Тема № 3. Зміст та значення наукової організації праці в органах Національної поліції, шляхи її удосконалення.



Орієнтовний план:

Вступ

1.Поняття, завдання та призначення наукової організації праці в Національної поліції.

2. Організація раціонального використання робочого часу в Національної поліції.

3. Створення сприятливих умов праці в Національної поліції.

Висновки

Методичні вказівки:

Розкриваючи перше питання, слід визначити зміст поняття інноваційної діяльності в органах Національної поліції. Зосередити особливу увагу на науковій організації праці як процесу вдосконалення організації праці на основі досягнень науки і передового досвіду та необхідної складової ефективної діяльності працівників органів Національної поліції. Розкрити поняття, завдання та значення наукової організації праці в діяльності органів Національної поліції. Детально розглянути основні напрямки наукової організації праці, серед яких раціональна організація використання робочого часу, раціоналізації трудових процесів, покращення умов праці та організації робочих місць та ін.

Розглядаючи друге питання необхідно зосередити увагу на зміст та завдання організації раціонального використання робочого часу в органах Національної поліції. Розглянути поняття робочого часу як універсальної міри кількості праці. Розкрити та проаналізувати поняття: робочий день, фонд робочого часу, календарний фонд робочого часу, номінальний фонд робочого часу, ефективний фонд та бюджет робочого часу; на основі аналізу зробити висновки щодо ефективного використання робочого часу. Розглянути методи обліку та аналізу витрат робочого часу. Проаналізувати поняття нераціонального використання робочого часу та його вплив на продуктивність діяльності працівників органів Національної поліції та ефективність діяльності органів Національної поліції в цілому. Проаналізувати законодавство України щодо регулювання робочого часу.

Аналізуючи третє питання автору необхідно розкрити поняття умов праці в органах Національної поліції. Надати класифікацію умов праці та здійснити її детальний аналіз. Розглянути та охарактеризувати зміст санітарно-гігієнічних умов праці. Розглянути та охарактеризувати соціально-психологічні умови праці в органах Національної поліції. Окрему увагу звернути на нормативне регулювання умов праці в Україні в цілому та в органах Національної поліції зокрема. На основі аналізу виділити напрямки та шляхи поліпшення умов праці працівників органів Національної поліції.

 

Тема № 4.Особливості аналітичної роботи в органах Національної поліції.

 

Орієнтовний план:

Вступ

1.Поняття, зміст та основні напрямки аналітичної роботи в Національної поліції. Вимоги, що ставляться до організації аналітичної роботи.

2. Оперативна обстановка як основний обʼєкт аналізу в управлінській діяльності Національної поліції.

3. Механізм організації та здійснення аналітичної роботи в Національній поліції як складової частини управлінської діяльності.

Висновки

Методичні вказівки:

Розглядаючи перше питання необхідно зосередити увагу на призначенні аналітичної роботи виходячи з поняття «аналіз». Проаналізувати значення аналітичної роботи в управлінській діяльності органів Національної поліції. Виділити обʼєкт та предмет аналітичної роботи в органах Національної поліції. Охарактеризувати основні вимоги до аналітичної роботи в органах Національної поліції. Проаналізувати мету аналітичної роботи в органах Національної поліції.

Розглядаючи друге питання необхідно зосередити увагу на визначені терміну «оперативна обстановка». Проаналізувати термін «оперативна обстановка» у широкому розуміння та у площині системи МВС України та Національної поліції України. Розглянути основні компоненти оперативної обстановки. Проаналізувати структурну модель оперативної обстановки. Охарактеризувати види загального та часткового аналізу оперативної обстановки.

Аналізуючи третє питання автору необхідно розглянути два рівні аналітичної роботи в органах Національної поліції стратегічний і тактичний. Розглянути поняття та зміст раціоналізації інформаційних потоків визначити види і обсяг інформації необхідної для повного задоволення потреб у різного роду відомостях при вирішенні поточних аналітичних завдань в органах Національної поліції. Розглянути джерела добування інформації, необхідної для здійснення аналітичної роботи в органах Національної поліції. На основі аналізу виділити напрямки удосконалення методики аналітичної роботи в органах Національної поліції.

 


Дата добавления: 2018-06-01; просмотров: 295; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!