовища обміну повідомленнями (Unіfіed Messagіng) полягає в наданні користувачеві можливості обмінюватися повідомленнями будь-якого типу в будь-який час, з будь-якого пристрою доступу й у будь-якім мережному середовищі. Підхід, використовуваний у цій системі, ламає бар'єр між двома основними технологіями передачі повідомлень: електронною поштою з боку мереж передачі даних і голосовою/факсимільною поштою з боку мереж зв'язку. Конвергенція цих технологій дозволяє користувачу одноманітно працювати з інформацією, використовуючи як звичний графічний інтерфейс комп'ютера, так і не менш звичний телефонний чи факс-апарат.

Smartphone Unіfіed Messagіng System - реалізація концепції Unіfіed Messagіng від компанії Novavox .

Сервер Smartphone Unіfіed Messagіng Platform являє собою персональний комп'ютер, що працює під керуванням ОС Wіndows 9x/NT/2000 із встановленими платами Іntel Dіalogіc і спеціальним програмним забезпеченням Smartphone Server. Поштовий сервер MS Exchange стає єдиним сховищем всіх електронних, голосових і факсимільних повідомлень.

На комп'ютери співробітників встановлюється Smartphone Unіfіed Messagіng Clіent - програмне забезпечення, що розширює можливості пакета Mіcrosoft Outlook. У вікні поштового клієнта з'являється можливість працювати з двома новими типами повідомлень: факсимільними і голосовими, котрі позначаються спеціальними значками (рис.8.9.).  

 

Підключення через COM-порт до сервера спеціального пристрою - GSM-модему дозволяє посилати сповіщення про нове повідомлення, або ж організувати пересилання всіх поштових повідомлень на мобільний телефон, відправляти SMS-повідомлення безпосередньо з поштового клієнта Outlook.

 Система інтегрується з більшістю сучасних УАТС. Підключення Smartphone Unіfіed Messagіng Platform до УАТС здійснюється через абонентські закінчення як по аналогових двохпровідних, так і по цифрових каналах стандарту ІSDN BRІ/PRІ.


Тема 23 Отримання новин торговельного менеджменту в Internet.

Телеконференції або групи новин, іноді так само називають інтерактивною дошкою оголошень.
В даний час в Інтернеті існує близько 40 000 різних груп новин. Всі повідомлення розподілені за ієрархічно організованими тематичними групами. Ім'я кожної групи складається з імен підрівнів. Існують глобальні ієрархії локальні - для конкретної організації, країни чи мережі. Набір груп, одержуваних сервером, визначається адміністратором цього сервера і наявністю цих груп на інших серверах з якими обмінюється повідомленнями даний сервер.
Повідомлення в групах телеконференцій схожі на повідомлення електронної пошти, а заголовки повідомлень містять інформацію для програмного забезпечення, яке розміщує їх у відповідній за темою телеконференція. Якщо повідомлення розміщується більш ніж в одній телеконференції, то це називається перехресної публікацією.
Щоб отримати доступ до груп новин, необхідно встановити програму, яка називається програмою читання (або перегляду) груп новин. З її допомогою здійснюються зв'язок з сервером новин, підписка на групи новин і перегляд повідомлень. Використовуючи цю програму, можна відправити відповідь на повідомлення або почати нову дискусію. Програма для читання груп новин повинна підтримувати роботу з протоколом доставки пошти. У більшості випадків для доступу до системи телеконференцій можна використовувати програму електронної пошти.
При установці на комп'ютер програмного забезпечення Internet Explorer або Netscape автоматично встановлюються і програми для роботи з групами новин Outlook Exdivss або Mail відповідно.
Перш ніж читати повідомлення груп новин і відсилати свої повідомлення, потрібно встановити зв'язок з сервером новин. Зазвичай постачальник послуг Інтернету надає адресу свого сервера новин.
Найчастіше адресу сервера новин провайдера утворюється додаванням префікса News до адреси компанії.
Адреса сервера новин вводиться при настройці програми для читання повідомлень.
Після того, як зв'язок з сервером новин встановлена, з нього завантажується список доступних груп новин. Багато програм пропонують зробити це при першому зверненні до цього облікового запису новин.
З завантаженого списку можна вибрати і підписатися на певні групи новин. Підписка на групу новин, означає що при встановленні зв'язку з сервером на комп'ютер будуть завантажуватися повідомлення, відправлені лише в цю групу. Для полегшення пошуку потрібної групи програми читання новин забезпечується функціями пошуку і сортування заголовків груп, а самі групи мають короткі описи, які можуть бути завантажені разом зі списком їхніх назв.
Назви будь-якої групи, що належить до глобальної ієрархії, починається з префікса, який несе в собі смислове значення. Групи новин, що належать до локальних ієрархій, зазвичай починаються з назви сервера новин, а далі йдуть назви підрівнів, що несуть в собі смислове навантаження.
Як вже сказано, група новин (телеконференція) призначена для обміну інформації по конкретній темі. У більшості випадків всі повідомлення, надіслані до групи проглядаються спеціальним людиною, яка визначає, виставляти їх на загальний огляд. Людини, що виконує подібні функції, називають модератором, а групи новин, що проходять таку обробку, - модерується.
При з'єднанні з сервером новин, програма зчитує з нього заголовки повідомлень. У залежності від того, яким чином налаштована програма, зчитуються заголовки усіх, що знаходяться на сервері, або ж тільки нових. На відміну від електронної пошти повідомлення новин можуть «існувати» окремо від заголовків. Для того, щоб заощадити час, можна завантажити на комп'ютер тільки заголовки повідомлень, а потім довантажити зміст зацікавили повідомлень.
Читання повідомлень з груп новин схоже на читання звичайного електронного листа. Єдина відмінність полягає в тому, що замість адреси відправника вказується його ім'я та назва групи новин, з якої прийшло повідомлення. У деяких випадках замість імені вказується адреса електронної пошти.
Відправлення відповіді мул нового повідомлення у групу новин здійснюється так само, як і відправка електронної пошти. Треба натиснути клавішу з допомогою, якої можна відправити нове повідомлення або відповідь, вказати заголовок свого повідомлення, написати текст, а потім натиснути клавішу «відправити».
Існують два види відправки повідомлень:
а) відправка відповіді або нового повідомлення, в результаті якої стаття з'являється в списку інших новин, а значить, будь-який «відвідувач» групи новин може прочитати її;
б) відправка повідомлення в приватному порядку, тобто посилається звичайне електронний лист конкретній людині, чиє повідомлення було обрано. У деяких випадках автори особливо вказують на те, що відповідь має бути відправлений тільки по електронній пошті.
Обидва види відправки повідомлень можна комбінувати, тобто відправити відповідь і в групу новин, і прямо автору.
Через групи новин пересилається повідомлення, записані як у звичайному текстовому форматі, так і повідомлення з вкладеними файлами. Робота з вкладеними файлами не відрізняється від роботи з вкладеннями в електронну пошту.

Тема 24 Структура і характеристики професійної програми торговельного мене­джменту “1С: Підприємство. Торгівля і склад”.

"1C:Торгівля + Склад" призначена для обліку будь-яких видів торгівельних операцій. Завдяки гнучкості і настроюваності, система здатна виконувати всі функції обліку - від ведення довідників і введення первинних документів до отримання різних відомостей і аналітичних звітів.

 

Основні переваги:

  • Автоматизація будь-яких торгівельних і складських операцій
  • Робота з розподіленими інформаційними базами
  • Надійність і безпека
  • Гнучкість і настроюваність
  • Робота з торгівельним обладнанням
  • Сучасний інтерфейс
  • Відвертість і доступність
  • Розвинені засоби адміністрування
  • Автоматизація будь-яких торгівельних і складських операцій

"1C:Торгівля + Склад" автоматизує роботу на всіх етапах діяльності підприємства.

Типова конфігурація дозволяє:

  • вести облік складських запасів товарів і їх руху
  • виконувати комплектацію і розкомплектацію
  • оформляти закупівлю і продаж товарів
  • вести облік взаєморозрахунків з покупцями і постачальниками
  • формувати необхідні первинні документи
  • оформляти рахунки-фактури і автоматично будувати книгу продажу і книгу купівель
  • виконувати резервування товарів і контроль оплати
  • вести облік грошових коштів на розрахункових рахунках і в касі
  • вести облік товарних кредитів і контроль їх погашення
  • вести облік виданих на реалізацію товарів, їх повернення і оплату

У "1C:Торгівля + Склад" ви можете:

  • працювати з взаємопов'язаними документами
  • виконувати автоматичний розрахунок цін списання товарів
  • вести весь облік по декількох фірмах і складах
  • вести облік товарів в різних одиницях вимірювання, а грошових коштів - у різних валютах
  • отримувати найрізноманітнішу звітність і аналітичну інформацію про рух товарів і грошей
  • автоматично формувати бухгалтерські проводки.

Надійність і безпека

"1C:Торгівля + Склад" містить засоби забезпечення збереження і несуперечності інформації:

  • можливість заборони користувачам “прямого” видалення інформації
  • спеціальний режим видалення даних з контролем перехресних посилань
  • установка заборони редагуваннядрукарських форм документів
  • “замкнення” системи користувачем при тимчасовому припиненні роботи.

Гнучкість і настроюваність
"1C:Торгівля + Склад" може бути адаптована до будь-яких особливостей обліку на конкретному підприємстві. До складу системи входить Конфігуратор, який дозволяє при необхідності настроїти всі основні елементи системи:

  • редагувати існуючі і створювати нові необхідні документи довільної структури
  • змінювати екранні і друкарські форми документів
  • створювати журнали для роботи з документами і довільно перерозподіляти документи по журналах для ефективної роботи з ними
  • редагувати існуючі і створювати нові довідники довільної структури
  • редагувати властивості довідників: змінювати склад реквізитів, кількість рівнів, тип коду,діапазон перевірки унікальності коду і інше
  • створювати регістри для обліку коштів будь-яких необхідних розрізах
  • створювати будь-які додаткові звіти і процедури обробки інформації
  • описувати поведінку елементів системи па вбудованій мові.

Робота з торгівельним обладнанням
"1C:Торгівля + Склад"забезпечує роботу з торгівельним обладнанням: контрольно-касовими машинами, чековими принтерами,- сканерами і принтерами штриха-кодів. “Інтелектуальна” взаємодія з торгівельним обладнанням дозволяє, наприклад, заповнювати документи шляхом зчитування штриха-кодів товарів сканером.

Сучасний інтерфейс
Нова версія "1C:Торгівля + Склад" слідує сучасним стандартам призначеного для користувача інтерфейса:

  • “поради дня” підкажуть вам ефективні прийоми роботи і зручні можливості системи
  • службові вікна вміють “прикріплятися” до меж головного вікна програми
  • головне меню системи містить “іконки” команд; такі ж “іконки” розміщені на кнопках панелей інструментів
  • кнопки панелей інструментів можуть бути позначені не тільки малюнками, але і текстом.

 

Відвертість і доступність
"1C:Торгівля + Склад" містить різноманітні засоби для зв'язку з іншими програмами. Можливість імпорту і експорту інформації через текстові файли дозволить обмінюватися даними практично з будь-якою програмою. Крім цього, вбудована мова містить засоби роботи з файлами формату DBF. Також "1C:Торгівля + Склад"підтримує сучасні засоби інтеграції додатків: ОLЕ, ОLЕ Аutomation і DDЕ. Використання цих засобів дозволяє:

  • керувати роботою інших програм, використовуючи вбудовану мову програми - наприклад, формувати звіти і графіки в Місrosoft Ехсеl
  • отримувати доступ до даних "1C:Торгівля + Склад" з інших програм вставляти в документи і звіти "1C:Торгівля + Склад" об'єкти, створені іншими програмами - наприклад, розміщати в первинних документах логотип фірми розміщати в документах і звітах малюнки і графіки.

Засоби адміністрування
"1C:Торгівля + Склад" включає засоби, що дозволяють адміністратору системи:

  • вести список користувачів системи
  • призначати користувачам паролі на вхід в систему
  • призначати користувачам права на доступ до інформації, що обробляється
  • формувати індивідуальні інтерфейси користувача, включаючи меню і панелі інструментів
  • переглядати список працюючих користувачів

ІНТЕРФЕЙС РОБОЧОГО ВІКНА ПРОГРАМИ «1С ТОРГІВЛЯ І СКЛАД 7.7»
Після запуску програми при її першому запуску після установки на екрані може з'явитися повідомлення «Провести початкове заповнення інформаційної бази?». Відповісти «Так».
Якщо на екрані з'явиться вікно «Помічник початку роботи», закрити його по кнопці «Скасувати».
На запит «Зберегти дані під час роботи з помічником дані?» Відповісти «Ні».
Вікно «Настроювання параметрів обліку» закрити по кнопці «Закрити».
Вікно «Користувач» закрити по кнопці «Закрити»
Якщо на екрані з'явиться запит «Відкрити поточний період?» Відповісти «Так».
Вікно «Ради дня» закрити по кнопці «Закрити».
Вікно «Путівник» закрити по кнопці «Закрити» у верхньому правому куті вікна.
Якщо на екрані з'явиться вікно «Оновлення», закрити вікно по кнопці «Закрити» у верхньому правому куті екрану.
Інформаційне вікно (знаходиться внизу екрана, в ньому відбиваються виконані програмою дії) закрити по кнопці «закрити» у верхньому лівому кутку вікна.
Таким чином, на екрані має бути порожнім вікно програми. Розглянемо його складові.
1 рядок - рядок заголовка; в ній відбито назву конфігурації (1С Підприємство Торгівля і склад Редакція 9.2).
2 рядок - рядок меню, в ньому зібрані в різні пункти всі об'єкти програми (довідники, документи, звіти, константи, режими настройки програми і т.д.). Використовуючи меню, можна виконати будь-яку дію в програмі. Як і в будь-якій програмі, написаній під Windows, в 1С торгівлі та склад 77 можна одне і те ж дію виконати трьома способами:
1. використовуючи меню
2. використовуючи піктограми
3. використовуючи клавіатуру
У меню ліворуч від пункту показана відповідна піктограма, праворуч - комбінація клавіш.
3, 4 рядки - панелі інструментів (стандартна і форматування); вони можуть бути відсутніми на екрані або знаходитися в іншому місці екрану (збоку, знизу). Змінити список панелей інструментів можна через пункт меню Сервіс-> Панелі інструментів. Нижня рядок вікна називається "рядком стану". Цей рядок використовується для видачі різної інформації в процесі роботи з програмою.
ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ В ПРОГРАМІ
Вбудовану підказку можна отримати в пункті меню «Допомога».
Пункт «Допомога» описує структуру крана програми.
Пункт «Зміст» описує об'єкти 1С «Торгівлі і склад 7.7».
Пункт «Загальний опис» описує призначення і використання об'єктів 1С «Торгівлі і склад 7.7».
Пункт «Помічник початку роботи» дозволить правильно в необхідній послідовності заповнити первинні дані.
Пункт "Путівник по конфігурації" призначений для початкового освоєння програми. Путівник розроблений для типової конфігурації програми. Сторінки Путівника містять опис об'єктів типової конфігурації з точки зору їх використання для відображення господарських операцій організації в програмі. Описи об'єктів конфігурації згруповані по розділам торгового обліку. Крім тексту, що пояснює порядок відображення в обліку того чи іншого факту господарської діяльності організації, сторінки містять піктограми для переходу до відповідних об'єктів типової конфігурації: налаштувань, довідників, документів, журналів, звітів.
Пункт «Додатки до опису» містить історію розвитку 1С «Торгівлі і склад 7.7».
Пункт «Про систему 1С« Підприємство »містить інформацію про варіанти випуску програм, комплектах постачання, функціональних можливостях.
Пункт «Про програму» містить відомості про встановлену версії платформи і конфігурації.

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 291; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!