Вставка таблиці з Office Excel 2007



 

Можна створити нову таблицю Office Excel 2007 в програмі Office PowerPoint 2007 або скопіювати існуючу таблицю з Office Excel 2007 або Office Word 2007 і вставити в презентацію.

При вставці нової таблиці Office Excel 2007 в презентацію можна використати переваги функціональності таблиць Excel. Проте якщо змінити тему(Тема. Поєднання кольорів теми, шрифтів теми і ефектів теми. Тему можна застосувати до файлу як єдиний елемент.) презентації, тема таблиці не оновиться, оскільки таблиця являється впровадженим OLE(OLE. Технологія зв'язку програм, що дозволяє застосуванням спільно використати дані. Усі програми Microsoft Office підтримують технологію OLE, що дозволяє спільно працювати з даними за допомогою впровадження і зв'язування об'єктів.) -объектом(Впроваджений об'єкт. Дані, що містяться у файлі-джерелі і вставлені у файл призначення у вигляді об'єкту. Після впровадження об'єкт стає частиною файлу призначення. Зміни, що вносяться у впроваджений об'єкт, відбиваються у файлі призначення.) . Також не можна редагувати таблицю, використовуючи можливості Office PowerPoint 2007.

1. Виберіть слайд, в який треба вставити таблицю.

2. На вкладці Вставка в групі Таблиці натисніть кнопку Таблиця, а потім виберіть пункт Таблиця Excel. (див. Рис 16)

 

Мал. 16 Панель інструментів

 

3. Для додавання тексту в елемент таблиці клацніть цей осередок, а потім введіть текст.

Після цього клацніть в області поза таблицею.

Рада. Для редагування таблиці Excel після клацання за її межами клацніть таблицю двічі.

Додавання гіперпосилань

 

Для переходу з одного слайду на інший, до ресурсу в локальній мережі або в Інтернеті або навіть до іншого файлу або програми можна скористатися гіперпосиланнями.

1. Виділіть текст, який треба клацнути для активації гіперпосилання.

Або можна виділити об'єкт(наприклад, кліп або малюнок SmartArt).

2. У групі Посилання вкладки Вставка клацніть елемент Гіперпосилання.

3. У діалоговому вікні Вставка гіперпосилання натисніть відповідну кнопку в полі Мої адреси, щоб задати призначення посилання(тобто місце, на яке вказує посилання).

Наприклад, щоб перейти на інший слайд презентації, натисніть кнопку Місце в документі.

4. Знайдіть і клацніть місце призначення, внесіть потрібні зміни в поля текст, що Відображається, і Адреса, а потім натисніть кнопку OK.

 


Тема 21 Засоби і технологія організації конференцій

Основні компоненти систем телеконференцзв’язку

Для організації телеконференцій використовуються наступні пристрої:

Термінали абонентів - забезпечують звуковий зв'язок і можуть підтримувати передачу відеоінформації і даних. Це можуть бути персональні чи групові відеосистеми.

При виборі термінального обладнання слід враховувати підтримуваний ним варіант підключення ( через ISDN чи локальну IP-мережу, або ж через телефонну мережу загального користування).

Персональні системи зазвичай базуються на використанні комп’ютера, на який встановлюється додаткове обладнання (рис. 8.11).

До складу обладнання персональної системи може входити: спеціальна плата -кодек, через яку здійснюється підключення до відповідного каналу зв’язку, а також підключення інших пристроїв - відеокамери, мікрофону, колонок/навушників . Так, на рис.8.12. показана схема підключення з використанням плати ARMADA Cruіser 75 Plus від компанії VCON, що дозволяє проводити сеанси зв'язку як по ІP мережах (протокол Н.323), так і по каналах ІSDN (56 - 128 кбіт/с) відповідно до протоколу Н.320. 

Для проведення відеоконференцій через Інтернет (доступ через комутовану телефонну мережу загального користування) можуть використовуватися спеціальні Web-камери. Як персональні термінали відеоконференцзв’язку можуть також використовуватися мобільні телефони, що мають відповідні можливості та підключені до мереж 3G.


Групові відеосистеми (рис.8.13, 8.14.) також можуть бути побудовані на основі персонального комп’ютера з використанням спеціальних відеокодеків (плат). На відміну від плат для персональних систем вони мають забезпечувати підключення телевізійних моніторів та декількох відеокамер (одна для відображення членів групи, а інша - для документів). На рис.8.15. показано схему підключення для відеокодека ARMADA Monitor 3000 від компанії VCON, що дозволяє проводити телеконференції за протоколами Н320, Н.323, а саме: по ІSDN ( BRІ ) - 56 -128 кбіт/c, LAN (TCP/ІP) - 64 - 768 кбіт/c. Має MVIP-інтерфейс - можливе підключення додаткових комунікаційних плат для конференцзв’язку по 3*BRІ ІSDN; V.35/RS366, RS449; E1/T1; ATM. Дозволяє демонструвати сеанс конференцзв’язку на екрані телевізійного монітора. Працює з програмою MS NetMeeting.

Крім цього, для групової роботи можуть використовуватися закінчені термінальні комплекси з могутнім апаратним і функціональним оснащенням (наприклад, VCON MedіaConnect серії 6000). Вони забезпечують високоякісний груповий відеоконференцзв’язок по ІSDN (до 384 кбіт/с), ІP-мережах (до 1536 кбіт/с) і по каналах V35 чи E1. Системи MedіaConnect серії 6000 містять у собі: системний блок відеокодека, керовану відеокамеру, пульт дистанційного керування, акустичне і TV устаткування (рис.8.14.). Система Polycom VіewStatіon, наприклад, допускає підключення двох моніторів, оснащена камерою з функцією самонаведення по голосу, має вбудовані можливості для показу слайдів презентацій Mіcrosoft PowerPoіnt, забезпечує високу якість аудіо сигналів і дозволяє здійснювати дистанційне керування всіма своїми функціями в зручному для користувачів режимі за допомогою Web-інтерфейсу.

В групових системах використовуються спеціальні відеокамери для роботи з документами, наприклад, WolfVіsіon Vіsualіzer (рис.8.16.)

Серед лідерів ринку термінального обладнання для відеоконференцій можна назвати компанії: PictureTel, Intel, VCON та ін.

Пристрої багатокрапкового зв'язку -MCU (Multіpoіnt Control Unіt) (рис. ) виконують функції своєрідних мостів для з'єднання сумісних за стандартами (Н.320/323) пристроїв. З їх допомогою забезпечується проведення конференцій з великим числом учасників. У число основних функцій MCU входить кодування, декодування, мікшування аудіо- і відеосигналу, а також керування і контроль за проведенням відеоконференції.

MCU включає: мережний інтерфейс, оброблювач аудіосигналу (кодек і мікшер), спеціальний перемикач потоків інформації між учасниками відеоконференції, оброблювач даних (Т.120), контролер конференції та засоби керування трафіком і режимами конференцій, а також збереження протоколу конференції. Існують програмні та програмно-апаратні реалізації MCU.

Використання MCU економічно і технічно виправдане в тому випадку, коли необхідне з'єднання великого числа різнорідного устаткування відеоконференцій, що працює на різних швидкостях. У випадку багатокрапкового зв'язку, якщо не використовувати спеціальних рішень, навантаження на кожне робоче місце росте пропорційно числу учасників відеоконференції. Так, при проведенні конференції з 10 учасниками окремий термінальний пристрій має обробити 9 потоків даних від співрозмовників. Якщо ж у мережі використовується відеосервер - MCU, то він приймає всі потоки даних на себе, і посилає у потрібному напрямку тільки один, уже сформований потік.

У залежності від конфігурації терміналів і MCU, розрізняються різні моделі обміну даними (централізована, децентралізована, каскадна).

У деяких ситуаціях, коли в конференції задіяно особливо багато терміналів, можлива така конфігурація системи, при якій тільки деякі абоненти приймають у сеансі активна участь, а інші підключаються тільки для перегляду. При цьому можливо динамічна зміна статусу учасника по мірі необхідності.

Серед постачальників MCU можна виділити компанії RadVіsіon, Accord, Vtel. Великий модельний ряд MCS (Multіmedіa Conferencіng Server) представляє компанія Ezenіa!. Для мереж відеоконференцзв’язку, що нараховують порівняно невелике число користувачів, найбільш економічним рішенням є використання RADVіsіon MCU-323 чи Ezenіa! Encounter NetServer. Якщо конференція об’єднує велику кількість учасників, яким потрібно функція "постійної присутності" з одночасним відображенням учасників у різних областях екрана, то оптимальним вибором буде MCU компанії ACCORD.

Для зниження витрат при створенні невеликої мережі відеоконференцзв’язку ряд виробників пропонує використання технології Іnteractіve Multіcast, основаної на груповій адресації ІP Multіcast. Суть цієї технології полягає в тому, що кожен учасник конференції може транслювати усім своє відео і/чи аудіо в режимі ІP Multіcast. Ситуація нагадує "віртуальний подіум", на який може "зійти" будь-який учасник конференції, а всі інші виступають у ролі глядачів. Головне достоїнство технології Іnteractіve Multіcast полягає в тому, що для проведення відеоконференції не потрібно апаратне чи програмне MCU. Крім того, у порівнянні з програмними MCU, ця технологія забезпечує дуже високу якість відео і гарну динаміку аудио- і відеопотоків.

Шлюзи(gateways) з'єднують комутовані ІSDN-мережі з пакетними ІP-мережами.

У функції шлюзу входить перетворення форматів передачі даних і комунікаційних процедур (Н.225/ Н.221 і Н.245/ Н.242). Додатково, шлюз відповідає за транскодуванння аудіо і відеосигналів і виконує настроювання і закриття з'єднань.

Ряд пристроїв MCU (Accord) мають вбудовані мультимедійні шлюзи. Інші виробники (RadVіsіon) випускають шлюзи у вигляді окремих апаратних рішень.

Контролери зони (gatekeepers) - це програмні модулі, що авторизують підключення, транслюють використовувані в системі імена терміналів і шлюзів в ІP-адреси, маршрутизують запити через шлюзи.

Крім цього, контролери зони надають додаткові послуги, такі як керування шириною смуги, переадресація виклику, підтримка служби каталогів, статистичні звіти для білінгових систем.

Мережні екрани і проксі-сервери (fіrewalls і proxіes) запобігають несанкціонованому доступу до конференції у випадку зв'язку через Інтернет

Маршрутизатори призначені для зв'язку віддалених об'єктів і забезпечують передачу аудіо-відео інформації і даних у реальному масштабі часу з забезпеченням якості обслуговування. Для побудови захищених мереж телеконференцій використовуються спеціальні криптомаршрутизатори.

Система керування відеоконференцзв’язком призначена для адміністрування H.323 терміналів, виявлення і локалізації несправностей, моніторингу стану мережі в цілому.


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 309; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!