Підготовка зброї до стрільби



Підготовка зброї до стрільби проводиться з метою забезпечення безвідмовної роботи її під час стрільби.

Зброя готується до стрільби під керівництвом командира відділення.

Для підготовки зброї до стрільби необхідно:

25 провести чистку, оглянути зброю в розібраному вигляді і змастити всі її частини;

26 оглянути зброю в зібраному вигляді;

27 оглянути магазин.

Безпосередньо перед стрільбою прочистити насухо канал ствола /нарізну частину і патронник/, оглянути патрони і спорядити ними магазини.

Якщо зброя тривалий час знаходилась на морозі, то перед її заряджанням декілька разів вручну енергійно відтягнути назад і просунути вперед затворну раму.

При підготовці зброї до стрільби необхідно виконувати заходи попередження затримок: зброя повинна бути в повній справності, ретельно оглядається зброя і патрони /несправні і брудні патрони не використовуються/.

 

 

ВИСНОВОК: Успішне виконання вправ стрільби в багатьох випадках залежить від якості підготовки зброї до стрільби, тому особлива увага завжди приділяється справжньому стану зброї.

 

Заходи безпеки

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

28 користуватись несправною зброєю;

29 зберігати зброю без наказу в зарядженому стані;

30 носити зброю без кобури, а патрони розсипом;

31 передавати зброю і боєприпаси до неї один одному при зміні з поста чи вахти;

32 зберігати ззовні місцеположення частини бойове, спортивне і навчальне озброєння і боєприпаси;

33 мати зброю при знаходженні в санаторії, будинку відпочинку, на лікуванні а також під час відвідування театрів, клубів і інших громадських місць, якщо перебування в них не є зв’язане з несенням служби;

34 проводити розбирання патронів, гранат і запалів до них, піротехнічних і імітаційних засобів і інших боєприпасів;

35 передавати штатну зброю особам, за якими вона не є закріплена;

36 закріпляти зброю за ненавченим особовим складом.

Зброя знімається з запобіжника тільки перед заряджанням і перед стрільбою. При перевірці роботи ударно-спускового механізму не проводити лишніх спусків курка.

Для попередження роздування або розривання ствола забороняється будь-чим затикати канал ствола. Зброю слід зберігати від попадання в канал ствола води. У випадку попадання в канал ствола води треба перед початком стрільби відтягнути рухомі частини назад при положенні зброї дульною частиною вниз і декілька раз потрясти і при цьому вода витече із каналу ствола.

Патрони повинні зберігатись в сухому місці і при можливості закритими від сонячних променів. Поводитись з патронами потрібно обережно, оберігати їх від пошкоджень, вологи і бруду. Змащувати патрони забороняється. Втрати патронів не допускаються.

ВИСНОВОК:

1. Якісне засвоєння заходів безпеки, знання основних положень курсу стрільби значно впливає на степінь підготовки і виконання стрільб.

2. Дотримання заходів безпеки при поводженні зі зброєю і боєприпасами дає змогу залишатись військовослужбовцям неушкодженими і боєздатними, готовими до виконання бойових завдань.

 

 


Дата добавления: 2016-01-04; просмотров: 31; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!