Робота з розфарбовуванням

Рефлексія

по проведенню тренінгу

Степанюк Людмили

 

 

Перший тренінг, визвав розчарування. Підготовлений матеріал не був таким ідеальним, як хотілось. Багато губилась, не знала як вести себе з дітьми. Корегувала в голові заняття. Старалась сподобатись дітям. Вийшла зі школи пригнічена. Адже все було не так як планувалось. Зрозуміла, що готуватися потрібно набагато краще.

Інші тренінги були легші. Знайома з дітьми, спокійне спілкування. Знаєш хто і як реагує, що потрібно робити в такі моменти. Підбираєш вправи вже розуміючи ситуацію. Вела себе спокійно і вільно. Хотілось не тільки зняти їхню тривожність та сором’язливість, а й внести щось добре в їхнє життя. Сподобалось бути тренером.

Тренінгова програма була вдалою, після багаторазового корегування, думали, що діти багато чого не зможуть виконати. Виконували все, брали багато рухавок. Потрібно було змінювати вправи, тому що, не всі діти говорили, та деякі не могли малювати або виконувати певні дії.

Труднощі були в тому, що не мала практики в такому. Спілкування з 1 дитиною було, а коли їх 7 і у всіх різні діагнози перший раз. Практика, практика та ще раз практика. Перед тренінгом обговорювала з дівчатами його проведення, деякі вправи репетирували. Багато чого проговорювала дома, готувала матеріал.

Най вдалий момент був на 4 занятті, справились душе швидко з вправами, діти чикали, ще чогось. Згадала як з племінницею вивчали пісеньку та руховку. Показала та намагалась навчити їх. Всім дуже сподобалось. Та до мети тренінгу підійшло. Це було чудове завершення тренінгу. Було приємно, що мала в своєму репертуарі й таке.

Інакше зробила би перше заняття. Потрібно краще готуватися, та готувати набагато більше вправ, ніж ти плануєш.

Можливо моя сильна сторона в тому, що легко находжу контакт з людьми, відчуваю правильні моменти подачі певного матеріалу. Можу припинити свою паніку, та не показати її іншим.

Зона розвитку велика, навчитися коректно проводити тренінги, вивчити набагато більше літератури, в напрямку тренінгу.

Спілкування з такими дітьми, вносить зміни в розуміння та сприймання світу. Змінює, щось в середині. Отримала практику в проводженні тренінгу та спілкуванні з дітьми, які мають ЗПР.

Третьокурснику, бажаю удачі, та не боятися спілкуватися з дітьми які мають ЗПР. Готуватися серйозніше, вивчати більше літератури. Бути розкритішим. Заздалегідь дізнатися, які діти будуть в класі, що вони можуть виконувати. Та не опускати руки після невдалих вправ. Обирати в пару надійного соу-тренера. На якого можна покластися.

Вправа «Австралійський дощ»

 

Робота з розфарбовуванням

 


Дата добавления: 2015-12-21; просмотров: 14; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:




Мы поможем в написании ваших работ!