Технологічна частина.                                                     2.1. Виконання завдання згідно теми дипломної роботи



 

Опис обраної моделі: зріст, колір очей,тон шкіри, колір волосся. Опис уявлення даної розробки. Аналіз своєї розробки що до сучасних тенденцій моди та з врахуванням історичної бази. 

 

Технологічна послідовність

    

  Необхідно описати вибір довжини волосся. Опис стану волосся моделі, операції пов`язані з підготуванням волосся до належного стану.

 Розробка технології виконання зачіски, стрижки, фарбування тощо (її характеристика - до якого типу стрижок чи зачісок відноситься, для якого типу обличчя підходить; складання інструкційної або інструкційно-технологічної карти виконання зачіски, стрижки, фарбування тощо, обов'язкова наявність графічних зображень усіх операцій технологічної послідовності). Додаток №3. Мал. Розробка Додаток №4. Технологічна карта

 Як приклад: розробку технологічної послідовності виконання зачіски необхідно розпочинати з характеристики волосся клієнта (довжина, текстура, колір, стан шкіри голови). Пильний огляд стану волосся дозволить правильно підібрати парфюмерно-косметичні засоби і матеріали для виконання зачіски, а також допоможе визначити необхідність виконання тих чи інших технологічних операцій (стрижка, фарбування, хімічна завивка, лікування волосся), вибрати спосіб укладки волосся в зачіску. Необхідно описати вибір довжини волосся, кольору волосся, текстури волосся для створення нової зачіски. Підбір прикрас або постижорних виробів. Охарактеризувати вибір способу укладання волосся в зачіску. Докладно описати характер і послідовність всіх технологічних операцій при створенні зачіски Якщо розроблена зачіска виконується із застосуванням бігуді, необхідно обгрунтувати їх вибір (тип, матеріал, діаметр, метод кріплення) залежно від призначення зачіски, схему накручування на бігуді, описати технологічну послідовність виконання зачіски в технологічній карті.

 

Пояснювальна частина.

Характеристика обладнання інструментів та пристосувань задіяних під час роботи.                         

 

Вибір та характеристика необхідних інструментів та обладнання (тільки для виконання тих видів робіт, які зазначені в темі письмової екзаменаційної роботи).

Вибір та характеристика матеріалів  (для виконання конкретних видів робіт - засоби для миття голови, фарбу вання волосся, укладання волосся тощо). Відповідно до структури волосся і призначення дати обґрунтування вибору парфюмерно-косметичних засобів, рекомендованих для виконання тих чи інших технологічних операцій, охарактеризувати їх роль у створенні зачіски.

Вимоги до приміщень перукарень та до організації робочого місця перукаря.                                                                   

 

Організація робочого місця перукаря, вимоги до приміщень перукарень. Норми та рекомендації.

 

 

 

 

 

Санітарно-протиепідемічний режим

 

Даний розділ містить відповіді на питання, які вказані консультантом. Консультант з даного розділу повинен так підібрати питання, щоб вони  відображали застосування прийомів та засобівсанітарно-протиепідемічного режиму, норм санітарії та гігієни.

 

Дотримання правил охорони праці                

 В даному розділі учні  повинні  запропонувати заходи які б виключали небезпечні ситуації на підприємстві (зокрема на дільницях та робочих місцях, які визначені консультантом роботи), зокрема при технологічних операціях, які виконував учень в процесі роботи, а також містити теоретичні відомості з безпеки життєдіяльності.

 

Висновок

 

 Стислий виклад учнем одержаних результатів, узагальнення за темою в цілому.

 

 

                                                Додатоки

 

Додаток №1. Мал. Історія.

Додаток №2. Мал. Сучасної зачіски.

Додаток №3. Мал. Розробка.

Додаток №4. Технологічна карта.

Додатки повинні мати аркуш за типом ватману, формату А-4,та мальовані кольоровими олівцями власноруч, крім додатка №4 що здійснюється графічним олівцем та відображає чіткі послідовні дії технологічного процесу розробки.

  

 

  

Література

 

 Список використаної літератури містить навчальну, методичну, технічну, правову літературу, на яку посилається учень під час виконання письмової екзаменаційної роботи

 

 


Дата добавления: 2022-12-03; просмотров: 22; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!