Зміст програми комплексної практики з фаху



Вступ 4

1. Нормативні посилання 4

2. Цілі і завдання практики 5

3. Бази практики і робочі місця студентів 5

4. Обов’язки студентів-практикантів 6

5. Організація і керівництво практикою 6

6. Звітна документація за результатами практики 9

7. Індивідуальні завдання студенту 9

8. Комплексна практика з фаху 10

9. Форми і методи контролю 20

10. Вимоги до звіту про практику 20

11. Підведення підсумків практики 25

Додатки 27

 


ВСТУП

 

В умовах ринкових перетворень зростає роль фінансиста в організації та здійсненні фінансово-господарської діяльності підприємства. Виходячи з цього, майбутні фінансисти повинні володіти глибокими теоретичними знаннями та практичними навичками і вміти користуватися ними в реальному житті.

Практична підготовка студентів є невід’ємною складовою частиною процесу у вищому навчальному закладі, під час якої здійснюється закріплення теоретичних знань та вироблення навичок практичної підготовки майбутніх фахівців в галузі фінансів. Практика студентів напряму підготовки 6.030508 "Фінанси і кредит" проводиться згідно з Положенням про проведення практики студентів в Дніпропетровському державному аграрному університеті, затвердженого вченою радою ДДАУ 27.11.08р., протокол № 4.

Практична підготовка студентів забезпечує тісний взаємозв’язок теоретичного і практичного навчання; послідовне накопичення практичних навичок протягом всього періоду навчання; диференціацію практики в залежності від рівня теоретичної підготовки.

Метою практики є оволодіння студентами сучасними методами та формами організації праці та виробництва в галузях АПК, формування у них, на базі одержаних в університеті знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових умовах, виховання потреби систематично поповнювати свої знання та застосовувати їх в практичній діяльності.

Програма практики є основним навчально-методичним докуме­нтом практичної підготовки, в якому розглядаються мета і завдання наскрізної практичної підготовки, визначаються бази практик і робочі місця студентів, загальні питання організації і керівництва практикою, порядок підведення підсумків усіх видів практик студентів з фаху "Фінанси".


Дата добавления: 2015-12-18; просмотров: 20; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!