Рейтингова система оцінювання знань студентів



МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Кафедра «Міжнародні перевезення та митний контроль»

 

 

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ПРОГРАМА

ДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СПЕЦІАЛІСТІВ

для студентів спеціальності 7.07010102:

“Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт)”

 

КИЇВ НТУ 2012

Методичні вказівки та програма  до проведенняпереддипломної практики спеціалістів / Укл.: В.Є.Силенко, Ю.I. Чехівська, О.Г.Третиниченко. - К.: НТУ, 2012 р. – 16 стор.

Спеціалізація:

“Організація міжнародних перевезень”

“Організація митного контролю на транспорті”

 

 


ПРОГРАМА ДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

Загальні положення

 

Робоча програма визначає зміст та структуру переддипломної практики, її місце у системі підготовки фахівців за спеціальністю 7.07010102 “Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт)”освітньо – кваліфікаційного рівня спеціаліст.

Зміст переддипломної практики визначений з урахуванням вимог освітньо – кваліфікаційної характеристики спеціаліста.

Переддипломна практика є заключною ланкою практичної підготовки фахівців і проводиться перед виконанням дипломного проекту.

Профіль підприємства, де відбувається переддипломна практика, має відповідати темі дипломного проекту, яке видає кожному студентові керівник дипломного проекту перед початком практики.

На період практики студент повинен підпорядкуватися внутрішньому розпорядку i режиму праці, що встановлені на підприємстві, де проводиться практика. Організація практики та керівництво нею здійснює кафедра “Міжнародні перевезення та митний контроль”, і досвідчені фахівці підприємств та організацій. Керівники практики призначаються наказом по університету і несуть відповідальність за якість проведення практики.

У перший день перебування на практиці всі студенти зобов`язані пройти інструктаж з техніки безпеки, ознайомитись з програмою та змістом занять.

На початку практики керівник видає кожному студенту індивідуальне завдання. Звіт про виконання завдання студент оформлює у вигляді реферату написаного на аркушах паперу формату А4.Підсумки практики керівник підводить в академічній групі в останній робочий день практики. По закінченні практики протягом наступних 10 робочих днів студенти мають представити звіт про практику.

Робоча програма та методичні вказівки до виконання переддипломної практики складалися у відповідності з “Тимчасовим положенням про оцінювання знань студентів денної форми навчання при використанні кредитно-модульної системи організації навчального процесу в Національному транспортному університеті”, яке розроблено відповідно до “Тимчасового положення про організацію навчального процесу в кредитно-модульній системі підготовки фахівців”, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.01.2004 р. № 48, Концептуальних засад розвитку вищої технічної освіти України в контексті Болонського процесу, схвалених Всеукраїнською нарадою ректорів вищих технічних навчальних закладів “Вища технічна освіта і Болонський процес” (м. Харків, 17-18 квітня 2004 р.), і затверджене 25 травня 2005 р.

Основні терміни, поняття та їх визначення:

Кредитно-модульна система організації навчального процесу –це модель організації навчального процесу, яка ґрунтується на поєднанні модульних технологій навчання та залікових освітніх одиниць (кредитів).

Модуль –це задокументована завершена частина освітньо-професійної програми (навчальної дисципліни, практики, курсового проекту (роботи), державної атестації), що реалізується відповідними формами навчального процесу. Модуль включає в себе один модуль або блок змістових модулів.

Модульний контроль (підсумковий контроль) –це контроль стану засвоєння знань та вмінь студента з навчальної дисципліни в цілому. Форми підсумкового контролю – залік, екзамен, звіт з навчальної практики.

Поточне оцінювання знань –це контроль стану засвоєння поточних знань.

Рейтинговий показникстудента з дисциплінице числова величина, яка дорівнює сумі набраних студентом балів у відповідності до запровадженої єдиної шкали оцінок.

Рейтинговий показникстудента з модуля дисципліни – це числова величина, яка дорівнює сумі набраних балів з відвідування занять та поточного оцінювання знань, модульного контролю.

Рейтинг студента –це порядкова позиція студента в групі за результатами навчання з навчальної дисципліни або з усіх навчальних дисциплін (визначається за середнім арифметичним рейтингових показників з усіх навчальних дисциплін).

Кредитно-модульна система передбачає запровадження рейтингової системи оцінювання знань студентів і шкалу оцінок за єдиними критеріями відповідно до табл. 1.

Таблиця 1

Рейтингова система оцінювання знань студентів

За шкалою ECTS За шкалою університету (в балах) За національною шкалою
A 90-100 Відмінно
В 82-89

Добре

С 74-81
D 64-73

Задовільно

Е 60-63
FX 35-59 Незадовільно з можливістю повторного складання
F 0-34 Незадовільно з обов’язковим повторним вивченням дисципліни

За модулем передбачається певна форма модульного контролю. Такою формою є захист практики.

 

 


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 145; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!