Розробка заходів техніки безпеки при виконанні маневрової роботи на станції



При необхідності провести маневри в цеху, черговий по станції сповіщає відповідального працівника цеху по транспорту про майбутні маневри, який зобов'язаний вжити заходів до забезпечення швидкого і безпечного виробництва маневрових робіт в цеху, з дотриманням при цьому техніки особистої безпеки працівників цеху.

У місцевій інструкції про маневрову роботу там, де її необхідно мати, доцільно відобразити спосіб виробництва маневрів (осаджуванням, одиночними поштовхами, серійними поштовхами та ін.), Вказати порядок подачі сигналів, розстановки людей для передачі сигналів, гальмування вагонів та інші умови, пов'язані з забезпеченням безпеки маневрів зазначити, в яких випадках допускається робота двох локомотивів в одному районі, який порядок їх роботи, умови забезпечення безпеки при осадженні вагонів, заходи з попередження виходу вагонів за граничний стовпчик протилежного кінця парку. Треба також вказати заходи, що виключають можливість виходу вагонів па перегін, на маршрут руху поїздів або в інший маневровий район, на яких шляхах дозволяється або забороняється маневрова робота при прийомі, відправленні та пропуску поїздів ким і як сповіщаються працівники про припинення маневрів який порядок виїзду маневрового состава і локомотива на головні і приймально-відправні колії.

Забезпечення безпеки при прийманні та відправленні поїздів і маневрової роботи - основний обов'язок всіх працівників, пов'язаних з рухом

Зм.
Кільк.к.
Арк. № докум.
Підпис
Дата
Арк.
39
КП.ПЗ.5.07010103 21  
поїздів. Домагаються цього суворим дотриманням ПТЕ, Інструкції з руху поїздів і маневрової роботи, ТРА станції, інструкції про порядок користування пристроями СЦБ та інших інструкцій, а також чітким виконанням розпоряджень. Начальник станції повинен забезпечити виконання цих вимог працівниками станцій, постійно контролюючи їх роботу і створюючи нормальні умови для їх виробничої діяльності. Безпека руху поїздів і маневрової роботи забезпечують чергові по станції, сигналісти, чергові стрілочного поста, складацькі та локомотивні бригади, тому начальник станції звертає особливу увагу на організацію їх роботи та суворе дотримання ними правил приймання та відправлення поїздів і маневрової роботи (особливо при виході з ладу пристроїв СЦБ та зв'язку, закриття і відкриття руху поїздів на перегонах і в одиних випадках), ведення технічної та поїзної документації, зміст сигнального і стрілочного інвентарю. Слід пам'ятати про те, що безпека руху поїздів при виході з ладу пристроїв СЦБ або плановому їх виключенні можна забезпечити, тільки суворо дотримуючись правил приймання та відправлення поїздів і маневрових пересувань, приймаючи додаткові заходи, передбачені для таких випадків.

Заходи забезпечення безпеки руху при проходженні поїздів по неправильній колії встановлюються в Інструкції з руху поїздів і маневрової роботи.

Під час проведення маневрів у місцях роботи ремонтних бригад (колійних, СЦБ), з перетином переїздів, близько пасажирських платформ, на шляхах вантажних складів, і т.п. складальницькі та локомотивні бригади повинні виявляти особливу пильність, своєчасно подавати звукові сигнали при наближенні состава до знаходяться біля колії або на платформах людям, а також попереджати про рух складу людей, що працюють на навантаженні, вивантаженні, ремонті колії, вагонів.

При русі біля високих платформ знаходження працівників на спеціальній підніжці вагона з боку платформи забороняється.

Зм.
Кільк.к.
Арк. № докум.
Підпис
Дата
Арк.
40
КП.ПЗ.5.07010103 21  
При виконанні різних видів маневрової роботи швидкості пересувань не повинні перевищувати гранично допустимі, встановлені ПТЕ:

- 60 км/год - при прямування вільними коліями окремих локомотивів і локомотивів з вагонами, що причеплені позаду з включеними і випробуваними автогальмами;

- 40 км/год - при русі локомотива з вагонами, що причеплені позаду, а також при слідуванні одиночного спеціального самохідного рухомого складу по вільних коліях;

- 25 км/год - при русі вперед вагонами по вільних коліях, а також відбудовних і пасажирських поїздів;

- 15 км/год - при русі з вагонами, зайнятими людьми, а також з негабаритними вантажами бокової та нижньої негабаритності 4-й, 5-й і 6-го ступенів;

- 5 км/год - при маневрах поштовхами, при відчепу вагонів до іншого відчепу в підгірковому парку;

- 3 км/год - при підході локомотива (з вагонами або без них) до вагонів.


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 415; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!