Порядок видачі та відміни дії попереджень, які видаються на тривалий термін



Заявки на более длительный срок по приказу Н, при этом в приказе Н может предоставить соответствующему руководителю право отмены предупреждения после выполнения необходимых работ.

В заявке указывается:

- точное место действия предупреждения (станция, номер пути, перегон, пикет) и места установки переносных сигналов ограничения скорости;

- меры предосторожности при движении поездов;

- начало действия предупреждения;

- причины, вызвавшие выдачу предупреждения.

ДЦХ дает приказ на выдачу предупреждений станциям, ограничивающим перегон. Поезда, которые находятся на перегоне и отправляющиеся, предупреждает ДЦХ по поездной радиосвязи.

Приказы Н о введении длительных предупреждений должны быть объявлены ДЦХ, ДСЦП, машинистам-инструкторам, машинистам электро. и хоз. поездов.

Начальники электродепо обязаны выдать под роспись всем машинистам-инструкторам и всем машинистам выписку из приказа. Время начала и окончания действующих предупреждений, вводимого приказом Н, оформляется в ДУ-60 ПД, ПИ, ШН. На основании этой заявки ДЦХ дает приказ, с которым ознакамливаются под роспись все машинисты электро. и хоз. поездов.

При введении длительных предупреждений они не выдаются на каждый поезд.

 

Билет №18 вопрос 3

В яких випадках подається оповіщувальний сигнал.

 

Порядок користування роз'єднувачами контактної мережі 825 В.

Разъединители с ручными приводами устанавливаются в тупиках, сборках 825 В, находящихся в оперативном ведении ЭЦ. Операции по включению и отключению разъединителя производит ДСЦП по приказу ЭЦ. Операции с разъединителями, питающими тупики станций, производятся при снятой нагрузке с соответствующих тупиков.

Операции с разъединителями, установленными для продольного соединения участков контактной сети, производится после снятия напряжения с прилегающих участков.

Все работники, выполняющие включение и отключение должны иметь практические навыки и не ниже ІІІ электрогруппу по технике безопасности.

 

Шляхи та особливості евакуації пасажирів при пожежі та задимленні на станції, в тунелі.

Все пути ведущие из помещений на улицу считаются путями эвакуации. Они указаны в оперативном плане, обозначаются стрелками. Пути эвакуации и подходы к ним не должны загромождаться. Двери должны свободно открываться изнутри. Входные двери станций должны подклиниваться. Шахты должны переключаться в нужный режим. Для пассажиров ведется информация. Эвакуацией пассажиров руководит ДС, в его отсутствии ДСЦП

БІЛЕТ 21.

Графік руху поїздів.

Основою організації руху електропоїздів є графік руху, який об'єднує діяльність усіх підрозділів метрополітену та відображає план його експлуатаційної роботи.

Виконання графіка руху поїздів є одним з найважливіших якісних показників роботи метрополітену і його підрозділів.

Розміри руху поїздів за годинами доби та графік руху поїздів затверджуються керівником метрополітену за погодженням із замовником транспортних послуг.

Дотримання графіка руху поїздів і запобігання його порушенню мають бути головними завданнями для всіх працівників, робота яких пов'язана з організацією та забезпеченням безперебійного руху поїздів.

У виняткових випадках, коли внаслідок несправностей технічних засобів, рухомого складу, споруд, неправильних дій працівників метрополітену, явищ стихійного лиха або в інших випадках відбувається порушення графіка руху поїздів, диспетчер поїзний, чергові станційних постів централізації, чергові по станціях метрополітену, машиністи електропоїздів, машиністи-інструктори локомотивних бригад зобов'язані вживати оперативних заходів щодо дотримання рівномірних інтервалів між поїздами та подальшого ведення поїздів відповідно до графіка за диспетчерським регулюванням, забезпечувати в таких випадках безпечне прямування поїздів та безпечне перевезення пасажирів.

Графік руху електропоїздів має забезпечувати:

виконання необхідних обсягів перевезень пасажирів;

безпеку руху поїздів;

найбільш ефективне використання пропускної та провізної спроможності ліній (перегонів та станцій);

раціональне використання рухомого складу та ощадливі витрати електроенергії на тягу поїздів;

дотримання встановленої тривалості безперервної роботи машиністів електропоїздів (локомотивних бригад) з урахуванням графіка обороту рухомого складу.

3. Кожному електропоїзду присвоюється номер, що встановлюється графіком руху. Поїздам, що прямують непарною головною колією, присвоюються непарні номери, а поїздам, що прямують парною головною колією, - парні номери.

Порядок прямування (перегону) рухомого складу з однієї лінії на іншу лінію під час руху електропоїздів з пасажирами затверджується керівником метрополітену.

Зміна розмірів руху поїздів, що передбачені графіком (скасування поїздів і призначення додаткових поїздів), здійснюється за розпорядчими документами керівника метрополітену, а у виняткових випадках - за розпорядженням диспетчера поїзного з повідомленням про це чергового по метрополітену, про що останній доповідає керівнику метрополітену.

Про всі відхилення від графіка руху поїздів, вимушені зупинки та несправності технічних засобів, споруд і рухомого складу чергові станційних постів централізації, чергові по станціях метрополітену, машиністи електропоїздів, машиністи-інструктори локомотивних бригад й інші працівники, пов'язані з контролем виконання графіка руху поїздів, повинні негайно повідомляти диспетчера поїзного.

7. Повні графіки руху електропоїздів мають бути у диспетчера поїзного на центральному диспетчерському посту, на станційних постах централізації станцій, де виконуються плановий оборот та відстій електрорухомого складу, його подача на з'єднувальні вітки, в електродепо та з електродепо, на станційних постах централізації технічних станцій електродепо і машиніста-інструктора локомотивних бригад (на лінійних пунктах лінії). На інших станціях з колійним розвитком - у чергового по електродепо, а в разі необхідності на станціях без колійного розвитку мають бути витяги з графіків руху.

8. Рух поїздів здійснюється за місцевим часом у 24-годинному обчисленні.

 


Дата добавления: 2018-04-04; просмотров: 215; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!