Вибір обладнання на карбюраторній дільниці



 

Прийняте технологічне обладнання для проектування мого об’єкту необхідно занести в таблицю 2.21. (Додаток В)

 

Кількість основного обладнання визначають або по трудомісткості робіт і фонду робочого часу обладнання або по ступеню використання обладнання і його продуктивності.

Визначаємо кількість одиниць основного обладнання розрахунковим методом по трудомісткості:

 

Qо= То / Др.р* Тзм*С*ηо*Ро,

 

 Qо= 872,32/258*8*1*0,9*1=16

 

Розрахунок площі дільниці

 

Технологічне проектування виробничого підрозділу зони, постів, ТО і

потокових ліній.

Планувальне рішення зон ТО і ПР розробляється з урахуванням вимог СНІП 2-93-74. Для розрахунку площі дільниці потрібно збити в загальну суму площу всього обладнання яке використовується в цеху (дільниці, зони) та врахувати відстань між обладнанням, щоб його вистачало для вільного переміщення працівників на території дільниці.

 

Ророзраховується за формулою:

 

F зб,то,пр = Х * f * Kп,

 

де F зб,то,пр – площа зони зберігання, ТО або ремонту (ПР)

f- площа горизонтальної проекції автомобілів або підйомно-оглядового обладнання, м²;

Кп- коефіцієнт щільності розставляння автомобілів або устаткування:

- для постів ТО і ПР- Кп= 4,5;

- для місць відкритого зберігання автомобілів Кп=2,5;

- для місць закритого зберігання Кп=2;

Х- кількість постів ТО , ПР або місць зберігання автомобілів.

 

F зб,то,пр = 8*3,5= 28

 

2.3.6 Вибір методу організації робіт

 

Електротехнічні роботи включають ремонт, обслуговування, регулювання і випробування приладів електрообладнання, знятих з автомобілів. Прилади очищають від бруду, оглядають і випробовують на спеціальних стендах. Агрегати, що підлягають ремонту, розбирають на вузли і деталі, промивають у гасі, просушують і залежно від стану замінюють чи ремонтують. Для контролю технічного стану і випробування ізоляції при ремонті якорів генераторів, стартерів і електродвигунів постійного струму використовується прилад "РАСО" мод. 3236. Для перевірки гене­ратора постійного і змінного струму потужністю до 350 Вт, реле-регуляторів, стартерів потужністю до 50 кВт, переривників-розподільників і котушок запалювання застосовують прилад "РАСО" мод. 3214.

Складені і відремонтовані вузли випробовують на стендах.

 

Вибір і описання технологічного процесу на карбюраторній дільниці

Роботи з ремонту і регулювання систем живлення карбю­раторних та дизельних двигунів включають повне розбирання і складання карбюраторів з усуненням виявлених дефектів, регулю­вання карбюраторів на економічність підбиранням жиклерів, пе­ревірку рівня палива в поплавковій камері, перевірку роботоздатності паливних насосів і форсунок з наступним регулюванням.,

Для безмоторної перевірки роботи систем карбюратора та— визначення величини аеродинамічного опору впускних трубопро­водів двигуна застосовують установки моделі "РАСО" НИИАТ-489А.

Прилади, що.потребують ремонту, перед розбиранням миють у ванні з гасом чи ацетоном.

Знос сідла і запірної голки поплавкової камери карбюратора усувають притиранням.

в Жиклери з підвищеною витратою палива замінюють новими-Течу в поплавку усувають паянням з перевіркою його ваги. Ді­афрагму паливного насоса з порушеною герметичністю заміню­ють. Зношені деталі цривода насоса (важелі) відновлюють нап-' лавленням металу. Після ремонту всі прилади піддягають контро­лю.

Прилади системи живлення регулюють як на дільниці ремон­ту паливної апаратури, так і безпосередньо на автомобілях..

. Все обладнання на дільниці паливної апаратури повинне бу­ти розташоване з дотриманням технологічної послідовності робіт контролю, ремонту і регулювання приладів системи живлення з таким розрахунком, щоб їх переміщення з операції на операцію відбувалося найкоротшим шляхом і з найменшими затратами ча­су.


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 197; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!