ПОРЯДОК НАПИСАННЯ ТА ЗАХИСТУ ЗВІТУ ПРО ПРАКТИКУ



 

Практикант складає звіт про проходження виробничої практики, у якому висвітлює всі питання програми проходження практики. Звіт складається з текстової інформації та практичного матеріалу, підібраного за час проходження практики.

Звіт про виконану роботу практикант формує у відповідній послідовності за розділами, що передбачені змістом проходження практики. Обсяг звіту не повинен перевищувати 50 сторінок (додатки не входять до переліку сторінок). Текст звіту друкують, використовуючи шрифт Times New Roman з інтервалом – 1,5 залишаючи поля таких розмірів: верхній і нижній – 20 мм, правий – 10 мм, лівий – 30 мм. Розділи, підрозділи, а також пункти підрозділів, як правило, мають заголовки. Заголовки структурних елементів звіту “ЗМІСТ”, “ВСТУП”, “ВИСНОВКИ”, “СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ”, “ДОДАТКИ”, а також саме слово “РОЗДІЛ” друкують великими літерами симетрично до тексту, тобто розташовують посередині рядка, без крапки в кінці, не підкреслюючи. Заголовки підрозділів друкують з абзацного відступу, маленькими літерами, за винятком першої великої, без крапки в кінці, не підкреслюючи.

Звіт повинен містити найповнішу, але лаконічну характеристику самостійної роботи практиканта в банку, з посиланням на копії відповідних документів. Переказ у звіті матеріалів, що викладені в інструкціях, навчальних посібниках і лекціях не допускається. Якщо у відділенні, де студент проходить практику не виконуються операції наведені у програмі проходження практик, то студент самостійно опрацьовує дані теми.

Із бланків документів, заповнених практикантом, форм бухгалтерської та фінансової звітності, рекламного матеріалу формуються додатки до звіту, які впорядковуються відповідно до тем практики. Посилання у текстовій частині звіту на додатки дається з вказівкою на номер додатку. Додатки слід позначати послідовно великими літерами української абетки за винятком літер Г, Є, З, І, Ї, Й, О, Ч, Ь. Нумерація сторінок здійснюється у верхньому правому куті сторінки, без крапки в кінці.

У висновках студент подає характеристику бази практики, відомості про загального і безпосередніх керівників практики, аналізує повноту і якість проходження тем виробничої практики, ступінь самостійності в оформленні операцій, обслуговування клієнтів, пропозиції щодо покращення організації практики.

Студент-практикант веде щоденник, у якому коротко описує зміст виконаної роботи за кожний день. Записи у щоденнику ведуться від першої особи. Крім цього, у щоденнику практики повинні міститись записи про участь практиканта у нарадах, семінарах, технічному навчанні, екскурсіях та інших заходах, що проводяться в банківській установі.

Загальний керівник практики проводить зі студентом співбесіду з кожної закінченої теми практики, враховуючи обсяг і якість роботи, наявність і правильність оформлення додатків. Оцінка з кожної теми виставляється у календарно-тематичному плані з відміткою дати проведення співбесіди.

Звіт практиканта про практику перевіряє і підписує загальний керівник практики від банку. Звіт завіряється печаткою банківської установи – бази практики.

Звіт має бути зброшурований в окрему папку у такій послідовності:

· титульна сторінка;

· календарно-тематичний план, підписаний загальним керівником практики, завірений підписом керівника банківської установи та печаткою;

· щоденник з виставленою підсумковою оцінкою проходження практики, підписаний студентом, керівником практики і завірений печаткою банківської установи;

· інформація про проходження практики відповідно до тематичного плану проходження виробничої практики;

· висновок;

· додатки (підбір заповнених студентом бланків документів, копій документів, форм бухгалтерської та фінансової звітності, рекламний матеріал).

Разом із звітом студент представляє характеристику від банківської установи із зазначенням оцінки проходження практики підписану керівником банківської установи, загальним керівником практики та завірену печаткою.

Керівник практики від інституту перевіряє написаний практикантом звіт і оформляє відгук (Додаток Е), зазначивши оцінку, на яку заслуговує робота в межах 40 балів.

Звіт про практику захищається студентом перед комісією, яка призначається директором за поданням завідуючого практики і відповідального за організацію виробничої практики на кафедрі банківської справи. Кожному студенту надається до 10 хвилин для презентації звіту про проходження практики. Студенту виставляється диференційована оцінка за проходження виробничої практики.

Студент, який одержав незадовільну оцінку за проходження виробничої практики, не допускається до здачі комплексного державного екзамену із дисциплін за фаховим спрямуванням і відраховується з інституту.

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 204; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!