Спеціальні частини дипломної роботи



Спеціальна частини дипломної роботи з питань охорони праці, та інші спеціальні частини, якщо такі передбачаються, виконуються за завданням, або під керівництвом відповідних кафедр і вони, взагалі, можуть бути безпосередньо не пов’язаними з основною частиною ДР, але рекомендується, якщо це дозволяє специфіка об’єкта ДР, виконувати ці частини у рамках єдиного дослідження, яке визначено темою ДР. Структура і оформлення спеціальних частин мають бути такими ж як і у основної частини: титульна сторінка, зміст, перелік умовних позначень, символів, одиниць, скорочень і термінів, основні розділи, висновки, перелік посилань. Зміст основних розділів визначає відповідна кафедра. Перевіряє і підписує спеціальну частину консультант зі спеціальної кафедри.

 

З . ВИМОГИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ПОЯСНЮВАЛЬНОЇ ЗАПИСКИ

 

Загальні вимоги

3.1.1 Оформлення текстової документації, має виконуватися згідно [1], якщо інше не передбачено цим документом.

Нумерація сторінок ПЗ

3.3.1 Титульна сторінка ПЗ, сторінки завдання і титульні сторінки спеціальних частин не нумеруються.

3.3.2 Слід дотримуватися наскрізної нумерації в межах однієї частини дипломної роботи.

 

Особливості оформлення комплексних дипломних робіт

3.3.1 Загальну та індивідуальні частини комплексної дипломної роботи випуска­ють окремими томами. У цьому разі кожний том має свою власну назву. Томи нуме­рують послідовно арабськими цифрами, наприклад, Том 1, Том 2 і т.д. Першим томом завжди є загальна частина. Розділ “Зміст” першого тому має містити і зміст решти томів

 

3.3.2 До загальної частини роботи можуть вноситись такі розділи пояснювальної записки, як перелік термінів і скорочень, вступ (огляд і аналіз сучасного стану про­блеми, що розглядається), спеціальні розділи, загальні висновки з результатів роботи в цілому.

 

3.3.3 Те, які розділи або питання можна винести в загальну частину, вирішує керівник за узгодженням з консультантом відповідного розділу. Завдання на виконання дипломної роботи з комплексної теми складається для кожного студента та вно­ситься в його індивідуальну частину.

 

ВИМОГИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ГРАФІЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

4.1 Оформлення графічної документації, має виконуватися згідно [1].

4.2 Графічні документи можуть оформлятися на аркушах формату А1, або у вигляді слайдів для демонстрації з використанням графопроектору. Обов'язковий обсяг ілюстративної частини становить 5-7 аркушів. У випадку використання слайдів кожному члену комісії повинні бути надані тверді копії графічних документів.

  4.2 У комплексній дипломній роботі в ілюстративній частині може бути до трьох спільних аркушів.

4.3 Після захисту дипломної роботи у ДЕК графічна документація дипломної роботи складається у папку, аркуші формату A1 згортаються до розміру формату А4. На лицевій стороні папки робиться напис:

ЧДУ ім. Петра Могили

Факультет комп’ютерних наук.

Кафедра інтелектуальних інформаційних систем

Дипломна робота

< Прізвище та ініціали студента Шифр групи >


ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ

1. Методичні вказівкидо оформлення звітної текстової документації та випускових робіт з дисциплін, закріплених за факультетом комп’ютерних наук // Укладачі: Батрак Ю.А., Донченко М.В., Журавська І.М., Фісун М.Т. / Під загальною редакцією проф. Фісуна М.Т. – Миколаїв: Вид. ЧДУ, 2009. – 35 с.

2. СВО ЧДУ ім. П. Могили «Освітньо-професійна програма підготовки спеціаліста напряму «Комп’ютерні науки», спеціальность «Інтелектуальні системи прийняття рішень»  (Рукопис). – Миколаїв: ЧДУ, 2007.

3. СВО ЧДУ ім. П. Могили «Освітньо-кваліфікаційна характеристика спеціаліста напряму «Комп’ютерні науки» , спеціальность «Інтелектуальні системи прийняття рішень»  (Рукопис). – Миколаїв: ЧДУ, 2007.

4. ГОСТ 34.602-89. Информационная технология. Комплекс стандартов на автоматизированые системи. Техническое задание на создание автоматизированой системы.

5.  Фісун М.Т. Методичні вказівки до виконання курсових робіт з дисципліни “Організація баз даних” . – Миколаїв: Вид-во ЧДУ, 2010. – 53 с.

6. Кондратенко Ю.П. Оптимізація процесів прийняття рішень в умовах невизначеності. Методичні вказівки до курсового проектування з дисципліни «Теорія прийняття рішень» (Рукопис). – Миколаїв: ЧДУ, 2005. – 46 с.

7. Боровльова С.Ю., ДворецькаС.В., Нездолій Ю.А., Цибенко Б.О. Мови об’єктно-орієнтованого програмування. Методичні вказівки до курсового проектування (Рукопис). – Миколаїв: ЧДУ, 2011. – 48 с.

8. Журавська І.М. Комп’ютерні мережі. Методичні вказівки до курсового проектування (Рукопис). – Миколаїв: ЧДУ, 2011. – 53 с.

 

 

 


ДОДАТКИ


Дата добавления: 2018-09-23; просмотров: 153; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!