Дане Положення є офіційним запрошенням на змагання.

Nbsp;               “Затверджено”                                                     “Затверджено”                                     Голова федерації футболу                             Начальник відділу з питань               м.Ніжина                                                         фізичної культури та спорту                                                                                           Ніжинської міської ради         _________ В.Х. Мамедов                              __________ П.В. Глушко                            “Затверджено”                                                         “Погоджено”         Голова федерації футболу                              Директор МЦ       Ніжинського району                                       «Спорт для всіх»         _________ О.В.Чернета                                 __________ С.М. Півень   ПОЛОЖЕННЯ про проведення Відкритого чемпіонату міста Ніжина та Ніжинського району з футзалу.     1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.   Відкритий чемпіонат міста Ніжина та Ніжинського району проводиться з метою: залучення населення до занять фізичною культурою та спортом; популяризація здорового способу життя в цілому і масового футболу зокрема; самоорганізація і зміцнення дружніх зв’язків між командами; організація дозвілля шанувальників футболу.     2.СТОРОКИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ. Відкритий чемпіонат міста Ніжина та Ніжинського району буде проводиться протягом листопада - грудня 2018 року (щосуботи та неділі), 24-25.11, 01-02.12, 08-09.12, 15-16.12, 22-23.12, в залежності від кількості команд учасниць, в спортивному залі за адресою: м.Ніжин, вул.Прилуцька, 156. Початок змагань 24 листопада 2018 року о 9-30 годині. Відкриття чемпіонату відбудеться о 12-30 годині 24.11.2018 року. 3.ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАНЬ.       Організація змагань здійснюється Федераціями футболу міста Ніжина та Ніжинського району, відділом з питань фізичної культури та спорту і міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та оргкоміт змагань.        Оргкомітет по проведенню чемпіонату: Мамедов В.Х., Глушко П.В., Чернета О.В., Півень С.М., , Бринза М.С., Кресан І.І., Таран Ю.В.         Безпосереднє керівництво проведення чемпіонату здійснює оргкомітет чемпіонату.             4. СУДДІВСТВО.   Суддівство змагань здійснює суддівська колегія, затверджена оргкомітетом. Протести команд приймаються головною суддівською колегією на місці проведення змагань в письмовій формі, не пізніше 30 хвилин після завершення матчу. Склад суддівської колегії чемпіонату: головний суддя змагань — Бринза М.С. (здійснює загальне керівництво чемпіонату, призначає та контролює арбітрів), суддя відповідальний за організацію проведення змагань — Кресан І.І., суддя відповідальний за інформаційний блок проведення змагань - Кацай О.І.   5. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.       До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі команди Чернігівської області укомплектовані учасниками віком від 16 років та старші, які своєчасно подали заявку.        Систему проведення змагань буде визначено після отримання заявочних листів.        Під час проведення змагань кожен учасник має право грати тільки за одну команду.        До заявки дозволено включати 15 гравців (в т.ч. до складу команди може бути включений представник команди), з яких в полі грають 5 (воротар і 4 польові гравці). Тривалість матчу 30 хвилин загального часу (2 тайми по 15 хвилин кожний), остання хвилина другого тайму – чистий час.   6. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ.   Змагання проводяться згідно правил змагань з футзалу. Система проведення змагань визначається в залежності від кількості заявлених команд. Гра включає два тайми по 15 хвилин, 5 хвилини перерва. Всі гравці мають бути у єдиній спортивній формі. Головний суддя загань зобов’язаний перевірити спортсменів, внесених в заявку та протокол змагань. Команда, яка спізнилась на гру більше ніж на 30 хвилин до гри не допускається і їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3. Команді, за участь у матчі незаявлених в заявочному листі гравців, зараховується поразка з рахунком 0:3.        Отримання попереджень та командних фолів:        1) у випадку отримання гравцем другої жовтої картки за матч або червоної, він зобов’язаний залишити межі поля, а команда залишається без одного гравця на 2 хвилини або до забитого суперником голу. В даному випадку гравець зобов’язаний пропустити наступну гру. Якщо гравець вилучений за надмірно грубе порушення (навмисне нанесення тілесних пошкоджень арбітру, супернику, представнику команди суперника чи нецензурні вирази безпосередньо особі арбітра чи супернику, представнику команди суперника) оргкомітет приймає більш тривалу дискваліфікацію гравця, навіть до виключення його із змагань;        2) у випадку отримання гравцем 3-х жовтих карточок у різних матчах за свою команду, після матчу, в якому гравець отримав 3-ю жовту картку, він не має права виходити на поле в наступному матчі своєї команди. Данні по кількості набраних жовтих карток будуть знаходитись у головного судді змагань. Відповідальність за облік жовтих та червоних карток несе команда. У випадку навмисного або ненавмисного порушення гравцем даного пункту команда наказується в цьому матчі технічною поразкою «3:0»;        3) арбітрами матчу за порушення правил рахуються фоли командам, при наявності 5 фолів за наступне порушення правил пробивається пенальті.        Жовті картки анулюються перед фінальною грою і матчем за 3-є місце.     7. УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ. Місця у групах визначаються згідно Регламенту проведення чемпіонату України футзалу 2017-2018 року: а) в іграх між собою: - кількість очок; - кількість перемог; - різниця забитих та пропущених м’ячів; б) має кращу різницю забитих та пропущених м’ячів; в) має більшу кількість забитих м’ячів у всіх матчах. Команда у якої більша кількість очок за підсумками всіх ігор — Чемпіон змагань.        Команда – переможець чемпіонату (Вища ліга) нагороджується Кубком, медалями і почесною грамотою.        Команди – призери нагороджуються кубками, медалями та почесними грамотами.        Команда – переможець (1 ліга), нагороджується малим Кубком, медалями і почесною грамотою.        Команди — призери (1 ліга), які змагалися в боротьбі за малий кубок, нагороджуються медалями та грамотою відповідних ступенів.        Придбання кубків, медалей та грамот, для нагородження переможців та призерів Вищої ліги, здійснюється за рахунок відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради; придбання кубків, медалей та грамот, для нагородження переможців та призерів 1 ліги, здійснюється за рахунок Федерації футболу міста Ніжина; придбання пам’ятних призів для нагородження кращих гравців чемпіонату, здійснюється за рахунок Федерації футболу Ніжинського району.        Всі витрати пов’язані з оплатою суддівства та арбітражу чемпіонату здійснюється за рахунок Федерації футболу міста Ніжина.    СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК. Попередні заявки на участь команди у Відкритому чемпіонаті міста Ніжина з міні-футболу надсилаються в електронному вигляді до 21.11.2017 року головному судді змагань Бринзі М.С. (м.т. +380681072113 — Viber) або судді відповідальному за інформаційний блок проведення змагань Кацай О.І. (+380681015376 – Viber, електронна пошта – sawokatsay@gmail.com). Жеребкування серед каманд проводитиметься о 17-00 годині 21 листопада 2018 року в малому залі Ніжинського міськвиконкому: за адресою: м.Ніжин, площа.І.Франка, 1. Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день проведення 1-ї гри команди, подається оригінал заявочного листа, завіреного печаткою (при наявності) та підписом керівника спортивної організації (представника команди), та лікарем (обов’язково). Керівник (представник) команди, в обов’язковому порядку, на протязі проведення чемпіонату повинен мати з собою підтверджуючі документи чи їх ксерокопії на всіх гравців команди, які внесені до заявочного листа учасників змагань. До участі допускаються команди та учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь.   БЕЗПЕКА ТА ПІДГОТОВКА МІСЦЬ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ.   У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів», підготовка спортивних споруд покладається на їх власників. Забезпечення техніки безпеки при проведенні змагань здійснюється власником спортивної споруди та головним суддею змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України, на власника спортивних споруд та головного суддю змагань.   ІНШІ УМОВИ УЧАСТІ В ЗМАГАННІ. Результати змагань можуть бути оскаржені офіційним представником команди. Протест (апеляція) у письмовій формі подається до головного судді змагань не пізніше, ніж за 30 хвилин після закінчення матчу. Оскарження негайно розглядається суддівською колегією. Персональну відповідальність за здоров’я учасників під час проведення змагань, крім випадків травмування на даних змаганнях, несуть представник команди та лікар, який надав висновок-допуск спортсмену на участь у змаганнях. Спортивну залу за адресою: м.Ніжин, вул.Прилуцька, 156, для проведення чемпіонату надає МЦ “Спорт для всіх”. Технічне та медичне забезпечення чемпіонату покладається на МЦ “Спорт для всіх”. Спірні питання, які будуть виникати в ході проведення чемпіонату, і не прописані в цьому положенні, будуть вирішуватися згідно офіційних правил футзалу і умов Регламенту Чернігівської обласної федерації футболу.

Дата добавления: 2019-01-14; просмотров: 84; Мы поможем в написании вашей работы!