ІІІ. Місце практики та розділення часу



 

       Проходження переддипломної практики може здійсню­ватись, як в проектних організаціях так і на виробничих підприємствах, фірмах.

       1 При виборі об'єкта практики необхідно звернути увагу на наявність у цих організаціях достатнього обсягу техні­чної документації ( паспортів на обладнання, регламентів, планів ліквідації аварійних ситуацій, інструкцій по робо­чим місцям і т.п. ), сучасну технічну літературу, оснаще­ність обчислювальної техніки і т. п.

       На протязі всього терміну проходження практики сту­дент проходить переддипломну практику на одному робо­чому місці, однак в цей період планується час на вивчення технологічних процесів, обладнання, методик економічних розрахунків, заходів щодо охорони праці і т. п., екскурсій та оформлення звіту.

       Тривалість та розпорядок робочого дня студентів вста­новлюють згідно здіючим на підприємстві, фірмі поло­ження.

ІV. Основна частина звіту переддипломної практики

 

       Основна частина звіту включає опис організацій підприємства, фірми, взаємозв'язок між його підрозділа­ми, зв'язок об'єкта практики з промисловими підприємст­вами, інформацію про кінцеву продукцію, що виробляєть­ся, наявність нормативних документів, особливу увагу по­трібно приділяти опису вперше розробленим високотехнологічних і економічного обладнанню та пристроїв, заходам технічному обслуговуванню та ремонту, техніки безпеки, охорони навколишнього середовища та наявності програмного забезпечення для ПК.

       Необхідні креслення та інші матеріали для дипломного проектування.

V. Індивідуальне завдання

 

       Виконання індивідуального завдання є найважливішим елементом роботи студента на переддипломній практиці. Тема індивідуального завдання для дипломного проекту сприяє розширенню технічного кругозору, поглибленому вивченню окремих питань, стимулює до пошуку нових наукових і технічних рішень, пов'язаних з розробкою про­екту.

       В індивідуальному завданні окремими розділами відображені розділи технологічного процесу, опис конструкції та принцип роботи, розрахункова, спеціальна частина, охо­рона праці та навколишнього середовища, економічна до­цільності, що є логічним продовженням основного індиві­дуального навчання за фахом.

       Нижче приводиться розділи індивідуально завдання, що може бути сформоване остаточно перед початком практики в залежності від завдань практики та теми дип­ломного проекту:

       1. Опис технічного процесу і зв'язаних з ним технологі­чних процесів виробництва. Аналіз недоліків і обґру­нтування змін сутності процесів, або конструкції окремих апаратів, систем компоновки і т. п..

       2. Опис конструкції та принципу роботи. Виявлення не­доліків роботи устаткування, мета та задачі модерні­зації, реконструкції та методи ремонта.

       3. Використання при розрахунках обладнання апаратів, машин і т. п., програм для рішення студентом на ПК завдань з проекту.

       4. Технічне обслуговування та ремонт проектуемого, ремонтуемого або модернізуемого обладнання.

       5. Розробка енергозберігаючих заходів при виконанні

дипломного проекту.

       6. Розробка пропозицій по покращенню умов праці, техніки безпеки, пожежної профілактики, промсанітарії та навколишнього середовища за рахунок вико­ристання нових, модернізованих або реконструйова­них апаратів, обладнання, механізмів і т. п., компоновки устаткування, пристроїв.

       7. Економічні розрахунки при впровадженні модернізо­ваного або реконструйованого обладнання і ремонту обладнання.

       8. В висновку вказати та узагальнити доцільність виконуемого дипломного проекту.

       9. Список використаної літератури.

 

VІ. Охорона праці і техніки безпеки

 

       Успішне рішення всіх завдань переддипломної прак­тики неухильно зв'язано зі знанням і найсуворішим до­тримань правил охорони праці, техніки безпеки і пожеж­ної безпеки та промсанітарії.

       Усі студенти незалежно від виду практики починають свою роботу на підприємстві з вивченням питань по тех­ніці безпеки, пожежної безпеки та промсанітарії.

       Проходження інструктажів проводиться з записом в спеціальних журналах, що проводяться у відділі техніки безпеки та в цехах підприємства, фірми.

 

VІІ. Вимоги до звіту

 

       Кожен студент наприкінці переддипломної практики оформлює звіт по практиці у якому викладаються дані про виконану роботу. Збір, обробка, систематизація і підготов­ка матеріалів для звітів здійснюється студентом у плині всього періоду практики. Для оформлення звіту студенту виділяється час на при кінці практики 2-3 дні.

       Закінчений звіт та щоденник підписується студентом, перевіряється і підписується керівником практики від під­приємства, фірми, скріплюється печаткою підприємства, фірми, де проходив студент переддипломну практику. Звіт повинен включати в зазначеній послідовності:

1. Титульний лист.

2. Зміст.

3. Основна частина.

4. Список використаної літератури.

       При оформлені звіту використовуються усі вимоги ЄСКД.

       Звіт пишеться від руки або друкується на ПК на од­ній сторінці стороні білого паперу формату А4. Поля зали­шають по всім чотирьом сторонам листа, розмір лівого поля 20 мм., правого, нижніх і верхніх полів 10 мм.

       Заголовки розділів варто писати більш великим шриф­том, ніж основний текст. Підкреслювання та перенос слів в заголовку не допускається. Розділи звіту нумерувати римськими цифрами, а нумерація сторінок здійснюється арабськими цифрами і повинна бути наскрізною.

       У звіті приводяться необхідні ілюстрації, схеми, крес­лення, ескізи, фотографії і т. п. У список літератури включають усі використані джерела з дотриманням правил єскд.

       При посиланні в тексті на джерела інформації варто проводити порядковий номер за списком літератури, який вставлені в квадратні дужки.

       Основна частина звіту повинна відповідати тенденції дипломного проекту.

       Мінімальна кількість сторінок звіту 10-15, максималь­на кількість сторінок звіту не обмежується.

       Після здачі звіту по переддипломній практиці під час диференційному заліку, звіт може бути узятий студентом під розписку для використання його в дипломному проекті.


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 164; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!