ЗМІСТ І ОБ'ЄМ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ



Курсовий проект складається з пояснювальної записки і графічної частини. Пояснювальна записка повинна бути стислою і в той же час містити весь не­обхідний матеріал. Залежно від теми об'єм пояснювальної записки може коливатися від 20 до 30 аркушів.

 

Структура і зміст пояснювальної записки

Записка включає в себе наступні елементи в такій послідовності: титульний лист; завдання на проектування; контрольний лист виконання проекту; зміст; текст записки з висновками або заключенням, списком літератури, додатками.

ТИТУЛЬНИЙ ЛИСТ оформлюється відповідно до додатку А цих методичних вказівок.

ЗМІСТ служить стержнем, навколо якого концентрується матеріал. Назву заголовків перераховують в тому ж порядку і точно так же формулюють, як і в тексті записки. Проти кожного заголовку вказується тільки порядковий номер сторінки, на якій розміщено початок розділу.

ТЕКСТ ЗАПИСКИ включає такі розділи:

Вступ

1. Характеристика заданого способу приготування продукту.

2. Аналіз існуючих способів удосконалення технології продукту в заданому на­прямку.

3. Матеріали і методи досліджень, планування експерименту.

4. Результати власних досліджень.

5. Розрахунок рецептури продукції та вибір прийомів і обґрунтування па­раметрів технологічного процесу і виробництва.

6. Висновки.

Список використаних джерел та літератури.

 

Вступ (1-2 сторінки). В ньому викладається актуальність теми, що розробля­ється, і формулюються конкретні задачі, поставлені перед проектантом.

Характеристика заданого способу приготування продукту

Описується спосіб приготування продукту, що вивчається, з відзначенням основних ознак, переваг, недоліків, галузі застосування. Наводиться його апарату­рно-технологічної схеми і дається її характеристика.

Аналіз існуючих способів удосконалення технології продукту в заданому на­прямку

Збираються і систематизуються літературні дані про способи удосконалення технології харчового продукту за напрямком, передбаченим темою курсового про­екту: використання заданої добавки у харчових технологіях, режими виробництва продукту, що досліджується, методів контролю якості продукту або використання нової сировини для його виробництва.

Матеріали і методи досліджень; планування експерименту

Складається план проведення експериментальних досліджень. На його під­ставі наводиться характеристика об'єктів і методів досліджень, які використову­ються при роботі над курсовим проектом.

Результати власних досліджень

Наводяться результати досліджень, які отримані студентом у лабораторних умовах, або теоретичні дослідження досягнень науково-технічного прогресу в галузі у вигляді таблиць, графіків, схем і їхнє обговорення.

Розрахунок рецептури продукції та вибір прийомів і обґрунтування пара­метрів технологічного процесу її виробництва

З урахуванням показників якості сировини (наведених у вихідних даних або встановлених експериментальним шляхом) розраховується виробнича рецептура виробу.

Розрахунок виробничої рецептури включає наступні етапи. Визначення кіль­кості основних рецептурних компонентів на 100кг борошна або на 100кг виходу готової продукції. Визначення загальної кількості додаткової сировини, необхідної для виготовлення продукції заданої якості.

Висновки

Пояснювальна записка завершується стислими висновками. Ця частина ха­рактеризує ступінь і якість виконання задачі, яку поставлено при виконанні курсо­вого проекту.

Список використаних джерел та літератури

Література використовується проектантом при роботі над всіма розділами розрахунково-пояснювальної записки і при виконанні графічної частини проекту. Вона включає підручники і навчальні посібники, каталоги обладнання, нормативну документацію, періодичні видання, інструкції і т. ін.

На кожне використане літературне джерело робиться посилання в тексті. Номер джерела, під яким воно значиться в списку літератури, виділяють квадрат­ними дужками.

Список літератури складається за алфавітом або у порядку згадування в тексті пояснювальної записки.

Бібліографічний опис кожного джерела літератури оформлюється в суворій відповідності з вимогою існуючих стандартів.

 


Дата добавления: 2018-05-13; просмотров: 148; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!