Зневоднення на прес-фільтрах.



 Зневоднення важкофільтруємих суспензій відбувається на апаратах ,в яких фільтрування виконують під дією високого тиску, тому що вакуум в цих випадках не дає добрих результатів. Фільтри, працюючі під тиском, наз. фільтр-пресами. Існує багато різних конструкцій фільтр-пресів, які застосовуються головним чином в хімічній промисловості: камерні, рамні, листові та ін. Застосовують ФП для розділення пульпи з невисоким вмістом твердого. Тиск 0,4-1,6 МПа. По конструкції розділяють на горизонт. І верт.

Зневоднення на прес-фільтрах

Фильтр-прессы применяются при фильтровании шламов и мелких отходов. Бывают вертикальные и горизонтальные по расположению, по конструкции фильтрующих элементов – рамные, камерные и диафрагмовые.

Продолжительность цикла фильтрования от 3 до 200 мин в зависимости от грансостатва питания.

Преимущества прессов: 1) простота конструкции, 20 большая площадь фильтрования, 3) возможность использования больших перепадов давления (2Мпа), 4) минимальное содержание твердого в фильтрате, 5) низкая влажность

Ленточные фильтр-прессы,

В ленточных фильтр-прессах твердая фаза последовательно проходит зоны дренирования (фильтрования), повышенного давления, высокого давления, сдвига осадка между двумя бесконечными фильтровальными лентами. Эти ленты расположены между серией натяжных и прижимных роликов

Камерный пресс состоит из набора одинаковых плит с отверстием в центре плиты и нарифлениями на ее поверхности. При смыкании плит создается общая фильтровальная камера, отверстия плит образуют центральную трубу внутри пресса, по которой подается питание.

Преимущества камерных прессов: 1) значительная площадь фильтрования, 2) отсутствие движущихся частей.

Камерный пресс ФКМ-600 или PF-ROW состоит из 150 чугунных плит, общий объем камер фильтрования 9м3, площадь фильтрования 600м2, производительность 13-14т/ч. Плиты размером 1.5х1.5м.

 

 

Конструкція млинів само подрібнення

Розрізняють млини для мокрого і сухого самоподрібнення

Млини мокрого самоподрібнення типу «Каскад» (ММС) застосовуються у схемах замість конусних дробарок середнього і дрібного дроблення, стержневих і кульових млинів. Млини мокрого самоподрібнення у залежності від типорозміру приводяться в рух одним або двома електродвигунами.

Млин само подрібнення складається з порожнистого барабану, двох конусоподібних частин і завантажувальної та розвантажувальної цапф. До розвантажувальної цапфи приварений спеціальний грохот – бутара для виділення скрапу або галі. Зсередини він вкритий футеровкою зі спеціальними ліфтерами. Млин під’єднується до одного або двох електродвигунів з високою потужністю. Зазвичай, діаметр млина значно більший за його довжину та має співвідношення D/L=3.

Млини сухого самоподрібнення типу «Аерофол» (МСС) працює у замкненому циклі з класифікаційними апаратами. Повітряний потік, що створюється вентилятором, проходить через млин і класифікаційні апарати (сепаратор і циклони). Подрібнений матеріал виноситься повітряним потоком з барабана через розвантажувальну цапфу. Крупність продукту подрібнення регулюється зміною швидкості повітряного потоку, що проходить через млин. Дрібні частинки матеріалу визначеної крупності виносяться повітряним потоком з робочого простору млина у класифікатор, де більш крупні зерна потрапляють у збірник. Дрібніші частинки повітряний потік транспортує у циклони, де й відбувається їхнє осадження. Потім повітряний потік, що містить найтонші зерна матеріалу засмоктується вентилятором і одна частина його нагнітається у млини, а друга після очищення у фільтрах викидається у атмосферу. Осаджені у класифікаторі і циклонах продукти класифікуються у відцентровому сепараторі. Дрібний (готовий) продукт надходить з сепаратора на збагачення, а крупний (циркулюючий) повертається у млин на додаткове подрібнення.

Для рудногалькового подрібнення застосовують млини будь якого розміру і профілю, але перевагу віддають млинам із співвідношенням довжини барабану до його діаметру D : L = 1,5 : 1. Рудногалькові млини за конструкцією аналогічні кульовим млинам з розвантаженням через решітку.


Дата добавления: 2020-04-25; просмотров: 115; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!