Підтримка необхідного для приміщення зимового саду рівня вологості



Вологість потрібна для тих рослин, які люблять високу температуру. Найпростіший спосіб збільшити вологість - обприскувати рослини з пульверизатора. Але потрібно бути обережним, оскільки багато квітів не люблять подібного поводження. Існує ще декілька способів підвищення вологості, наприклад, поставити рослини на окремий піднос, посипаний мокрою галькою, крім того, для зимових садів рекомендується наявність невеликого водопаду або ставка.

 

 

ВИСНОВОК

Зимовий сад - неодмінно, недешеве задоволення, але, виготовлений на вищому рівні, він здатний стати реальним подарунком для вас і вашої сім'ї, явивши собою еталон властивості і стилю. Адже будь-яка модель - це неповторне будову. Як і в будь-якій справі, в будівництві зимових садів є свої секрети. Приміром, так як ми маємо справу з рослинами, при плануванні слід, як може бути брати до уваги рух сонця. Термічні та вологісні перевантаження зимового саду примушують пред'являти особливо високі вимоги до продуманості конструкцій. Конструкції зимових садів теплоізольовані, особливо в критичних точках: в області коника і схилу даху. Перекриває система водовідведення в зимових садах зобов'язана забезпечувати максимальну щільність.

Від зимового саду зі звичайний, прямий односхилої дахом до багатокутної моделі в стильному павільйонному стилі - композиції різних частин ландшафтного дизайну дозволять створити конструкції новітніх форм. Головні модулі і кут нахилу даху можуть бути обрані з урахуванням особистих переваг. Зимові сади повинні виготовлятися з найточнішим дотриманням цих розмірів. Зимовий сад принесе більше світла в будинок і стане гарним місцем для відпочинку. Але це ще не багато: оболонка зі скла накопичує сонячне тепло і зменшує потребу в звичайному опаленні. Адже різниця між температурою зовнішнього повітря і температурою повітря всередині будинку в місці примикання зимового саду менше, ніж різниця між температурою зовнішнього повітря і температурою всередині будинку без зимового саду. Таким чином, Ви створюєте бездоганну захисну зону між будинком і вулицею - так звану буферну зону. Такою ефект, що дозволяє знизити витрату енергії, діє і вночі і вдень, навіть за відсутності потрапляння прямих сонячних променів.

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ

1.Гостєв В.Ф., Юськевич М.М. Проектування садів і парків. - М.: Стройиздат, 2001. - 361 с.;

2. Грачова О.В. Основи фотодизайн. - М.: Форум, 2007. - 200 с.;

3. Кизима Г. А. Зимові сади: довідковий посібник. - М.: Стройинформ, 2008. - 190 с.;

4. Крижанівська Н.Я Ландшафтний дизайн для початківців - Ростов-на-Дону: Фенікс, 2008. - 248 с.;

5. Крижанівська Н.Я. Основи ландшафтного дизайну - Ростов-на-Дону: Фенікс, 2005. - 204 с.

 

 

                                                                                       

 

 

 

 

 


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 431; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!