Властивості, ознаки та можливості інфотейнменту як продукту комерціалізації телебачення

Київський національний університет імені Тараса Шевченка   Шановні колеги!   Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь у XІX міжнародній науково-практичній конференції з проблем функціонування і розвитку української мови “Мова. Суспільство. Журналістика” (присвячується 40-річчю кафедри мови та стилістики) 12 квітня 2013 року (м. Київ)   Програма конференції передбачає пленарне засідання, роботу в секціях, круглий стіл. Реєстрація учасників розпочнеться з 9.00 у фойє Інституту (під час реєстрації кожний учасник отримає програму конференції). Орієнтовний регламент роботи*: 10.00 – 13.30 – урочисте пленарне засідання 11.30 – 12.00 – перерва на каву 14.00 – 17.00 – робота в секціях і на круглому столі 17.00 – 18.00 – підсумки конференції * – можливі зміни буде відображено в програмі На обговорення учасників конференції планується винести, зокрема, такі теми: · сучасний стан розвитку української мови як мови ЗМК в контексті актуальних процесів у слов’янському мовному просторі; · загальні проблеми функціонування і розвитку мови мас-медіа; · жанрово-стильові різновиди текстів мас-медіа; · питання мовної культури в системі соціальних комунікацій; · проблеми вдосконалення журналістської освіти. Для участі у конференції просимо до 1 березня 2013 року надіслати на адресу mova-2013@ukr.net: - заявку (див. Додаток 1); - статтю (для опублікування у фаховому виданні); - тези доповіді (для підготовки збірника матеріалів конференції); - відсканований відгук наукового керівника (для учасників без наукового ступеня); - відскановану квитанцію про сплату оргвнеску. Організаційний внесок – 100 грн. (крім докторів наук). Порядок оплати оргвнесків та рахунок, на який учасник має перерахувати гроші за участь у конференції, буде повідомлено після зарахування заявки учасника. Організаційний внесок не включає: - витрати на проїзд, проживання, харчування; - витрати на публікацію статті.   Конференція відбудеться в Інституті журналістики за адресою: Київ, вул. Мельникова, 36/1(їхати до ст. метро “Лук’янівська”. Потім тролейбус 16, 19, 23 або маршрутне таксі до зупинки “вул. Пугачова”). Контактні тел.: (044) 481 45 10 (кафедра мови та стилістики); (098) 429 16 69 (асист. Дмитро Данильчук). Новини про конференцію можна прочитати на сторінці www.journ.univ.kiev.ua/KMIS (розділ КОНФЕРЕНЦІЇ). ОРГКОМІТЕТ  

Додаток 1

ЗАЯВКА

на участь у науковій конференції Інституту журналістики

 

ПІБ Назва доповіді (статті) Назва секції Науковий ступінь, вчене звання Місце роботи, посада Контактна інформація (адреси, телефони) e-mail
               

 

НАГАДУЄМО

І. Вимоги до оформлення статей:

1. Обсяг статті – 12–20 тис. др. знаків, включаючи рисунки, схеми та список літератури (у текстовому редакторі Word 97/2000/2003 або у форматі RTF).

2. Текст статті має містити обов’язкові структурні елементи згідно з вимогами ВАК України (постановка проблеми, аналіз останніх досліджень і публікацій з даної проблеми, формулювання мети статті (постановка завдання), висновки дослідження тощо).

3. Технічні вимоги: формат аркуша А4, відступи: зліва – 3 см, справа – 1 см, зверху та знизу – 2 см. Текст: шрифт – Times New Roman; розмір шрифту – 14, інтервал – 1,5, абзац – 1 см.

4.  Матеріали подавати в такій послідовності:

– ім’я та прізвище автора, напр.: Іван Іваненко, далі звичайним шрифтом – науковий ступінь (якщо є), посада та інші відомості про автора (новий абзац звичайними літерами напівжирним курсивом з вирівнюванням по лівому краю);

– назва статті (через рядок по центру великими літерами жирним шрифтом);

– текст статті (через рядок після назви);

– література (через рядок після основного тексту статті; великими літерами жирним шрифтом ЛІТЕРАТУРА)*

* Список літератури в алфавітному порядку оформлюється згідно з державним стандартом:

Коренівський Д. Г. Дестабілізуючий ефект параметричного білого шуму в неперервних та дискретних динамічних системах / Д. Г. Куренівський. – К. : Ін-т математики, 2006. – 111 с.

Ромовська З. В. Сімейне законодавство України / З. В. Ромовська, Ю. В. Черняк. – К. : Прецедент, 2006. – 93 с.

Українсько-німецький тематичний словник [уклад. Н. Яцко та ін.]. – К. : Карпенко, 2007. – 219 с.

Валова І. Нові принципи угоди Базель II / І. Валова ; пер. з англ. Н. М. Середи // Банки та банківські системи. – 2007. – Т. 2. – № 2. – С. 13–20.

5. Ілюстративний матеріал виділяти курсивом. Для посилань на джерело цитування використовувати квадратні дужки, напр.: [5, 41] (де 5 – номер джерела відповідно до списку використаної літератури, а 41 – номер сторінки), а посилання на джерела ілюстративного матеріалу здійснювати в круглих дужках, напр..: (І. Франко).

6. Анотації, ключові слова, індекс УДК є обов’язковими.

7. Для оптимізації редакційної роботи бажано додати до електронного варіанту статті також один роздрукований примірник.

8. Для авторів-студентів обов’язковою є рецензія наукового керівника.

Увага! Статті, надіслані для публікації у фаховому науковому виданні, оргкомітет конференції передає для розгляду редакцією журналу на предмет дотримання вимог і наукового рівня.

Статті, які мають низький науковий рівень, не відповідають тематичній спрямованості видання або оформлені з порушенням вимог, не публікуватимуться. Не схвалені до друку статті авторам не повертаються. Результат буде повідомлено авторові електронною поштою.

 

ІІ. Вимоги до оформлення тез:

Тези доповідей до 5 сторінок приймаються до видання українською, російською та англійською мовами. Шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, усі поля 2 см.

У тезах потрібно окреслити актуальність та мету дослідження, викласти результати та сформулювати висновки.

Список літератури друкується наприкінці в алфавітному порядку, посилання на джерело наводиться в тексті у квадратних дужках, номери сторінок вказуються через кому [1, 11].

Увага! Матеріали конференції друкуватимуться в авторській редакції. За науковий зміст і якість поданих матеріалів відповідальність автори та (для студентів і аспірантів) наукові керівники. Оргкомітет залишає за собою право на відмову в друкуванні матеріалів, що не відповідають вказаним вимогам або термінам подання.

Зразок оформлення тез

Загороднюк Владислава –аспірант   або здобувач, докторант, викладач (вказати ВНЗ, вчене звання, науковий ступінь)

Властивості, ознаки та можливості інфотейнменту як продукту комерціалізації телебачення

(ТЕКСТ)

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ???????

1. Аксененко С. Культ безличности (заметки о массовой культуре) [Електронний ресурс] / Аксененко  С., Курий С. // ХайВей. – 2006. – Режим доступу : http://h.ua/story/23166/

2. Галич О. Теорія літератури : підручник / Галич О., Назарець В., Васильєв Є. ; за наук. ред. О. Галича. – К. : Либідь, 2001. – 488 с.

 


Дата добавления: 2018-08-06; просмотров: 497; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:




Мы поможем в написании ваших работ!