Тема 2. Організаційні заходи створення сільськогоспо­дарського обслуговуючого кооперативу



Працюючи самостійно, важливо з’ясувати роль державного регу­лювання кооперативної діяльності в Україні. Забезпечення державної підтримки розвитку сільськогосподарської кооперації. Слід проаналі­зувати нормативно-правові акти, що регулюють процеси кооперації та діяльності кооперативних формувань у державі. Перш за все, треба опрацювати закони України «Про сільськогосподарську кооперацію» та «Кооперацію».

Не менш важливо проаналізувати внутрішні нормативно-правові документи кооперативу, що регулюють його діяльність. Засновницькі документи кооперативу, а також обов’язки члена кооперативу.

У ході самостійної роботи треба зрозуміти специфіку формування потреби в персоналі, вивчити критерії, які визначають кількісний та якісний склад персоналу кооперативу. Особливо важливо з’ясувати структуру управління персоналом, обов’язків, прав і відповідальності працівників, а також методи підбору кадрів та залучення працівників до трудової участі кооперативу.

На основі спеціальної літератури навчитися здійснювати оцінку персоналу.

Звернути увагу на систему оплати праці та матеріального стимулю­вання в управлінні персоналом кооперативу. Побудову ефективної системи управління персоналом у кооперативі.

Вивчити сутність та зміст менеджменту в кооперативах. Основні підходи та принципи управління в кооперації. Системний, ситуацій­ний, кількісний та інші підходи в менеджменті кооперативів.

Предметом самостійного вивчення мають стати особливості органі­зації управління кооперативом, методи розробки і прийняття рішень у кооперативній діяльності, визначення пріоритетності у наданні послуг кооперативом, вибір оптимальних рішень та критерії їхнього оцінюва­ння.


Дата добавления: 2015-12-16; просмотров: 14; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!