Особливості стрільби в горах



 

При стрільбі в горах (на висоті більше 1000 м) і при кутах місця цілі більше 30о на дальностях більше 700 м установку прицілу треба зменшити на 1 поділку, відносно реальної дальності до цілі.

Якщо висота місцевості над рівнем моря менше 2000 м, приціл не зменшувати, а точку прицілювання вибирати по нижньому краю цілі.

Стрільба вночі по освітлених цілях проводиться як вдень. Якщо ціль знайдена по спалахам пострілів, то вогонь по ній відкривається в той момент, коли спалахи видно в сітці прицілу проти вибраних установок.

При стрільбі на дальностях більше 700 м, ціль знаходиться вище чи нижче кулемета, а кут місця цілі при цьому складає:

-15о – 30о, точку прицілу вибирати по нижньому краю цілі;

-30о – 45о, приціл, відповідно дальності до цілі, необхідно зменшити на одне ділення;

-45о - 60о,приціл, відповідно дальності до цілі, необхідно зменшити на два ділення.

 

Для стрільби по цілях, силует якої видно на фоні неба, заграви пожежі і снігу, потрібно сітку прицілу направити поряд з ціллю, змістити необхідну установку прицілу по висоті з нижнім краєм цілі, а тоді кулемет повернути на ціль і відкрити вогонь довгою чергою.

При завчасній підготовці до стрільби вночі проводиться відмітка результатів наводки по декількох орієнтирах і рубежах (дані записуються). Перед відкриттям вогню вночі по цілях, знайдених поблизу цих орієнтирів, наводка кулеметів відновлюється і вогонь ведеться довгими чергами або безперервно.

Застосування вночі патронів з трасуючими кулями забезпечує введення поправок за результатами стрільби, кращу видимість цих цілей, а також сильно впливає на моральні стан противника.

Для ведення вогню в горах від кулеметника вимагається особлива справність і винахідливість при установці кулемета і вибору положення, особливо при стрільбі під великими кутами піднімання.

 

 


Дата добавления: 2016-01-04; просмотров: 21; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!