Систематизація матеріалів для дипломного проекту та звіту з практики



В кінці переддипломної практики студенти повинні систематизувати отримані матеріали в ході практики для дипломного проекту та виконати звіт з переддипломної практики.

Оформлення щоденника і звіту, узагальнення матеріалів за індивідуальними завданням.

Щоденник та звіт про виконання програми переддипломної практики складається студентом у міру проходження кожної теми. По закінченню практики студент оформляє щоденник і звіт, і після перевірки керівником від бази практики представляє його для перевірки керівнику практики від коледжу.

По закінченні переддипломної практики впродовж п’яти днів організовується захист звіту. Звіт приймається комісією у складі керівників практики від підприємства і від циклової комісії, завідуючого відділенням технологічних спеціальностей.

 

Вимоги до звіту про практику

Звіт та щоденник з практики є основними документами, які підводять підсумки роботи студента під час практики. Звіт складається на основі матеріалів проходження практики, у відповідності до методичних вказівок кожної із практик і повинен містити систематизовані відомості про роботу, яка виконана студентом.

Титульний аркуш оформляється згідно з додатком А. На другому аркуші наводиться зміст звіту із зазначенням сторінок. Далі йде виклад тексту розділів самого звіту. Зміст розділів звіту наведено в додатку Б. Результати виконання індивідуального завдання з технологічної та переддипломної практик оформляють відповідно до вказівок та вимог програми, і вкладають у додаток до звіту з практики.

Обсяг звіту – 30 - 50 сторінок. Звіт повинен базуватись на зібраних студентами матеріалах, при його написанні необхідно використовувати рекомендовані літературні джерела, а також нормативно-технічну документацію, що використовують на підприємстві.

Звіт повинен бути написаний самостійно і оформлений згідно СОУ 207.01:2004 «Текстові документи. Загальні вимоги» на стандартних аркушах паперу. Вимоги до оформлення звіту наведено у додатку В.

Структура оформлення звіту

Рекомендована структура звіту з переддипломної практики наступна.

Титульний лист (Додаток А)

Зміст

Вступ

1. Загальне ознайомлення з підприємством
2. Охорона праці на підприємстві з надання перукарських послуг
3. Виробнича програма підприємства, де відбувається практика 
4. Аналіз економічних показників підприємства з надання перукарських послуг
5. Розробка нових моделей стрижок
6. Розробка нових моделей зачісок
7. Розробка сучасних зачісок із застосуванням пастижних виробів
8. Розробка сучасних варіантів фарбування волосся 
9. Впровадження нових методик з виконання манікюру
10.  Впровадження нових методик з виконання педикюру
11.  Застосування інноваційних методик з догляду за волоссям 
12.  Обов’язки завідуючого перукарнею/салоном (вивчення посадової інструкції)
13.  Організація та контроль за роботою персоналу
14.  Організація та контроль постачання матеріалів
15.  Розробка та виконання пастижного виробу відповідно до теми ДП
Висновки
Література
Додатки

Виходячи з умов реального виробництва, різноманітних видів матеріально-технічного забезпечення та складу потужності на підприємстві, зміст звіту з практики може бути видозмінений.

Вся зібрана документація, у тому числі технологічна послідовність виконання перукарських операцій, виготовлення пастижного виробу, тех-карти та  інша інформація, зібрана студентом протягом практики, подається у додатках звіту з обов’язковими коментарями при викладенні основного тексту.

Підведення підсумків практики

Методами контролює контроль знань:

§ поточний (щоденник, звіт з практики, індивідуальні завдання);

§ підсумковий (диференційний залік).

Поточний контроль за ходом переддипломної практик здійснюється в такій послідовності:

· з метою встановлення своєчасного прибуття студента на практику на першій сторінці щоденника робиться відмітка про дату прибуття, яка завіряється печаткою підприємства;

· за три дні до закінчення практики студент повинен подати звіт і щоденник керівнику практики від підприємства. Після виправлення зауважень звіт підписується керівником і його підпис затверджується печаткою підприємства. Перевірений і схвалений звіт студент подає керівнику практики від коледжу, який перевіряє звіт і робить висновки про допуск його до захисту.

Захист переддипломної практики відбувається у проміжку п’яти днів від кінцевої дати проходження практики перед комісією, до складу якої обов’язково входить керівник практики від коледжу, керівник практики від циклової комісії, завідувач відділенням технологічних спеціальностей. Звіт оцінюється оцінкою за п’ятибальною системою згідно шкали ECTS (табл.1).

Підсумкова оцінка визначається як середньозважена з усіх видів робіт.


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 277; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!