Тема 11. Підстави та процесуальний порядок проведення огляду



1. Які види оглядів провадяться слідчим, прокурором під час досудового розслідування?

2. Які процесуальні документи складаються під час проведення огляду слідчим, прокурором? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

3. Які додатки можуть бути складені слідчим, прокурором під час огляду? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

4. Хто може та повинен бути запрошений для участі в огляді?

5. Які особливості порядку проведення огляду житла чи іншого володіння особи?

6. Якими є підстави проведення огляду житла чи іншого володіння особи?

7. Чи можна провести огляд житла чи іншого володіння особи без ухвали слідчого судді? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

8. Який процесуальний порядок вилучення речей і документів під час огляду?

9. Чи є підстави для відмови у проведенні огляду? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

10. Яким є процесуальний порядок огляду трупа та особливості огляду трупа, пов’язаного з ексгумацією?

 

Тема 12. Підстави та процесуальний порядок пред’явлення для впізнання.

1. Процесуальні особливості пре’явлення особи для впізнання? З’ясувати теоретичну та практичну сторону питання.

2. Що є обов’язковою умовою для проведення слідчої (розшукової) дії пред’явлення для впізнання? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

3. Коли недоцільно проводити слідчу (розшукову) дію пред’явлення особи для впізнання? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

4. Процесуальний порядок пред’явлення речей для впізнання?

5. Хто залучається до проведення пред’явлення речей для впізнання?

6. Процесуальний порядок пред’явлення трупа для впізнання?

7. Кому пред’являється труп для впізнання? Чи необхідно залучати понятих для пред’являється труп для впізнання?

8. Технічні засоби фіксації слідчої (розшукової) дії пред’явлення для впізнання?

9. Випадки та процесуальний порядок проведення впізнання у режимі відеоконференції під час досудового розслідування? З’ясувати теоретичну та практичну сторону питання.

 

Тема 13. Процесуальний порядок повідомлення особі про підозру.

1. Які існують випадки повідомлення про підозру? З’ясувати теоретичну та практичну сторону питання.

2. Які відомості має містити повідомлення про підозру?

3. Процесуальні особливості вручення письмового повідомлення про підозру? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

4. Які заходи забезпечення кримінального провадження слідчий має право застосувати до підозрюваного після повідомлення особі про підозру?

5. Права та обов’язки підозрюваного у кримінальному процесі?

6. Для яких суб’єктів існує особливий порядок письмового повідомлення про підозру?

7. Процесуальний порядок здійснення виклику особи для вручення письмового повідомлення про підозру? Зясувати різницю між викликом та повідомленням особи.

8. Участь (присутність) яких суб’єктів кримінального провадження є обов’язковою під час вручення письмового повідомлення про підозру?

9. Які існують поважні причини неприбуття особи на виклик?Наслідки неприбуття особи на виклик без поважних причини?

10. Хто має право змінити повідомлення про підозру, яку здійснив прокурор?

 

Тема 14. Процесуальний порядок звернення до суду з обвинувальним актом.

1. У який спосіб органи досудового розслідування (прокурор, слідчий за дорученням прокурора) повідомляють підозрюваного, його захисника, законного представника та захисника особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру, а також потерпілого, цивільного позивача, його представника та законного представника, цивільного відповідача, його представника, про завершення досудового розслідування та надання доступу до матеріалів досудового розслідування?

2. Чи завжди потерпілі з’являються для ознайомлення із матеріалами досудового розслідування? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

3. Якими є назва, структура і зміст процесуального документу підтвердження про ознайомлення підозрюваного, його захисника, законного представника та захисника особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру з матеріалами досудового розслідування? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

4. Якими є назва, структура і зміст підтвердження про ознайомлення потерпілого, цивільного позивача, його представника та законного представника, цивільного відповідача, його представника з матеріалами досудового розслідування?

5. Як діяти прокурору, слідчому у разі, коли захисник підозрюваного не може з’явитися у визначений день і час для ознайомлення із матеріалами досудового розслідування? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

6. У разі надання прокурором відповідного запиту, чи зобов’язана сторона захисту надає прокурору доступ та можливість скопіювати або відобразити відповідним чином будь-які речові докази або їх частини, документи або копії з них, а також надати доступ до житла чи іншого володіння, якщо вони знаходяться у володінні або під контролем сторони захисту, якщо сторона захисту має намір використати відомості, що містяться в них, як докази у суді? Якщо так, то який процесуальний документ складається після здійснення зазначеної процесуальної дії?

7. Які клопотання – усні чи письмові – можуть бути заявлені учасниками кримінального судочинства, після ознайомлення з матеріалами досудового розслідування? Який процесуальний порядок розгляду наданих клопотань?

8. Якими є структура і зміст обвинувального акту ?

9. Які додатки до обвинувального акту складає прокурор, слідчий ? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

10. Які документи направляються до суду після складання обвинувального акту та його затвердження прокурором? Для відповіді на це питання проконсультуватися зі слідчими під час практики.

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 214; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!