Облік коштів спеціального фонду



Студент повинен:

– вивчити діючий порядок обліку коштів спеціального фонду бюджетних установ і набути практичних навичок ведення обліку цих операцій;

– скласти огляд чинних нормативних документів, що регулюють облік коштів спеціального фонду;

– скласти альбом документів з обліку спеціального фонду, де навести форми у заповненому вигляді і коротку робочу інструкцію щодо їх оформлення та використання;

– скласти облікові регістри, в яких ведеться облік спеціального фонду;

– вивчити документооборот і скласти загальні схеми взаємозв'язку документів з обліку спеціального фонду;

– розробити для бюджетної установи кореспонденцію бухгалтерських рахунків для відображення господарських операцій з обліку коштів спеціального фонду.

 

Звітність бюджетних установ

Студент повинен:

– вивчити порядок узагальнення даних поточного бухгалтерського обліку та складання звітності бюджетних установ і набути практичних навичок виконання цієї роботи;

– скласти огляд чинних нормативних документів, що регулюють порядок

обліку і складання звітності;

– скласти альбом заповнених форм звітності;

– скласти фрагмент журналу "Книга головна" та звітні форми згідно з табелем звітності;

– скласти схему документообороту і взаємозв'язку облікових документів з формування звітності бюджетної установи;

– заповнити податкову звітність (за її наявності).

 

Розділ 3. Аналіз фінансово-економічного стану бюджетної установи

На основі даних звітності бюджетних установ проаналізувати рівень їх фінансування, виконання кошторису витрат, складу та структури активів та капіталу цих установ (методика визначення основних показників діяльності бюджетних установ: Болюх М.А. Аналіз фінансово-господарської діяльності бюджетних установ [навч. посібник] / М.А. Болюх. – К.: КНЕУ, 2008. – 344 с.).

За результатами проведеного дослідження необхідно зробити відповідні висновки та розробити рекомендації щодо покращення фінансового стану підприємства.

Таблиця 7.1

Орієнтовний календарний план виробничої практики в бюджетній установі

Тема Тривалість вивчення теми, дні
1. Організаційно-економічна характеристика бюджетної установи 1
2 Кошторис доходів і видатків 1
3. Облік асигнування

1

4. Облік видатків
5. Облік грошових і валютних коштів 1
6. Облік розрахунків з персоналом бюджетних установ, з органами соціального страхування 1
7. Облік розрахунків з підзвітними особами

1

8. Облік розрахунків з дебіторами та кредиторами
9. Облік необоротних активів

1

10. Облік матеріалів та малоцінних і швидкозношуваних предметів
11. Облік коштів спеціального фонду 1
12. Звітність бюджетних установ 1
13. Виконання облікових завдань за вказівкою керівника практики, оформлення звіту, вибуття з місця практики 1

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Кодекси, закони, укази, постанови, положення, iнструкцiї, накази, листи та інші законодавчо-нормативні документи, що регламентують облiк, аналіз, оподаткування, контроль та аудит господарської дiяльностi. Бухгалтерська, планова, нормативна, технологічна документація.

Підручники та посібники з бухгалтерського облiку, аналiзу, контролю, аудиту, планування, калькулювання, оподаткування, фінансування тощо.

ВИМОГИ ДО ЗВІТУ

Результати виконаної на практицi роботи студенти подають на кафедру у виглядi письмового звiту. Звiт складається iз текстової частини та додаткiв, до яких вiдносять зразки документів.

Текст звiту не повинен перевищувати 40 аркушів. Зміст та структура звіту повинні вiдповiдати програмі та завданням практики. Текст звіту супроводжується необхідними розрахунками, таблицями, поясненнями. Він має мiстити посилання на додатки. У звiтi не повинно бути дослівного переписування матерiалiв баз практики, а також цитування літературних джерел. Звiт повинен мати титульний аркуш i послідовну нумерацію сторінок. Сторінки звіту повинні бути зшиті.

Вступ повинен розкрити значення обліково-аналітичної роботи на підприємстві, мету та задачі практики, стислу характеристику бази практики та загальну оцінку значності проведеної практики.

У звiтi обов'язково необхідно відобразити організаційно-виробничу характеристику підприємства (установи) згідно статутних документів; форму облiку і звітності на згідно облікової політики; оцінку організації проведення аналізу на підприємстві, в тому числі з використанням комп’ютерних програм; особливості провадження автоматизації обліково-аналітичних процесів; практичні рекомендації щодо покращення організації роботи бухгалтерської та аналітичної служб на базі практики з використання передових знань та навичок володіння сучасними програмними продуктами;

У висновках студент обґрунтовує свої пропозиції щодо удосконалення обліково-аналітичної роботи на підприємстві (в установі).

Перед додатками обов'язково наводиться перелік використаних джерел, оформлений відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України (http://mdu.in.ua/Nauch/novi_vimogi_shhodo_oformlennja_spisku_literaturi.pdf).

Звiт перевiряється i затверджується керiвником практики вiд навчального закладу. Невід’ємною частиною звіту є ЩОДЕННИК З ПРАКТИКИ.


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 401; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!