Прямий постріл, прикритий, мертвий простір



Постріл, при якому траєкторія не піднімається над лінією прицілювання вище від цілі на всій своїй дальності, називається прямим пострілом.

Дальність прямого пострілу залежить від висоти цілі і настільності траєкторії. Чим вища ціль і чим настільніша траєкторія, тим більша дальність прямого пострілу і тим на більшу протяжність місцевості ціль може бути вражена на одній установці прицілу.

Відстань на місцевості, на протязі якої, нисхідна гілка траєкторії не перевищує висоти цілі, називається вражаючим простором (глибиною вражаючого простору)

Простір за укриттям, яке не пробивається кулею, від його гребеня до точки зустрічі називається прикритим простором.

Прикритий простір буде тим більший, чим настільніше траєкторія.

Частина прикритого простору, на якому ціль не може бути вражена при даній траєкторії, називається мертвим (невражаючим) простором.

Мертвий простір буде тим більший, чим більша висота укриття, менша висота цілі і настільніша траєкторія.

Знання величини прикритого та мертвого простору дозволяє правильно використовувати укриття для захисту від вогню противника, а також приймати рішення для зменшення мертвого простору противнитка шляхом правильного вибору вогневих позицій і обстрілу цілей із зброї з більш навісною траєкторією.

 

висновок: Необхідність ураження у бою різних зі свого характеру й ступеню закритості цілі потребувала введення на озброєння армії як зброю, що настильну траєкторію польоту кулі чи снаряду /стрілецька зброя, артилерійска зброя/, так і зброї для ведення навісного вогню /міномети, гаубиці/.

 


Дата добавления: 2016-01-04; просмотров: 101; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!