Б) Повторення вивчених пісень.



Розробка заняття вокального гуртка.

Тема: «Пісня – вокальний твір»

Середня вікова категорія)

Анотація

 Актуальність. Музиці належить особливе місце в естетично – художньому вихованні дітей, а також у всій системі формування творчої особистості. Палітра музики багата, мова її гнучка та різноманітна. Все, що не підвладне слову, знаходить відображення в музиці, особливо яскраво музика відображає велику гармонію природи.

Враховуючи технічний прогрес у музиці, на занятті використовуються аудіо-матеріали, комп’ютерні програми. Велику увагу приділяється використанню роздаткового матеріалу, наочності, ігровій формі роботи, ознайомленню з музичними інструментами та їх звучанням в цікавій, доступній формі, розповідається про існуючі напрямки розвитку музики.

Інноваційність. Під час заняття гуртка використовуються інтерактивні методи навчання (гра «Музичні цікавинки», мозковий штурм «Світ музичного мистецтва»), які допомагають краще засвоїти матеріал.

Практична значущість роботи. Конспект відкритого заняття вокального гуртка може бути використаний на гурткових заняттях у позашкільних навчальних закладах, на заняттях вокального гуртка та на уроках музики у загальношкільних навчальних закладах. На занятті керівник гуртка, за допомогою розспівок і музичних вправ працює над розвитком вокальних і музичних здібностей, метро-ритмічного слуху, знайомить гуртківців з жанровою класифікацією пісень, за допомогою наочності, намагається доступніше пояснити значення музичних термінів і їх використання на практиці.

 

Тема:    Пісня – вокальний твір.

Мета:   Шляхом вокальних вправ на різні види техніки підготувати дитячі голоси до якісного співу.

Продовжувати роботу над піснею «Рідна школа» Н. Май.

Формувати вміння ансамблевого співу, дотримання правил гармонії та вирівнювання звуків у акордовому звучанні.

Поглибити знання учнів щодо музичних термінів, які зустрічаються у вокально-хоровій роботі.

Обладнання: синтезатор (фортепіано), демонстраційна дошка, камертон.

Наочність: малюнки із зображенням музичних інструментів, нот, знаків, штрихів.

 

Хід заняття.

Організаційна частина.

А) музичне привітання.

 

б) повідомлення теми і мети заняття:

Сьогодні в нас буде цікаве, дуже пізнавальне заняття, на якому ми продовжимо працювати над піснею «Рідна школа». Ми дізнаємося, що

означають деякі нові музичні терміни. І гарно розспіваємося на різні види техніки.

 

2. Організація пізнавальної діяльності гуртківців:

А) Розспівування.

На початок ми з вами розспіваємося.

Розспівки на легато:

Розспівка на легато і стакато:

Розспівки на стакато:

 

б) Повторення вивчених пісень.

3.Основна частина.


Дата добавления: 2019-01-14; просмотров: 142; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!