Ознайомлення з роботою підприємства



Зміст

       Вступ .

1           Щоденник практики.

2          Ознайомлення з правила внутрішнього розпорядку та технікою безпеки.

3     Ознайомлення з роботою підприємства.

3.1 Посадові обов’язки інженера з обслуговування комп’ютерних систем і мереж.

3.2 Технологічний процес в основних підрозділах підприємства.

3.3 Система матеріально – технічного забезпечення.

3.4 Функції та структура обчислювальних підрозділів.

3.5 Дослідження та аналіз універсального та спеціалізованого апаратного та програмного забезпечення комп’ютерних систем та мереж.

4   Придбання навичок практичної діяльності за фахом.

4.1 Ознайомлення з обладнанням та правилами його експлуатації.

4.2 Дослідження технологічних процесів проектування, розробки тестування та верифікації прикладного та системного апаратного та програмного забезпечення комп’ютерних систем та мереж.

4.3 Участь у монтажі, налагодженні та тестуванні приладу (мережі).     

4.4 Участь у заходах з профілактичного обслуговування комп’ютерної та офісної техніки.

5    Підготовка матеріалів для виконання дипломного проекту.

5.1 ДСТУ ГОСТи і ЄСКД на креслення.

5.2 ДСТУ ГОСТи і ЄСКД на текстову та програмну документацію.

6    Розробка пропозиції підприємству щодо удосконалення процедури збирання, налагодження, монтажу апаратного та/або програмного забезпечення комп’ютерних систем та мереж.

 

Вступ

        Виробнича-переддипломна практика є складовою частиною навчального процесу. На виробничій переддипломнії практиці студенти повинні отримати навички по ремонту та обслуговуванню комп`ютерної техніки, а також прокладання мереж, здобути навички з програмування  та закріпити теоретичні знання, які були отримані в процесі навчання.

    Протягом практики ознайомився з різними видами прикладного та системного програмного  забезпечення,  вдосконалив свої навички з ремонту, налаштування комп’ютерної техніки, а також програмного забезпечення.    Озайомився з правилами внутрішного розпорядку підприємства; організаційною структурою управління підприємством; функціями головних спеціалістів одного із відділів підприємства відповідно із своїм індивідуальним завданням.

    Під час проходження практики підібрав необхідну інформацію для написання дипломного проекту: ЄСКД на креслення, ЄСКД на текстову документацію, ЄСКД на конструкторську документацію. Придбав навички практичної діяльності за фахом. Ознайомивсь з правилами прийому та здачі обладнення; прийняв участь у комплектації обчислюваної та копіювальної техніки, периферійних пристроїв, монтажі мереж. Підбрав необхідну інформацію та літературу для виконання дипломного проекту.

 

  

 

Щоденник практики

29.04.2013 – Прибуття на підприємство, ознайомлення з його статутом, екскурсія по підприємству.

30.04.2013 – Інструктаж з техніки безпеки та охорони праці .

07.05.2013 – Робота с мережею, діагностування на втрачу сигналу.

08.05.2013 –  Встановлення Windows на комп’ютер підприємства  .

13.05.2013 Заміна відеокарти .

14.05.2013 – ознайомлення з обов’язками інженера з обслуговування комп’ютерних систем і мереж.

15.05.2013 – Робота с мережевим обладнанням.

16.05.2013 – Ремонт пк.

17.05.2013– Збір інформації для дипломного проекту.

 

Правила внутрішнього розпорядку на підприємстві та техніка безпеки.

При прийомі на роботу адміністрація фірми вимагає від того, хто влаштовується на роботу, подавати:

 -трудову книжку, оформлену у встановленому порядку (якщо особа влаштовується на роботу вперше, - довідку про останнє заняття, видану за місцем проживання відповідною житлово-експлуатаційною організацією);

 -військовий квиток;

 -паспорт;

 -довідку про присвоєння ідентифікаційного коду;

 -диплом (свідоцтво) про закінчення учбового закладу (при необхідності);

 -заповнити анкету встановленого зразка.

 Прийом на роботу без зазначених документів не допускається.

 При прийомі на роботу, що потребує спеціальних знань, адміністрація фірми може вимагати від працівника пред’явлення диплома або іншого документа про здобуту освіту або фахову підготовку.

 Прийом на роботу оформлюється наказом директора фірми, що оголошується працівнику під розписку. У наказі зазначається найменування роботи (посади) відповідно до штатного розпису і умов оплати праці.

 При прийомі працівника на роботу або при переведенні його на інше місце праці у встановленому порядку адміністрація фірми зобов’язана :

 а) ознайомити працівника з дорученою роботою, умовами й оплатою праці, роз’яснити його права і обов’язки;

 б) ознайомити його з правилами внутрішнього розпорядку і колективного договору, що діє на підприємстві;

 в) провести інструктаж з техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці, протипожежної безпеки та правил з охорони праці. 9. Час початку і закінчення роботи і перерви для відпочинку встановлюється такий:

 РЕЖИМ РОБОТИ ПАТ “Укртелеком” :

 Щоденно з 9 – 00 до 18 – 00

 Обідня перерва з 13 – 00 до 14 – 00

 Вихідні дні субота, неділя

 До початку роботи кожен працівник і службовець зобов’язаний зафіксувати свій прихід на роботу, а по закінченні робочого дня – відхід з роботи у книзі обліку.

 Забороняється в робочий час:

 а) відривати робітників від їхньої безпосередньої роботи, викликати або наймати їх для виконання суспільних обов’язків і різного роду заходів, не пов’язаних з діяльністю фірми, без дозволу адміністрації фірми.

 б) вживати спиртні напої та наркотичні засоби.

 Черговість надання щорічних відпусток встановлюється адміністрацією з урахуванням необхідності забезпечення нормальної роботи підприємства і сприятливих умов для відпочинку працівників.

 

Система організаційних і технічних заходів і засобів, що надають запобігання виробничий травматизм, носить назву техніки безпеки.

Інструктаж з техніки безпеки проводить головний інженер з техніки безпеки. Особливе значення має інструктаж на робочому місці з показом безпечних методів роботи.

Усі працівники незалежно від виробничого стажу і кваліфікації повинні один раз на шість місяців проходити повторний інструктаж, а особи, які виконують роботи підвищеної безпеки (зварювальники та ін) - один раз на три місяці.

У цехах і на виробничих ділянках, де розташовані робочі місця, відповідальність за безпеку праці несуть начальники цехів і майстри. Здійснення заходів з техніки безпеки та виробничої санітарії контролює старший інженер з техніки безпеки і профспілкові організації (якщо такі є). Вказівки старшого інженера з техніки безпеки може скасувати лише керівник підприємства.

 

Для попередження виробничого травматизму на кожному підприємстві необхідно:

 - Інструктувати з безпечних прийомів роботи;

 - Контролювати дотримання правил техніки безпеки.

При знятті агрегатів і деталей, пов'язаних з великою фізичною напругою, а також при незручності у роботі слід застосовувати пристосування і знімачі, що забезпечують безпеку виконання даної роботи;

 - Забороняється користуватися електроінструментом з несправною ізоляцією або відсутністю заземлення.

Крім вивчення інструкцій передбачається вступний інструктаж при надходженні на роботу, інструктаж на робочому місці, додаткові інструктажі та навчання за спеціальною програмою. Вступний інструктаж проводиться з метою ознайомлення вступників на роботу із загальною виробничою обстановкою і особливостями роботи підприємства, з небезпеками, що зустрічаються при роботі на підприємстві. Інструктаж безпосередньо на робочому місці є практичним показом безпечного прийому праці. При перекладі на іншу посаду або на іншу ділянку, кожен працівник проходить спеціальний інструктаж на робочому місці.

Ознайомлення з роботою підприємства

  3.1 Посадові обов’язки інженера з обслуговування комп’ютерних систем і мереж.

1.Належним чином протоколювати хід виконуваної роботи.

2.Здійснювати проектування і впровадження апаратних засобів обчислювальної техніки і інтелектуальних комп'ютерних систем, здійснювати дослідження з метою знаходження та вибору найбільш доцільних практичних рішень у межах поставлених завдань.

3.Здійснювати підбір, вивчення та узагальнення науково-технічної літератури, нормативних і методичних матеріалів за відповідному устаткуванню.

4.Брати участь у складанні проекту технічних завдань, планів і графіків проведення робіт по впровадженню нових апаратних засобів обчислювальної техніки і інтелектуальних комп'ютерних систем, у розробці необхідної технічної документації.

5.Підготовляти пропозиції про доцільність упровадження сучасних інформаційних систем.

6.Формулювати вимоги до змісту і побудови технічної документації, що використовується в інформаційній системі.

7.Здійснювати авторський нагляд і періодичний контроль вхідної та вихідної документації.

8.Здійснювати відладку, настройку, досвідчену  експлуатацію і поетапне введення в дію апаратних засобів обчислювальної техніки і інтелектуальних комп'ютерних систем.

9.Здійснювати технічне обслуговування інформаційних систем.

10.Проводити контрольні перевірки працездатності та ефективності інформаційної системи.

11.Вивчати причини технічних відмов і збоїв в інформаційній системі.

12.Складати і оформляти акти контрольних перевірок, розробляти пропозиції щодо їх усунення та попередження, щодо підвищення якості та надійності інформаційної системи.


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 832; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!