Таблиц я 5 “ ШАХМАТКА ” ДН – 2
На | А | Б | В | ДН-1 | Разом | И | К | Л | М | Н | Разом ДН-2 | Всього |
З | ||||||||||||
Транзит | Ввезення | |||||||||||
А | 1530 | 1020 |
| 2550 | 113 | 96 | 128 | 81 | 92 | 510 | 3060 | |
Б | 1215 | 945 | 135 | 2295 | 73 | 90 | 97 | 64 | 81 | 405 | 2700 | |
В | 1485 | 540 | 2025 | 62 | 38 | 54 | 56 | 60 | 270 | 2295 | ||
ДН-1 |
| 950 |
| 950 | 160 | 215 | 105 | 140 | 360 | 980 | 1930 | |
Разом | 2700 | 3020 | 1965 | 135 | 7820 | 408 | 439 | 384 | 341 | 593 | 2165 | 9985 |
Вивіз | Місцеве сполучення | |||||||||||
И | 50 | 85 | 70 | 165 | 370 | 15 | 15 | 30 | 20 | 80 | 450 | |
К | 20 | 105 | 80 | 100 | 305 | 15 | 10 | 10 | 30 | 65 | 370 | |
Л | 50 | 115 | 100 | 165 | 430 | 20 | 50 | 20 | 0 | 90 | 520 | |
М | 110 | 105 | 80 | 210 | 505 | 50 | 40 | 40 | 0 | 130 | 635 | |
Н | 200 | 230 | 20 | 185 | 635 | 15 | 30 | 20 | 20 | 85 | 720 | |
Разом ДН-2 | 430 | 640 | 350 | 825 | 2245 | 100 | 135 | 85 | 80 | 50 | 450 | 2695 |
ВСЬОГО | 3130 | 3660 | 2315 | 960 | 10065 | 508 | 574 | 469 | 421 | 643 | 2615 | 12680 |
Так для ДН-1 в таблиці 3 вагонопотоки за даними табл.1 складаються з наступних складових:
- транзит: вагонопотоки з А на Б, з А на В, з Б на А, з Б на В, з В на А, з В на Б, з ДН-2 на А, з ДН-2 на В, з А на ДН-2, з В на ДН-2;
- ввезення: вагонопотоки з А на ДН-1, з Б на ДН-1, з В на ДН-1, з ДН-2 на ДН-1;
- вивіз: вагонопотоки з ДН-1 на А, з ДН-1 на Б, з ДН-1 на В, з ДН-1 на ДН-2;
- місцеве сполучення: вагонопотоки із станцій ДН-1 на станції ДН-1.
Таким чином, в «шахматку» ДН-1 не включаються вагонопотоки, що не проходять через ДН-1. Це вагонопотоки з дороги Б на ДН-2, з ДН-2 на Б, із станцій ДН-2 на станції ДН-2.
|
|
Це враховуємо при складанні «шахматки» для ДН-2.
Кількісні показники навантажених вагонопоток і в
За даними "шахматок" для залізниці і кожної дирекції по перевезеннях визначаємо дев'ять кількісних показників вагонопотоків для навантажених вагонів.
По даним "шахматки" для залізниці:
- транзит =6735;
- ввезення =2165;
- вивіз =3495;
- місцеве сполучення =3250;
- прийом навантажених =6735+2065=8800;
- здача навантажених =6732+3495=10230;
- вантаження =3495+3250=6745;
- вивантаження =2065+3250=5315;
- робота =6745+8800=15545.
По даним "шахматки" для ДН-1:
- транзит =8295;
- ввезення =1705;
- вивіз =3055;
- місцеве сполучення =995;
- прийом навантажених =8295+1705=10000;
- здача навантажених =8295+3055=11350;
- вантаження =3055+995=4050;
- вивантаження =1705+995=2700;
- робота =4050+10000=14050.
По даним "шахматки" для ДН-2:
- транзит =7820;
- ввезення =2165;
- вивіз =2245;
- місцеве сполучення =450;
- прийом навантажених =7820+2165=9985;
- здача навантажених =7820+2245=10065;
- вантаження =2245+450=2695;
- вивантаження =2165+450=2615;
- робота =2695+9985=12680.
Результати розрахунків цих показників представляємо за формою табл.6.
Таблиця 6 Кількісні показники роботи залізниці і її підрозділів
|
|
Показники | Дирекція | Залізниця | |
ДН-1 | ДН-2 | ||
Транзит | 8295 | 7820 | 6735 |
Ввезення | 1705 | 2165 | 2065 |
Вивіз | 3055 | 2245 | 3495 |
Місцеве сполучення | 995 | 450 | 3250 |
Прийом навантажених | 10000 | 9987 | 8800 |
Здача навантажених | 11350 | 10065 | 10230 |
Вантаження | 4050 | 2695 | 6745 |
Вивантаження | 2700 | 2615 | 5315 |
Робота | 14050 | 12680 | 15545 |
Діаграма навантажених вагонопоток і в залізниці
Для визначення величини вагонопотока по структурних групах для кожної ділянки в парному і непарному напрямах руху на підставі даних табл.1 складається діаграма навантажених вагонопотоків для залізниці. При цьому прилеглі до вузлової станції ділянки на діаграмі зображаються і розглядаються аналогічно станціям.
На діаграмі для кожної ділянки в парному і непарному напрямах указується загальна величина вагонопотока, що прослідує по даній ділянці.
На рис.1 приведена діаграма навантажених вагонопотоків залізниці.
Діаграма порожніх вагонопоток і в залізниці
На підставі даних табл.2 "Баланс порожніх вагонів" складається діаграма порожніх вагонопотоків залізниці по кожному роду рухомого складу.
При розробці цієї діаграми не допускається зустрічний рух по ділянках однорідного рухомого складу. Якщо потреба якої-небудь станції або ділянки в якому-небудь роді рухомого складу не забезпечується з одного напряму проходження порожніх вагонів, то бракуючі вагони направляють із зустрічного напряму.
|
|
На діаграмі для кожної ділянки проставляється загальне число порожніх вагонів, що прослідують по даній ділянці у відповідному напрямі руху. При цьому сумарна кількість навантажених і порожніх вагонів в парному і непарному напрямах кожної ділянки повинна бути однаковою.
Дата добавления: 2019-07-15; просмотров: 94; Мы поможем в написании вашей работы! |
Мы поможем в написании ваших работ!