Пошук записів за допомогою запиту



Методи, які можна використовувати для пошуку та фільтрування записів, є корисними для пошуку певних записів у певному випадку. Однак інколи потрібно виконувати той самий пошук або операцію фільтрування регулярно. Для того, щоб кожного разу не виконувати той самий набір кроків для пошуку та фільтрування, можна створити запит.

Різні види інформації зберігаються як різні типи даних. Наприклад, дні народження зберігаються як дані типу «Дата й час», а імена зберігаються як текстові дані. Коли для пошуку або фільтрування використовується запит, використовуються критерії на основі типу даних, в яких виконується пошук.

Інколи неможливо знайти певний запис, який точно існує. Таке може статися під час перегляду записів у формі або запиті, які не відображають певних записів через значення певного поля. Наприклад, у шаблоні «Питання» форма списку питань не відображає ті, які мають стан «Закриті», тому що записи відображаються в запиті, який виключає такі випадки. Щоб переглянути закриті питання, їх потрібно знайти в таблиці питань або у формі «Додаткові відомості про питання», використати звіт про закриті питання або створити запит, який відображає закриті питання. Наведений нижче приклад демонструє використання запиту для пошуку записів.

Припустимо, що для відстеження питань використовується база даних, створена за допомогою шаблону «Питання» в програмі Access. Таблиця «Питання» має поле із назвою «Стан», яке показує стан певного питання: активні, вирішені або закриті. Можна створити запит, який відображає питання зі станом «Закриті», за допомогою таких кроків:

На вкладці Create, у групі Other клацніть елемент Query Design.

У діалоговому вікні Відображення таблиці клацніть двічі елемент Питання та натисніть кнопку Закрити.

У конструкторі запитів двічі клацніть зірочку (*) у таблиці Питання. Ця дія забезпечує відображення в запиті всіх полів із записів, які він повертає.

Елемент Питання.* відображається в першому стовпці сітки конструктора в рядку Поле. Це означає, що потрібно повертати всі поля таблиці «Питання».

У конструкторі запитів двічі клацніть елемент Стан у таблиці Питання.

Елемент Стан відображається у другому стовпці сітки конструктора в рядку Поле.

У другому стовпці сітки конструктора зніміть прапорець у рядку Відображення. Ця дія забезпечує те, що запит не відображатиме поле «Стан».

Якщо не зняти прапорець Відображення у стовпці «Стан», поле «Стан» буде відображатися двічі в результатах запиту.

У другому стовпці сітки конструктора в рядку Критерії введіть =«Закриті». Це критерій пошуку. Це забезпечує повернення запитом лише тих записів, для яких у полі Стан є значення «Закриті».

 Примітка У цьому прикладі використовується лише один критерій пошуку. Можна використовувати багато критеріїв для будь–якого пошуку, додаючи критерії до більшої кількості полів, використовувати рядок або та додаткові рядки під рядком або.

Запит готовий і виглядає так:

На вкладці Design, у групі Results клацніть елемент Run.

Примітка Якщо відстеження питань ще не починалося та даних у таблиці «Питання» немає, тобто немає записів, для яких установлено стан «Закриті», запит не поверне жодного результату. Однак можна зберегти запит і використати його будь–коли пізніше.

Натисніть клавіші CTRL+S, щоб зберегти запит. У діалоговому вікні Зберегти як введіть ім’я запиту, наприклад Закриті питання, і натисніть кнопку ОК.

Тепер у вас є запит, який відображає питання, що мають стан «Закриті».

 


Дата добавления: 2019-02-13; просмотров: 188; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!