Аналіз характерних особливостей проекту



 

Критерії успіху. Основним критерієм його успіху є позитивна тенденція зростання продажів ТОВ «Профіімтех» за рахунок збільшення частки ринку, контрольованою фірмою в Дніпропетровську і Дніпропетровській області, залучення нових клієнтів і поліпшення їх обслуговування. Успішна реалізація проекту повинна стати індикатором правильності вибраної стратегії управління збутом.

Зниження критичності виконується за рахунок виконання ряду комплексів підходів.

Дії в області цінової політики:

– ціни на всю продукцію нижче на 10-15% від цін компаній-конкурентів;

– наявність системи бонусних знижок для постійних клієнтів, залежно від суми разових та прогресивно-накопичувальних закупівель.

Дії в області логістики:

– формування асортименту продукції здатного задовольнити споживачів різних цінових орієнтацій і підходів до якості;

– впровадження системи взаємодії з Компанією-виробником по підтримці на складі продукції в асортименті і по кількості відповідною потребам клієнтів (оптимізація товарних запасів).

При формуванні товарних запасів необхідно розглядувати два підходи: для дрібних та середніх клієнтів, і для крупних клієнтів.

Дрібні клієнти здійснюють закупівлі хаотично, у міру виникнення потреб, невеликими партіями і отримують продукцію без відстрочень. Для забезпечення таких клієнтів необхідно тримати на складі запаси товару з розрахунку півтора кратного середньої витрати для цих клієнтів за період між вступами товару від Компанії-виробника.

Крупні клієнти планують свої закупівлі на період від місяця, до кварталу. Відвантаження продукції таким клієнтам можна готувати і пакувати на складі ТОВ «Профіімтех». На складі виробника можна підтримувати резервний запас товару з розрахунку 20% від середньої витрати для крупних клієнтів за період, між вступом товару з складу Компанії.

Планування продажу. При плануванні необхідно враховувати сезонність проведення основних закупівель підприємствами. Як правило, заявки на закупівлі доводяться на березень - вересень. В той же час підприємства купують матеріал протягом року виходячи з планової потреби збору урожаю та посадочних робіт.

Дії в області методики продажу:

– висновок партнерських довгострокових стосунків з кінцевими споживачами;

– вивчення потреб, надання консультативної допомоги;

– вирішення, нестандартних завдань, що виникають у клієнтів;

– участь в тендерах;

– комплексне обслуговування клієнтів;

– чітке дотримання взятих зобов'язань по термінах і об'ємах постачань;

– активні продажі, за допомогою спеціальний навченої команди продавців-консультантів, що володіють достатньою ініціативою і повноваженнями;

– стимулювання продажів завдяки наявності клієнтської бази покупців сільгосптехніки «Horsch», «John Deere», «Сlaas»;

– розробка вирішення для конкретного завдання з врахуванням унікальних особливостей клієнта;

– пропозиція додаткового сервісу: відстрочення оплати, доставка, надання гарантій на продукцію, сервісне обслуговування;

– формування роздрібної мережі в регіоні.

Дії щодо просування продукції:

– щонеділі блокова реклама в місцевих ділових газетах;

– участь в профільних регіональних виставках з високим рейтингом;

– формування громадської думки: конференції, семінари на базі проектних організацій і крупних споживачів;

– стимуляція попиту за рахунок безкоштовного надання клієнтам буклетів з описом характеристик запасних частин до сільськогосподарської техніки.


Дата добавления: 2015-12-17; просмотров: 16; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!