Роль і значення теми для діяльності працівників міліції. Вивчення цієї теми має важливе значення для засвоєння курсантами понять контролю фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання



Вивчення цієї теми має важливе значення для засвоєння курсантами понять контролю фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання, аудиторської перевірки, перевірки податковими органами та органами фінансового моніторингу діяльності суб’єктів господарювання, основних цілей, завдань, підстав для здійснення цих видів перевірок, можливостей використання результатів перевірок в практиці ОВС.

Ключові слова: фінансовий контроль, аудит, аудитор, метод аудиторської діяльності, аудиторська фірма, поточний аудит, запобіжний аудит, акт аудитора, документальна перевірка, планова та позапланова перевірка, комплексна перевірка, камеральна перевірка, фінансовий моніторинг.

 

Обсяг знань, вмінь курсанта після вивчення теми

В результаті вивчення цієї теми курсанти повинні мати загальні знання  про аудит як форму фінансового контролю, документальну перевірку органами податкової служби як форму контролю за дотриманням податкового законодавства,  фінансовий моніторинг як сукупність заходів запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом,  набути вмінь визначати доцільність і необхідність використання  результатів вказаних перевірок, засвоїти порядок взаємодії з органами ДПС, фінансового моніторингу щодо використання результатів їх перевірок в практиці ОВС.

Перелік нормативних актів МВС України до вивчення теми

1. Спільний наказ Головного контрольно-ревізійного управління України, МВС України, СБУ, Генпрокуратури України від 19.10.2006 №346/1025/685/53 „Про затвердження Порядку взаємодії органів державної контрольно-ревізійної служби, органів прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки України”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 25.10.2006 за № 1166/13040.

2. Наказ МВС України від 30.07.2003 № 83/787 „Про затвердження Порядку надання Держфінмоніторингом МВС України узагальнених матеріалів щодо фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів або фінансування тероризму, та отримання інформації про хід їх опрацювання”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.08.2003 за № 686/8007.

3. Спільний наказ Державного комітету фінансового моніторингу України та МВС України від 15.04.2005 № 97/262 „Про внесення змін та доповнень до Порядку надання Держфінмоніторингом МВС України узагальнених матеріалів щодо фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів або фінансування тероризму, та отримання інформації про хід їх опрацювання”, затвердженого наказом МВС України від 30.07.2003 № 83/787 та зареєстрованого в Мін’юсті 05.08.2003 за № 686/8007, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11.05.2005 за № 489/10769.

 

Тема 6: «Судово-бухгалтерська експертиза»

Роль і значення теми для діяльності працівників міліції

Метою вивчення цієї теми є засвоєння курсантами сутності  і завдань судово-бухгалтерської експертизи, підстави для  її призначення, порядку організації та методів її здійснення, оформлення і реалізації її результатів, питань, які вирішує судово-бухгалтерська експертиза, її відмінність від ревізії та аудиту, прав, обов’язків та відповідальності експертів, порядку оцінки висновку експерта та його реалізації.

Ключові слова: експертиза, об’єкти судово-бухгалтерської експертизи, обов’язки та права судового експерта, висновок судово-бухгалтерської експертизи; компетентність експерта.

 

Обсяг знань, вмінь курсанта після вивчення теми

Вивчення цієї теми передбачає опанування курсантами знань про сутність і можливості судово-бухгалтерської експертизи  як наукового методу збору доказів при розслідуванні кримінальних справ, формування вмінь визначати необхідність, доцільність та підстави для проведення експертизи, складати процесуальні документи, пов’язані з проведенням судово-бухгалтерської експертизи, правильно оцінювати висновок експерта-бухгалтера, визначати необхідність призначення додаткової та повторної судово-бухгалтерської експертизи.

Перелік процесуальних та службових документів, які складаються під час вивчення теми

1. Постанова про вилучення документів для експертного дослідження.

2. Протокол вилучення документів для експертного дослідження.

3. Постанова про призначення експертизи.

4. Супровідний лист про направлення постанови і матеріалів справи для проведення експертизи в експертну установу.

5. Протокол роз’яснення експерту його обов’язків і прав.


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 479; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!