Рекомендації до оформлення завдання



 

 

Розрахункове завдання (РЗ) оформлюють у вигляді звіту на аркушах формату А4 згідно з ДСТУ 3008-95 [6]. Нумерацію сторінок виконують арабськими цифрами. Титульний аркуш (див. Додаток А) входить до загальної нумерації, але на ньому номер не ставлять.

РЗ має містити: номер варіанта та відповідну електричну схему кола; формулювання умов завдання; розрахункові формули та необхідні пояснення; результати обчислень у вигляді таблиць та графіків (при комп’ютерному способі розрахунків вказати програмне забезпечення, що застосовується).

Застосування скорочень, крім передбачених стандартами, не рекомендується. Однотипні розрахунки за однією формулою зводять в таблицю. При цьому розрахунок одного значення наводиться повністю.

Таблицінумерують в межах розділу, номер таблиці складається з номера розділу та порядкового номера таблиці, відокремлених крапкою.

Таблиця може мати назву, яку друкують рядковими літерами (окрім першої прописної) і розміщують зліва над таблицею. Наприклад: Таблиця 1.1 – Параметри схеми.

Всі розрахунки необхідно супроводжувати поясненнями, а за необхідності й посиланнями на літературу. Розрахунки записують в такому порядку: формула в загальному вигляді, підстановка числових даних, результат обчислень із зазначенням розмірності в основних одиницях міжнародній системі СІ.

Формули та ілюстрації (рисунки, графіки, схеми, діаграми) нумерують так само, як таблиці. Номер формули вказують на рівні формули в дужках в крайньому правому положенні на рядку. Нумерують тільки ті формули, на які є посилання в тексті.

За необхідності під ілюстрацією розміщують пояснювальні дані. Ілюстрації можуть мати назву, яку розміщують після пояснювальних даних, наприклад, «Рисунок 4.1 – Векторна діаграма напруг». Всі схеми мають бути виконані із дотриманням вимог стандартів. Графіки мають бути виконані із зазначенням масштабу та одиниць вимірювання.

Посилання в тексті на джерела слід позначати порядковим номером за переліком посилань у квадратних дужках, наприклад, “…показано [2], що …”.

Бібліографічний опис джерел у переліку посилань наводять у порядку, в якому вони вперше згадуються в тексті. Бібліографічний опис посилань в переліку наводять згідно зі стандартами з бібліотечної та видавничої справи [7].

Форму титульного аркуша завдання наведено у додатку А.

ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ

 

 

1. Основи теорії кіл: підручник для студентів ВНЗ. Ч. 1 / Ю.О. Коваль, Л.В. Грінченко, І.О. Милютченко, О.І. Рибін. – Харків: ХНУРЕ: Колегіум,
2004 – 436 с.

2. Основи теорії кіл: підручник для студентів ВНЗ. Ч. 2 / Ю.О. Коваль, Л.В. Грінченко, І.О. Милютченко, О.І. Рибін. – Харків: ХНУРЕ: Колегіум,
2006 – 668 с.

3. Основи теорії кіл, сигналів та процесів в СТЗІ: Підручник для студентів ВНЗ Ч. 1. / Ю.О. Коваль, І.О. Милютченко, А.М. Олейніков, В.М. Шокало та ін; за заг. редакцією В.М. Шокала. – Харків: НТМТ, 2011. – 544 с.

4. Конспект лекцій з курсу «Основи теорії кіл» для студентів спеціальностей РТ, РПСК, АРТ/ Упоряд. Л.В. Гринченко, I.О. Мiлютченко – Харкiв: ХНУРЕ, 2003. – 92 с. 

5. Коваль Ю.О., Ликова Г.О., Милютченко І.О. Задачник з основ теорії електро-, радіокіл: Навч. посібник для студентів ВНЗ. – Харків: ХНУРЕ;
2010. 196 с.

6. ДСТУ 3008-95. Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення. – Чинний від 01.01.96.

7. ДСТУ ГОСТ 7.1:2006. Система стандартов по информации, библиотечному и издательскому делу. БИБЛИОГРАФИЧЕСКАЯ ЗАПИСЬ. БИБЛИОГРАФИЧЕСКОЕ ОПИСАНИЕ. Общие требования и правила составления. – Введ. 2007-07-01.

 

Додаток А

ФОРМА титульного аркушА завдання

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

Харківський національний університет радіоелектроніки

 

 

Кафедра основ радіотехніки

 

РОЗРАХУНКОВЕ ЗАВДАННЯ

 

з дисципліни «Основи теорії кіл»

 

_________________________________________

(тема завдання)

 

 

Варіант №___

 

 

Виконав

студент групи ______________                                     _______________

                                          (шифр групи)                                                                               (прізвище, ініціали)

 

 

Прийняв                                                            

 ________ кафедри ОРТ                                               ________________

   (посада)                                                                                                                               (прізвище, ініціали)

 

ХАРКІВ 20___

 


Навчальне видання

 

 

Методичні вказівки

До розрахункових завдань

з дисциплін

«ОСНОВИ ТЕОРІЇ КІЛ»,

«ОСНОВИ ТЕОРІЇ КІЛ, СИГНАЛІВ ТА ПРОЦЕСІВ В СТЗІ»

(частина 1)

для студентів напрямів 6.050901 «Радіотехніка»,

6.170102 «Системи технічного захисту інформації»

 

 

Упорядник  МИЛЮТЧЕНКО Іван Олександрович

 

Відповідальний випусковий В.В. Должиков

Редактор Б.П. Косіковська

Комп’ютерна верстка Л.Ю. Свєтайло

 

План 2013 (друге півріччя), поз. 30

Підп. до друку 01.07.13. Формат 60х84 1/16.   Спосіб друку – ризографія.

Умов.друк.арк. 3,3.        Облік. вид.арк. 2,9  Тираж 40 прим.

Ціна договірна                Зам №1-30

 

ХНУРЕ. Україна. 61166, Харків, просп. Леніна, 14

 

Віддруковано в навчально-науковому

видавничо-поліграфічному центрі ХНУРЕ

61166, Харків, просп. Леніна, 14

 


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ

УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ

 

Методичні вказівки

До розрахункових завдань

З дисциплін

«Основи теорії кіл»,

«Основи теорії кіл, сигналів та процесів в СТЗІ»

Частина 1

 

 

Харків 2013


[1]      Формули стосуються діелектриків без магнітних властивостей. У табл. 8.1, 8.2 використано такі позначення:  Ф/м – електрична стала вакууму;  – відносна діелектрична проникність ізоляції;  Гн/м – магнітна стала вакууму;  – відносна магнітна проникність металу;  – тангенс кута втрат ізоляції; , рад/c – робоча кутова частота;
, См/м – питома об’ємна провідність металу.


Дата добавления: 2018-04-04; просмотров: 246; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!