Оформлення пояснювальної записки



Пояснювальна записка виконується шрифтом Times New Roman розмір 14 або рукописним креслярським шрифтом з висотою букв і цифр не менше 2,5 мм чорними пастою або чорнилом на одній стороні аркуша стандартного розміру, формату А1 (297 210).

Першим аркушем записки є титульний лист (Додаток А). Другим аркушем є завдання на курсовий проект (Додаток Б). В змісті вказуються назви розділів і підрозділів пояснювальної записки і номери аркушів, на яких вони починаються.

На третьому аркуші виконується рамка і основний надпис згідно з ГОСТ 2.104 (форма 1).

Четвертий і наступні аркуші виконуються на листах з рамкою і штампом – згідно з ГОСТ 2.104 (форма 2). Відстань від рамки до тексту на початку і в кінці строк – не менше 3 мм. Відстань від верхньої або нижньої лінії рамки не менше 10 мм.

Абзаци в тексті починаються відступом на 15-17мм.

Текст пояснювальної записки ділиться на розділи. Кожен розділ починається з нового аркуша і нумерується арабськими цифрами без крапки і записаними з абзацного відступу. Підрозділи також нумеруються арабськими цифрами в межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номеру розділу і підрозділу, розділених крапкою.

Заголовки до кожного розділу пишуться великими буквами без крапки в кінці і не підкреслюються. Перенесення слів в заголовках не допускається. Якщо заголовок складається з двох речень, то їх розділяють крапкою. Відстань між заголовком і текстом – 15 мм, відстань між заголовками розділу і підрозділу 8 мм. 

Нумерація аркушів записки повинна бути наскрізною, арабськими цифрами в правому нижньому куту основного напису.

       При написанні формул застосовуються умовні позначення параметрів, встановлені державними стандартами. Пояснення умовних позначень, параметрів, які входять у формулу, приводяться безпосередньо під формулою, якщо раніше пояснення не зроблені в тексті.

    Ілюстрації виконуються по тексту документу, або в кінці його. Вони нумеруються в межах кожного розділу. Номер ілюстрації складається з номера розділу і номера ілюстрації, розділених крапкою. Ілюстрації можуть мати назву і пояснювальні дані. Номер ілюстрації і його назву розміщають після пояснень під ілюстрацією.

       Цифровий матеріал, як правило, оформлюється у вигляді таблиці. Назва таблиці, якщо вона є, розміщається над таблицею. Таблиці нумеруються арабськими цифрами в межах кожного розділу. На всі таблиці повинні бути посилання в тексті з написанням слова "таблиця" і її номеру.

       Таблиці зліва, справа і знизу обмежуються лініями. Висота рядків таблиці – не менше 8 мм.

       Слово "Таблиця " вказують один раз справа над першою частиною таблиці. Над іншими частинами пишуть слова "Продовження таблиці " і вказують номер таблиці.

       При відсутності окремих даних в таблиці ставиться риска.

 


Об'єм, зміст і оформлення графічної частини проекту

Графічна частина курсового проекту виконується на двох листах формату А1 у вигляді апаратурно-технологічної схеми процесу виробництва розробленого ви­робу та результати власних досліджень у вигляді графіків, діаграм, таблиць.

 

 


ДОДАТОК А


МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Харківський національний технічний університет

сільського господарства ім. Петра Василенка

КОЛЕДЖ ПЕРЕРОБНОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

 

                                              Спеціальність 5.091714

                                               Гр. ХЛД-31

                                      

                             

КУРСОВИЙ ПРОЕКТ

НА ТЕМУ

Впровадження використання


Дата добавления: 2018-05-13; просмотров: 127; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!