Приклад оформлення ВСТУПУ



ВСТУП

З початку XXI ст. сільський зелений туризм, за визнанням експертів Всесвітньої туристичної органі­зації, є одним з секторів туристичної індустрії, що динамічно зростають. Ідеї охорони навколишнього середовища, що стали надзвичайно популярними серед західної цивілізації, охопили й індустрію туризму. Внаслідок цього серед масових туристів виник попит на види туризму, альтернативні масовому, — т. зв. зе­лені подорожі. Згідно з офіційними статистичними да­ними ВТО, «зелені» подорожі нині займають від 7 до 20 % у загальному обсязі турпоїздок.


Приклад оформлення розділів (основного тексту)

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ГІРСЬКОЛИЖНОГО ТУРИЗМУ

 

 

Історія розвитку гірськолижного туризму

Вперше про лижі згадується десь у середині кам'яного століття. Саме завдяки наскальним малюнкам, на яких мисливець переслідує дичину, ми можемо простежити початок цього виду спорту, який набув в наш час такої популярності. Проте, в першому тисячолітті нашої ери, (1046 -1066 роки) лижі перестали бути виключно засобом для полювання, а стали ще - атрибутом царської влади.


 

Приклад оформлення ВИСНОВКІВ

ВИСНОВКИ

 

 

1. На сьогоднішній день туризм є галуззю економіки, що найбільш динамічно розвивається. Це підтверджується даними маркетингових та наукових досліджень. Обсяги іноземного туризму, в тому числі і сільського, зростають. Факти свідчать, що розвинений сільський туризм мають не тільки ті країни світу, що тривалий час розвивались за капіталістичною моделлю. Вже і цілий ряд постсоціалістичних країн світу - Польща, Угорщина, Латвія, Румунія та інші - досить непогано просунулися в цьому напрямку.

2. Певний позитивний досвід з організації сільського туризму накопичено і в Україні. Він полягає в існуванні правової бази щодо розвитку сільського туризму в державі, в розробці спеціальних програм та підходів планування в сільському туризмі, в існуванні певної технології гостинності з урахуванням специфіки данного виду туризму, в існуванні розроблених маркетингових засад та засад менеджменту сільського туризму. Багаторічний досвід організації відпочинку на селі є в Карпатському регіоні України.

3. Сільський туризм в Запорізькій області розвинений слабо. Пропаганда сільського туризму також недостатня: тільки кожний 10-й мешканець області має знання про такий вид туризму як сільський. Але разом з тим сільський туризм є перспективним видом туризму і для Запорізької області: 87% мешканців нашого краю мають таку точку зору. Саме розвиток сільського туризму може сприяти вирішенню екологічної ситуації в Запорізькому регіоні, яка дедалі стає все більш актуальною, та мати лікувально-профілактичний та оздоровчий ефект. Але успішний його розвиток неможливий без державної підтримки та чітко розробленої програми розвитку. Тому роль держави в сприянні розвитку сільського туризму є надзвичайно важливою.


Дата добавления: 2015-12-21; просмотров: 16; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!