Ревізія операцій з основними засобами,             не матеріальними активами



Вступний інструктаж: Порядок проведення перевірки операцій з основними засобами, нематеріальними активами. Методика інвентаризації основних засобів. Процедура перевірки основних засобів, амортизаційних відрахувань. Способи документальної ревізії операцій з нематеріальними активами.

Робота студентів: Складання програми перевірки основних засобів, нематеріальних активів. Ознайомлення з результатами ревізії основних засобів.

2.3.    Ревізія операцій з товарно - матеріальними
цінностями

Вступний інструктаж: Методика інвентаризації товарно - матеріальних цінностей. Ревізія надходження і руху матеріальних цінностей. Перевірка складського господарства. Забезпечення збереження товарно - матеріальних цінностей, правильності оформлення документації по надходженню і витратах матеріальних цінностей, малоцінних і швидкозношуваних предметів.

Робота студенті: Ознайомлення з результатами інвентаризації товарно - матеріальних цінностей, складання порівняльних відомостей. Описання порушень і подання пропозицій по них.

2.4. Контроль і ревізія витрат на виробництво й
собівартості продукції

Вступний інструктаж: Особливості перевірки витрат за економічними елементами. Методика ревізії витрат за калькуляційними статтями. Ревізія собівартості продукції.

Робота студентів: Ознайомлення з динамікою структурних елементів собівартості продукції. Розрахунок розподілу загальновиробничих витрат.

2.5. Ревізія розрахункових і фінансово   - кредитних
операцій

Вступний інструктаж: Ревізія розрахунків з оплати праці. Ревізія розрахунків з підзвітними особами, виявлення доцільності витрат під звітних сум. Порядок проведення ревізій розрахунків із постачальниками й підрядниками. Особливості контролю нарахування і виплати зарплати і розрахунків за соціальним страхуванням. Своєчасність та правильність розрахунків з державним бюджетом за податками і платежами (ПДВ, податок на прибуток та ін.). Порядок документальної ревізії операцій з розрахунків у банку. Ревізія кредитних операцій.

Робота студенті: Ознайомлення з результатами перевірки розрахункових і фінансово -кредитних операцій. Складання акту ревізії розрахунків по оплаті праці, акту звірки розрахунків.

3. Економічний аналіз.

  3.1. Організація аналітичної роботи на підприємстві.

Вступний інструктаж: Відділи та підрозділи підприємства, які виконують роботу по економічному аналізу. Послідовність проведення аналізу. Перевірка достовірності показників звітності. Інформаційна база аналізу, технічне забезпечення, опрацювання аналітичної інформації. Користувачі аналітичної інформації та суб'єкти економічного аналізу.

Робота студентів: Складання програми проведення економічного аналізу.

Аналіз виробництва і реалізації продукції (робіт, послуг).

Вступний інструктаж: Система показників плану виробництва та реалізації продукції (робіт, послуг). Аналіз обсягу випуску продукції, номенклатури та асортименту. Аналіз якості продукції. Ритмічність випуску і реалізації продукції у відповідності з договорними зобов'язаннями. Вплив окремих факторів на реалізацію продукції. Аналіз затрат на рекламу. Аналіз резервів виробництва і реалізації продукції.

Робота студентів: Опрацювання виробничих ситуацій по аналізу виробництва і реалізації продукції. Заповнення аналітичних таблиць і проведення необхідних розрахунків. Оцінка виконанням підприємствам зобов'язань по поставках продукції у відповідності з договорами.

Аналіз використання трудових ресурсів.

Вступний інструктаж: Джерела інформації для аналізу використання трудових ресурсів. Аналіз забезпеченості підприємства трудовими ресурсами. Оцінка складу працюючих на підприємстві за професією, віком, стажем роботи. Аналіз ефективності використання трудових ресурсів Показники руху, плинності робочої сили та їх оцінка. Аналіз продуктивності праці. Фактори, які впливають на зміну продуктивності праці. Аналіз використання робочого часу, його показники, заходи по усуненню втрат робочого часу.

Робота студентів: Аналіз забезпеченості підприємства робочою силою, використання робочого часу. Заповнення аналітичних таблиць. Аналітичне дослідження продуктивності праці. Використання робочого часу. Визначення резервів продуктивності праці і випуску продукції.


Дата добавления: 2022-12-03; просмотров: 19; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!