СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МАТЕРІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАВДАННЯ

ВКАЗІВКИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО   

ЗАВДАННЯ

Індивідуальні завдання є різновидом самостійної роботи студентів, які надають можливість студентам вищих навчальних закладів реалізувати творчі та наукові уподобання, набути навиків науково-пошукової та науково-дослідницької роботи. Індивідуальні завдання можуть мати декілька видів: 1) за рівнем інтелектуальної спрямованості індивідуальні завдання можуть мати: теоретичний характер та теоретичний характер з аналітичними завданнями (наприклад, порівняти явища, систематизувати, визначити особливості тощо); 2) за напрямом підготовки студентів індивідуальні завдання можуть бути: теоретичні та практичні (наприклад, скласти проект договору, оформити заявку).

Навчальною програмою дисципліни «Податкове право» передбачається виконання індивідуального завдання студентами.

Мета виконання індивідуального завдання: напрацювання самостійних творчих навичок з підготовки письмової роботи, яка представляє собою загальний огляд (аналіз) наукових публікацій та розгорнуте і аргументоване викладення власного погляду студента, з можливістю критичного підходу до деяких наукових теоретичних підходів за визначеною темою вивчення.

Питання для виконання індивідуального завдання кожен студент групи повинен отримати у викладача протягом перших двох тижнів від початку лекційного курсу навчальної дисципліни.

Методика виконання індивідуального завдання передбачає ознайомлення студента з темою, переліком рекомендованої літератури. Опрацьовуючи самостійно матеріал, студенти мають використовувати нормативно-правові акти з врахуванням змін, що, в свою чергу, дасть можливість уникнути використання норм та положень, що втратили чинність.

Індивідуальна роботастудента має містити наступні складові: актуальність питання, мету та завдання роботи, об’єкт та предмет дослідження, викладення матеріалу, висновок до роботи, перелік використаної літератури. 

Форма подання виконаного завдання  - паперовий варіант на кафедру філософії та права. Критерії оцінювання:аргументація актуальності запропонованої теми; опрацювання та рівень аналізу наукових (нормативних) джерел; науковий характер розкриття теми; рівень виконання аналітичних завдань; логіка, послідовність та доказовість викладання матеріалу; аргументованість власних думок; оформлення роботи згідно вимог; дотримання строків виконання індивідуального завдання. За виконане індивідуальне завдання студент може отримати від 0 до 12 балів.

Термін виконання – не пізніше як за тиждень до початку модульного контролю в семестрі. Робота, надана після закінчення строку, не оцінюється.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ІДЗ

Ø Обсяг завдання – до 5 сторінок, текстовий редактор – Microsoft Word, орієнтація – книжкова, поля – усі 20 мм; гарнітура – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5.

Ø Перший рядок – прізвище, ім’я та по-батькові автора (шрифт жирний, вирівнювання - праворуч)

Ø Другий рядок – група та факультет.

Ø Третій – навчальний заклад

Ø Четвертий – назва завдання (великими літерами, шрифт жирний, вирівнювання по центру).

Ø Далі йде текст завдання, вирівняний по ширині з відступом зліва 1,25 см.

Ø Посилання у тексті оформляються у квадратних дужках – [2, с.56], де перше число означає порядковий номер у списку використаних джерел, друге – номер сторінки.

Ø Список використаних джерел розміщується наприкінці тексту і повинен бути оформлений відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису (див.: стандарт «Бібліографічний запис. Бібліографічний опис» (ДСТУ 7.1:2006 та Форма 23, затверджена наказом ВАК України від 29 травня 2007 року № 342).

 

Зразок оформлення індивідуального завдання

Погорілов Леонід Вікторович

студент групи АМ-119 інженерного факультету

ПВНЗ «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій»

 

СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МАТЕРІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ

 

Текст завдання

 

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: Закон України від 15.05.2003 р.// Відомості Верховної Ради України - 2003. - № 31-32. - Ст. 263.

2. Семенов О.Ф. Запобігання торгівлі людьми: криміналістичні аспекти. – К: Істина. – 2005. – 350 с.

 

СТИЛЬ І МОВА РЕФЕРАТУ

Стиль і мова реферату як частина письмової наукової мови, склалися під впливом так званого академічного етикету, основою якого є інтерпретація власної та запозиченої точок зору з метою обгрунтування наукової істини.

Характерною рисою письмової наукової мови є формально-логічний метод викладення матеріалу, для якого характерні смислова завершеність, цілісність та логічність. Важливим засобом для вираження логічних зв'язків є використання спеціальних функціонально-синтаксичних методів зв'язку, які вказують на послідовність розвитку думки {спочатку, спершу, потім, по-перше, по-друге, в той час як, проте, однак), причинно-наслідкових відносин {таким чином, тому що, внаслідок того, крім того, дякуючи цьому, до того ж), перехід від однієї думки до іншої (перш ніж перейти до.., розглянемо.., повернемося до.., як висновок, як підсумок, підводячи підсумок, слід вказати).

На рівні тексту для наукової мови характерні цілеспрямованість та прагматизм (конкретні факти та відомості, чіткі формулювання, використання наукової термінології).

Стиль письмової наукової мови - це безособовий монолог. Викладення матеріалу, як правило, відбувається від третьої особи ("на думку автора..."), так як увага приділяється змісту та логічній послідовності повідомлення, а не суб'єкту. Досить рідко використовуються форми першої і зовсім не використовуються другої особи займенника однини, перевага надається використанню займенників першої особи множини ("'ми вважаємо... ", "наведені дані вказують на те, що..''). Авторське "я" ніби відступає на другий план.

 


Дата добавления: 2018-05-02; просмотров: 95; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:




Мы поможем в написании ваших работ!