Згідно з ескізом моделі та описом зовнішнього вигляду заповніть таблицю 2.




 

Жіноча спідниця з джинсової тканини, злегка розширена по низу, на задньому полотнищі знизу виконана шлиця. На передньому та задньому полотнищі по дві виточки від лінії талії. Застібка – блискавка центральна. Верхній зріз спідниці оброблений суцільнокрійним поясом. Низ оброблений швом упідгин з відкритим зрізом.


Таблиця 2.

Наймену

вання

Графічне зображення шва, кодове позначення з’єднання

Умовне зображено шва, ТУ виконання

Призна

чення шва

Номера голок

Номер ниток (умовний, торгівельний)

Обладнання та приcтосування

Бавовняні Армірова ні Лавсанові Капронові комплексні Капронові мононитки З натура льного шовку
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
                           

Продовження таблиці 2.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
                           

3. Основні вимоги до клеїв для з’єднання деталей одягу. У якій мірі клеї марок П-54, П548, П – 12/6/66, ПДВ відповідають цим вимогам. ( Заповніть пропуски) [1;2]

Клейовим називають (дайте визначення)________________________________

____________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.

Найбільше застосування в швейній промисловості отримали клейові матеріали з термопластичних полімерів: поліамідних (П-54, П-548, П-12/6/66, П-12 АКР, ПКО-104) і поліетиленових (ПВД).

Суть процесу склеювання із застосуванням термопластичних клейових матеріалів полягає в наступному: ______________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.

Клейові з'єднання із застосуванням термопластичних клейових матеріалів виконуються з допомогою: (вкажіть обладнання)________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________. Для отримання клейових з'єднань з використанням термопластичних клейових матеріалів використовується устаткування, в якому розігрів термопластичного клею до температури його плавлення проводиться струмами високої частоти.

З термопластичних клейових матеріалів у вітчизняній швейній промисловості найбільшого поширення набули матеріали типу лейкопластиру. (Вкажіть види застосування)________________________________________________________

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.

При прокладенні кромки її укладають клейовою стороною на виворітну сторону деталі верху одягу за допомогою пристосування, що є роликом, що обертається, масою 1 кг.

Застосування того або іншого вигляду клею при виготовленні одягу визначається призначенням і умовами шкарпетки виробів. Наприклад, для таких деталей, як погони, петлиці, хлястики і ін., потрібна велика жорсткість, для краєвих клейових швів костюмів, пальто - висока гнучкість і еластичність, для сполучних клейових швів, наприклад при обробці накладних кишень, особливе значення має міцність з'єднання. При виготовленні білизни використовуються клеї, які дають міцні і еластичні з'єднання, що не руйнуються при пранні і кип’ячені.

Виходячи із загальних умов експлуатації одягу і призначення швів до клейових з'єднань пред'являються наступні основні вимоги.

Міцність клейових з'єднань характеризується двома показниками ________________________________________________________. За даними ЦНІЇШП. межа міцності клейових швів при зрушенні(вкажіть властивості) ___________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________. З'єднання цих деталей не випробовують великих навантажень, для них можна застосовувати нитки клею П-548, клейовий поліамідний порошок П – 54 чи клейову павутину.

Важливе значення при виготовленні одягу мають (вкажіть стан клейових з’єднань)____________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.

Жорсткість з'єднань залежить: _________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________. При суцільному клейовому покритті відбувається те, що скріпляє структурних елементів по всій поверхні склеюваних матеріалів, унаслідок чого з'єднання набуває підвищеної жорсткості. При не суцільному покритті клеєм матеріалу (смугами, перфорованою плівкою, у вигляді крапок) жорсткість клейового з'єднання знижується.

При з'єднанні деталей виробу з матеріалами, покритими клеєм у вигляді порошку, відбувається: ________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________. При склеюванні тканин порошковими клеями жорсткість швів майже не відрізняється від жорсткості ниткових з'єднань.

Водостійкість клейових з'єднань визначається: ___________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________. Проте ці з'єднання дають високу жорсткість. Тому поліетиленовий клей використовують тільки для нанесення на деталі прокладок чоловічих сорочок, а полівінілхлоридний при виготовленні погон, петлиць і тому подібне.

Велика увага при виготовленні одягу із застосуванням клейових з'єднань слід приділяти такій властивості цих з'єднань, як стійкість до хімічного чищення.

В даний час при хімічному чищенні швейних виробів використовують: ________________________________________________________________________________________. З'єднання, виконані клейовим порошком П-54, стійкі до всіх органічних розчинників. Отже (вкажіть доцільність використання марок клеїв)__________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________.

Клейові шви, виконані з використанням - прокладочних матеріалів з поліетиленовим покриттям, стійкі до дії хлористих розчинників, а при дії бензину відбувається їх розшаровування.

Під дією атмосферних умов (сонячний рахунок, кисень, повітря, волога, зміни температури) відбувається ( вкажіть стан клейових з’єднань)_______________

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________. Всі клейові з'єднання відрізняються хорошою морозостійкістю.

 

 

Варіант 3

1. Види машинних стібків з вказівкою параметрів (довжини, ширини). Відповідь проілюструвати схемою стібків та оформити у відповідності з таблицею. [3]

Таблиця 1

Види машинних стібків

Вид стібка Графічне зображення та кодове позначення стібка Область застосування та технічні умови виконання
1 2 3
     
   
         
   
   
   
     
     

 

Продовження таблиці 1.

1 2 3
   
   
   
     
   
   
   
   
     

 


Продовження таблиці 1

 

1 2 3
     
   
   
     
     
   
   
     

Продовження таблиці 1

 

1 2 3
   
   
   
   
   
   

 


Дата добавления: 2018-05-31; просмотров: 277; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!