ТЗ на будівельну частину комплексного проекту.



План дільниць повинен забезпечувати:

-чітку послідовність виконання технологічних операцій, контролю і перенесення (транспортування) матеріалів і півфабрикатів з одного робочого місця на інше;

- зручність і безпеку при роботі на машинах при їх обслуговуванні, монтажі, демонтажі, ремонті;

- зручність і безпечність у подачі матеріалів і півфабрикатів, транспортування готової продукції (найкоротші транспортні шляхи).

З економічної, технологічної і санітарно-технічної точок зору слід дотримуватись відповідних правил розміщення деяких

За даними попереднього проектування дільниць і цеху в цілому складається ТЗ на будівельне проектування й на розробку інженерного забезпечення виробничих процесів цеху (табл..) Остаточні технологічні плани і остаточне взаємне розташування всіх технологічних дільниць, допоміжних служб цеху, а також засоби і методи транспортування матеріалів, півфабрикатів і готової продукції переносяться на робочі будівельні креслення після їх остаточного узгодження з відповідними фахівцями.

У процесі проектування головний розробник проекту – інженер-технолог – складає ТЗ на розробку і проектування наступних інженерних частин і роділів комплексного проекту:

 - архітектурно-будівельної частини, що включає: визначення навантаження на перекриття будівлі (у тонах на 1м²); облаштування та колір інтер’єру – стін, стелі, підлоги (з технологічними вимогами); заходи зі зниження шуму (звукоізоляція);висоту приміщення.

 - енергетичної;

 - опалення, вентиляція, кондиціювання повітря;

 - сантехнічної частини та ін..

Будівлі та приміщення ВПК відносяться до груп з підвищеними вимогами до якості та точності продукованих виробів. Вони характеризуються регламентованими параметрами щодо температури, вологості та чистоти повітря і вогнестійкості.

Відповідно до ДНАОП 1.0.40–1.01-96 приміщення ВПК поділяються на групи згідно категорії робіт: Iа, Iб, IIа, IIб, яким відповідають вимоги до мікроклімату згідно ГОСТ 12.1.005-88. Згідно цих категорій та характеристик технологічного процесу і витратних матеріалів встановлюються вимоги до вогнестійкості будівель згідно СНиП 2.01.02-85, які регламентують протипожежні норми проектування будівель і споруд та вимоги для проектування систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря у виробничих приміщеннях згідно СНиП 2.04.05-91.

У будівельній частині проекту наводяться:

 - дані природних і інженерно-геологічних умов майданчика, виділеного під будівництво;

 - характеристика будівель, їх призначення;

- будівельні плани всіх споруд;

Будівельні креслення специфічних конструкцій санітарно-технічних систем виробничого енергопостачання, водопостачання, постачання і конденсації повітря, виробничої і побутової каналізації і т.д.

 


Дата добавления: 2018-08-06; просмотров: 141; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!