Підписувати чи не підписувати акт перевірки?



Після ознайомлення з актом перевірки свої дії ви може побудувати за такою схемою:

Варіант А: ви погоджуєтеся підписати акт перевірки.

На останній сторінці першого примірника, того що залишається в податковому органі, робиться запис: “ Один примірник акта з додатками (… штук) одержав” – підпис особи, яка отримала акт, її посада, дата.

Варіант Б: ви погоджуєтеся підписати акт перевірки, але маєте певні заперечення.

У разі незгоди з фактами, викладеними в акті, підписуєет акт і робите запис про совє заперечення. Водночас необхідно додати письмові пояснення і документи (копії документів), які підтверджують ваші заперечення. Заперечення – це або просто опис зауважень на останній сторінці акта, або окремий аркуш, що подається до органу державної податкової служби в погоджений термін. Ви можете зробити запис про подання роз’яснень своїх заперечень до акта в термін, погоджений з представниками контрольного органу. Цей термін повинен складати більше 3 робочих днів з моменту підписання акта.

Варіант В: ви не погоджуєтеся підписати акт перевірки

Службові особи органу державної податкової служби складають акт довільної форми, що засвідчує факт вашої відмови. Чим це вам загрожує? Формально жодної загрози для вас не існує. Якщо ви відмовляєтеся підписуватися під актом перевірки цей акт надішлють вам рекомендованим листом з повідомленням про отримання.

 

 


Дата добавления: 2020-12-12; просмотров: 40; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!