Перелік індивідуальних завдань



1. Визначення асортименту кулінарної та кондитерської продукції, яку виробляють на підприємстві харчування – базі практики. Аналіз повноти асортименту, його відповідності формату підприємства; сезону, повторення продукції в окремі дні тижня, року; характеристика видів продовольчої сировини, напівфабрикатів способів теплової кулінарної обробки для приготування страв (виробів) і задоволення попиту тощо.

2. Аналітичне обґрунтування відповідності технологічним, технічним, кадровим можливостям (наявності потрібного технологічного обладнання, інвентарю) забезпечення виробничого та технологічних процесів виробництва продукції кадрами, устаткуванням, інвентарем.

3. Вивчення системи організації постачання продовольчої сировини, харчових продуктів і напівфабрикатів, супутніх матеріалів до закладу харчування та готельного комплексу.

4. Оцінка ефективності системи постачання, зберігання, кола постачальників.

5. Ознайомлення з веденням документації з руху потоків продовольчої сировини, напівфабрикатів, готової продукції, засобів матеріально-технічного оснащення підприємства.

6. Ознайомлення з діючим виробничим процесом у підприємстві – базі практики. Вивчення принципової схеми виробничого процесу: стадій виробництва або підготовки кулінарних напівфабрикатів, готової продукції та умов зберігання до організації споживання або продажу.

7. Аналіз наявності технологічних ліній, технічного оснащення окремих технологічних операцій і процесу в цілому. Виявлення засобів технологічної підготовки виробництва, наявності технологічної та нормативної документації.

8. Вивчення існуючих дефектів або браку продукції під час виробництва та споживання. Вивчення рівня якості кулінарних напівфабрикатів і готової продукції.

9. Вивчення технологічних процесів виробництва окремих видів продукції в холодному, гарячому і кондитерському цехах підприємства, дотримання норм закладання інгредієнтів, умов і термінів виробництва готової продукції згідно чинних рецептур і вимог технологічної документації.

10. Забезпечення ефективності технологічних процесів на підставі аналізу діючих технологій. Визначення резервів і розроблення рекомендацій щодо поліпшення технологічних процесів виробництва готової продукції.

11. Вивчення організації контролю якості кулінарних напівфабрикатів, готових страв і виробів. Аналіз ефективності системи виробничого контролю якості: вхідного, операційного та вихідного.

12. Аналіз наявності технологічних ліній, технічного оснащення окремих технологічних операцій і процесу в цілому. Надання пропозицій щодо оформлення технологічних процесів, впровадження прогресивних технологій.

13. Розробити схему приготування фірмової страви, або напою закладу ресторанного господарства.

14. Оцінка ефективності технології приймання, зберігання, повернення та здачі тари.

 

РОЗДІЛ 4. ПОРЯДОК ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ПРАКТИКИ

Після закінчення терміну навчальної практики студенти звітують про виконання програми практики.

4.1. Перелік документів для матеріалів практики

Результатом виконання практики студентом є оформлення таких документів:

1. Повідомлення (див. Додаток 1)

2. Щоденник практики (звітність за кожен день практики), підписаний безпосередньо керівником від бази практики (див. Додаток 2).

3. Паспорт установи бази-практики (див. Додаток 3).

4. Письмовий звіт про практику (див. Додаток 4).

5. Угодана проведення практики студентів вищих навчальних закладів (якщо студенти самостійно з дозволу кафедри підбирають для себе місце проходження практики)(див. Додаток 5).

Вимоги до складання звіту про проходження практики

Загальна форма такої звітності - подання письмового звіту з відміткою керівника від підприємства. Крім того, подається щоденник практиканта, з відгуком керівника від підприємства-бази практики про виконання студентом програми практики.

Письмовий звіт з практики разом зі щоденником подається у встановлений термін керівникові практики від вищого навчального закладу для перевірки, рецензування і допуску до захисту. Письмова рецензія керівника практики від ВНЗ заноситься до щоденника практиканта.

Звіт з практики має містити відомості про виконання студентом усіх розділів програми практики. Обов'язковим є наявність висновків та пропозицій, яких вимагає зміст завдань.

Звіт друкується на аркушах білого паперу формату А4 через півтора міжрядкових інтервали шрифтом Times New Roman 14 розміру. Текст необхідно друкувати залишаючи поля таких розмірів: ліве - не менше 25 мм, праве - не менше 15 мм, верхнє і нижнє - не менше 20 мм.

Обсяг звіту (текстова частина) – 15-20 сторінок.

Оформлений за всіма зазначеними вимогами і прорецензований звіт з практики приймається викладачем-керівником практики від ВНЗ в університеті протягом тижня після її закінчення. Оцінка з практики вноситься до заліково-екзаменаційної відомості і до залікової книжки студента.

 

РОЗДІЛ 5. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ


Дата добавления: 2018-02-28; просмотров: 372; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!