Правила експлуатації та найпоширеніші несправності принтера



ЗМІСТ

 

ВСТУП.. 4

РОЗДІЛ 1.ПОНЯТТЯ ФОТОПРИНТЕР ЙОГО ХАРАТКРИСТИКА.. 6

1.1. Правила експлуатації та найпоширеніші несправності принтера. 7

1.2. Принцип роботи струменевого принтера. 8

1.3. Заправка картриджів струменевого принтера. 10

1.4. Несправності, діагностика і ремонт струменевого принтера. 11

РОЗДІЛІ 2.ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯCANON PIXMA MG5140 13

2.1 Характеристики фотопринтера Canon Pixma MG5140. 13

2.2. Очищення. 15

2.3. Обслуговування з комп'ютером. 17

РОЗДІЛ 3.АЛГОРИТМ ПОШУКУ НЕСПРАВНОСТЕЙ.. 22

РОЗДІЛ 4. ОХОРОНА ПРАЦІ 28

ВИСНОВОК.. 33

ПЕРЕЛІК використаних ДЖЕРЕЛ.. 34

 

 


ВСТУП

 

Принтер - периферійний пристрій комп'ютера, використовуване для виведення інформації на паперовий або пластиковий носій. Принтер призначений для виведення тексту і зображень. Тому його основні характеристики пов'язані з якістю і швидкістю друку. Звичайно, під якістю кожен розуміє щось своє, але є показник, що допомагає його оцінити. Це дозволяє здатність, яка вимірюється в точках на дюйм. Мета принтера - сформувати на папері точку з базових кольорів - жовтий, блакитний і червоний. На кожну точку, формовану принтером, може припадати від нуля до 255 частин чорнила, причому якщо "покласти" по 255 частин всіх трьох кольорів, то повинен вийти чорний, або майже чорний колір. Традиційні струменеві принтери здатні всього лише "виплюнути" за командою від комп'ютера крапельку строго певного обсягу, і не більше того

Canon Inc. - японська машинобудівна компанія, один зі світових лідерів в області створення цифрового устаткування для використання в офісі і вдома. З часу заснування у 1937 році компанія Canon зайняла упевнені позиції у сферах фото-, відеотехніки й інформаційних технологій. Головний офіс компанії розташований в Токіо (Японія).

Компанія веде свою історію із заснування в 1933 році оптичної лабораторії, яка займала одну кімнату на 3-му поверсі будівлі Такікавая (Takekawaya Building) в Токіо. Лабораторія була відкрита спільно двома молодими людьми: Горо Йосіда, і його зятем Сабуро Утіда. Її завданням було виробництво висококласних фотоапаратів, не гірше німецьких моделей, які були на той момент найдосконалішими. Вони зайнялися дослідженням механізмів існуючих камер. Спонсорував ці дослідження Такесі Мітараї близький друг Раньєрі, який згодом став президентом компанії.Компанія була названа на честь буддійської богині милосердя Каннон (більш відомої як Гуаньінь китайського пантеону, вона ж бодхісатва Авалокітешвара).

У 1934 році їм вдалося створити першу японську 35-мм камеру зі шторно-щілинним затвором типу Leica. Будучи людиною віруючою, Йосіда назвав камеру «Кванон» (Kwanon) на честь буддійської богині милосердя. У червневий номер журналу «Asahi Camera» був поміщений анонс про фотоапаратах Kwanon. З десяти вироблених камер жодна не потрапила на ринок.

На сьогоднішній день, група Canon об'єднує 198 компаній по всьому світу, сукупний товарообіг яких перевищує 29 млрд дол на рік. Найбільша частина продажів доводиться на два ведучих сегменту продукції Canon: принтери і комп'ютерну периферію (34,1%) і копіювальні апарати (33,2%). На телекомунікаційне устаткування доводиться 3,9%, фото-і відеокамери 20,4%, а на оптику 5,1% від загального обсягу реалізації.

Фахівцям Canon належить пріоритет і в розробці лазерної технології друку. У 1975 році прототип лазерного принтера наробив багато шуму на японській Національній комп'ютерній конференції. А коли у фахівців Canon вийшло зробити такий пристрій портативним, лідер тодішнього ринку принтерів американська Hewlett-Packard запропонувала Canon співпрацю. За умовами укладеного договору японці взяли на себе «начинку» пристроїв, а американці – програмне забезпечення, дизайн корпусів і всесвітню дистрибуцію під власною торговою маркою. В результаті, за даними журналу Forbes, обидві компанії сьогодні контролюють до 70% світового ринку лазерних принтерів.


 

РОЗДІЛ 1.

ПОНЯТТЯ ФОТОПРИНТЕР ЙОГО ХАРАТКРИСТИКА

З появою цифрових фотоапаратів, виникла необхідність використовувати їх не тільки для створення цифрових фото зображень, але і для друку звичайних паперових фотографій. Для цієї мети були розроблені сублімаційні принтери. Сублімаціонна технологія друку раніше була застосована в кольорових копіювальних апаратах. У сублімаційних принтерах фарбувальний порошок наноситься також як в фотодіодних принтерах, але потім за допомогою нагрівальних елементів кожна частинка порошку дуже швидко плавиться і спікається. Виходить чітке, яскраве зображення. Друк ведеться на папір, за складом схожу на звичайну фотопапір, але без желатинового шару. Папір для фото принтерів буває матовий і глянсовий.Файл із зображенням подається в фотопринтер з комп'ютера або напряму, з карти флеш-пам'яті. Для карт флеш-пам'яті в принтерах є відповідні порти, наприклад на зображеному нижче на Рис.1 CanonPIXMAMG5140 зправа знизу можна бачити порти для флеш-карт.

Рис.1 “CanonMG5140”


Правила експлуатації та найпоширеніші несправності принтера

 

Сьогодні наука і технології невпинно йдуть вперед, такі пристрої, як принтери використовуються практично в кожному офісі, банках та установах, але і їм властиво ламатися. Причин виходу з ладу струменевого принтера дуже багато, але, з упевненістю можна сказати, що при правильній експлуатації дві третини поломок сучасних принтерів можна уникнути. Уразі необхідності, провести ремонт принтерів, краще в сервісному центрі, де працюють кваліфіковані майстри, а також є спеціальний для цих цілей інструмент. Так як будь-який принтер складається не тільки з електроніки, але і механічних деталей, поширеним поломок схильна саме механіка. Як правило, це відбувається з вини самого користувача - його недбалого ставлення до інструкції. До найважливішим аспектам з правильної експлуатації пристроїв, незалежно від типу, можна віднести правильну установку картриджа, а також використання типу паперу, підтримуваного принтером. Крім того, папір має бути якісною - не надто щільної або ж, навпаки, не надто тонкою. Особливо шкідливо для принтера використання м'ятою паперу, так як вона застрягне в валиках принтера, що спричинить неприємні наслідки, наприклад з ладу вийде друкуюча головка, а також система подачі паперу. Дуже важливо, щоб принтер був коректно підключений до Персонального Комп'ютеру, коректно встановлені драйвера і Програмне Забезпечення. У струменевих принтерах використовуються чорнильні картриджі, а друк відбувається через сопла друкуючої головки. До найбільш поширених несправностей струменевих принтерів можна віднести висихання головки принтера, яке може відбуватися через досить тривалого простою пристрою без роботи. До поломки, а відповідно до такої процедури, як ремонт принтерів, може призвести використання неякісних чорнила. Встановлювати картриджі необхідно правильно, так як це збереже в робочому стані друкувальну голівку.


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 339; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!