Техніко-економічні розрахунки



Розрахунки виконують за різними методиками залежно від теми дипломного проекту.

У разі проектування будівництва підприємства розраховують кошторис будівництва, виробничу програму, чисельність працівників, фонд заробітної плати, рівень продуктивності праці, собівартість продукції, термін окупності капітальних затрат.

Наводять таблицю техніко-економічних показників роботи підприємства.

У випадку реконструкції підприємства обчислюють кошторис на реконструкцію, зміну затрат на виробництво та основних економічних показників підприємства, термін окупності капітальних затрат.

 

Список літератури

Список літератури складають за алфавітом. Першими пишуть ініціали і прізвище автора, потім назву книги чи брошури, ставлять крапку, риску, місто, в якому видана література (скорочують: Москва - М.:, Ленінград - Л.:, Київ - К.:), двокрапку, назву видавництва, кому, рік видання, крапку, риску, кількість сторінок у книзі. Якщо авторів більше трьох, пишуть прізвища та ініціали перших трьох авторів, а далі "та інші" (див. [28]).

Для періодичних видань пишуть ініціали та прізвища авторів, назву статті, дві навкісні лінії, назву журналу, крапку, тире, рік видання, номер журналу, крапку, риску, сторінки, на яких надрукована стаття.

Наприклад.

1. А.А. Буров. Проектирование макаронных фабрик. - М.: Пищ. пром-сть. 1972 - 238 с.

 

Додатки

У додатках поміщають матеріали, виконані з допомогою електронно-обчислювальних машин, проекти технологічних інструкцій і стандартів (у разі розроблення нового асортименту виробів) та інші матеріали.

До кожного дипломного проекту прикладають матеріали, виконані з допомогою персональних ЕОМ (блок-схеми, програми, розрахунки, графіки, діаграми, креслення тощо). Загальний обсяг додатків враховують в обсяг дипломного проекту.

 

Методичні вказівки до виконання

Пояснювальної записки дипломної роботи

З дослідницькою тематикою

Загальна частина

5.1.1 Обгрунтування теми досліджень

У цьому підрозділі характеризують сучасний стан процесу, явища, способу, методу тощо, які досліджують. Обгрунтовують необхідність проведення досліджень і значення його на сучасному етапі розвитку виробництва.

5.1.2 Огляд літератури

Наводять основні положення наукових праць, статей в журналах, монографій, розділів у підручниках, чинних стандартів та інструкцій, в яких викладено матеріал, пов’язаний з тематикою досліджень.

Всі матеріали перераховують у списку літератури. Під час оформлення огляду літератури слід вказувати в квадратних дужках номер літературного джерела, в якому містяться відповідні матеріали.

Наприклад. "І.В. Коненкова та Т.І. Шкваркіна [2] відзначають широке застосування модифікованих крохмалів у харчовій промисловості".


Експериментальна частина

5.2.1 Методика і організація досліджень

У цьому підрозділі дають характеристику бази, на якій була виконана робота, описують весь хід експериментальної роботи, методи проведення досліджень, кількість дослідів і послідовність їх виконання. Наводять показники якості продуктів, використаних для проведення робіт. Дають характеристику приладів і обладнання. Наводять таблиці, схеми, фотографії.

 

5.2.2 Дані досліджень та їх оброблення

У цьому підрозділі наводять дані, одержані в результаті досліджень, розрахункові формули, розрахунки за різними варіантами досліджень, фотографії досліджуваних зразків сировини, готової продукції чи напівфабрикатів, графіки, діаграми, таблиці. За необхідності наводять розрахунки економічної ефективності впровадження результатів досліджень у виробництво. Описують можливість використання результатів досліджень і вплив їх на поліпшення об’єкту дослідження.

 

Охорона праці під час проведення досліджень

У цьому розділі описують основні заходи забезпечення охорони праці під час виконання експериментальної роботи:

· освітлення;

· вентиляція;

· техніка безпеки;

· пожежна безпека тощо.


Висновки і пропозиції

У висновках вказують, як завершена робота, чи отримані в ній нові дані, чи результати роботи підтвердили відомі положення. Необхідно також порівняти між собою результати досліджень за різними варіантами і вказати варіанти, за якими одержані кращі результати.

У пропозиціях дають рекомендації для застосування у виробництві результатів роботи, вказують можливі негативні наслідки використання результатів роботи.

 


Дата добавления: 2018-08-06; просмотров: 173; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!