Пульт керування стабілізатора



Через 6-20 сек. після включення на пультах керування оператора і командира загоряються світлодіоди ВН і ГН, які сигналізують про включення вертикального і горизонтального приводів. На пульті оператора загоряються також світлодіоди АВТ і ПАВ.

Для перемикання режимів праці стабілізатора встановити вимикач "РЕЖИМ" на пульті оператора у положення АВТ чи ПАВ.

Для керування стабілізатором від пульта керування командира ввімкнути вимикач "ПРИВОД" на пульті керування командира (при ввімкнутому вимикачі "ПРИВОД" на пульті управління оператора). При цьому на пульті оператора світлодіод ПАВ чи АВТ гасне і загоряється на пульті керування командира.

Для передачі управління оператору ввімкнути вимикач "ПРИВОД" на ПУ-К.

Наведення спареної установки (поворот башти) у вертикальній і горизонтальній площинах здійснюється поворотом корпуса пульта управління відносно горизонтальної і вертикальної осей. Напрямок руху спареної установки співпадає з напрямком повороту ручок ПК. Чим більший кут відхилення, тим більша швидкість наведення. Для зупинки спареної установки встановити корпус ПК у нейтральне положення.

При повертанні корпуса ПК у крайнє положення в режимі АВТ швидкість наведення змінюється стрибкоподібне від максимальної до перебросочної (мах).

При русі машини через перешкоди спарена установка може відхилятися від заднього стабілізованого положення. Оператору у цьому випадку не слід ПК втримувати СУ в задньому положенні; після подолання перешкоди вона автоматично повернеться на місце. При ввімкнутому стабілізаторі і опушених ручних ПК можливе самовільне переміщення спареної установки (увод) у вертикальний і горизонтальній площинах.

Для зменшення швидкостей увода необхідно на ПК стабілізатором плавно повернути ручку резистора БАЛАНС ВН для компенсації увода в площині ВН і ручку резистора ГН - для площини в ГН.

Для вказівки цілі оператору поворотом люка командира сумістити перехрещення приладу ТКН-ЗБ з ціллю, натиснути кнопку "Цілевказівки" і утримувати її до кінця руху башти.

Для виключення стабілізатора встановити вимикач "ПРИВОД" на ПК-О в положення "ВИКЛ". При цьому гаснуть світлодіоди ВН і ГН на ПУ-О і ПУ-К, світлодіоди АВТ і ПАВ на пульті, з якого велось керування.

Висновок: знання порядку і правил роботи з стабілізатором дозволяють швидко готувати його до роботи, правильно використовувати його, запобігати поломкам.

 


Дата добавления: 2016-01-04; просмотров: 33; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!