Графік презентації виконаних самостійних завдань



Завдання Дата презентації
1. Сутність, завдання та класифікація фінансово-господарського внутрішньогосподарського контролю до 21.09.2017
2. Організаційна структура внутрішньогосподарського контролю, його суб’єкти та їх функції до 28.09.2017
3. Планування та організація проведення внутрішньогосподарського контролю до 05.10.2017

МОДУЛЬ №1

4. Організація і методика внутрішньогосподарського контролю активів підприємства   до 19.10.2017
5.Організація і методика внутрішньогосподарського контролю капіталу та зобов’язань підприємства до 02.11.2017
6.Організація внутрішньогосподарського контролю фінансових результатів діяльності підприємства до 16.11.2017
7. Організація і методика внутрішньогосподарського контролю статутної діяльності підприємств, фінансового стану підприємств, стану бухгалтерського обліку та фінансової звітності до 23.11.2017

МОДУЛЬ №2

 

Розподіл часу на самостійну роботу

Кожен студент сам визначає скільки часу витрати на той чи інший елемент самостійної роботи. Для орієнтації студентів рекомендується такий приблизний розподіл часу самостійної роботи:

- на самостійне вивчення програмного матеріалу за темами № 1-13, частина питань яких винесена на самостійне опрацювання – 86 годин. Сюди входить і час на підготовку до модульного контролю.

Карту самостійної роботи студентів студенти обов’язково роздруковують і використовують у роботі.

Самостійна робота студента (СРС) − це форма організації навчального процесу, за якої заплановані завдання виконуються студентом під методичним керівництвом викладача, але без його безпосередньої участі.

СРС є важливою складовою навчального процесу, яка позитивно впливає на глибину засвоєння знань і вмінь, що є передумовою творчого застосування їх у майбутній професійній діяльності.

Метою СРС є засвоєння в повному обсязі навчального матеріалу, передбаченого програмою та послідовне формування у студентів самостійності як риси характеру, що відіграє суттєву роль у формуванні сучасного фахівця вищої кваліфікації.

Під час самостійної роботи студент має бути активним учасником навчального процесу, свідомо ставитися до оволодіння теоретичними і практичними знаннями, вільно орієнтуватися в інформаційному просторі.

Самостійна робота студентів є однією з форм організації навчального процесу, якій відводиться важливе місце при опануванні студентами теоретичних основ, методичних та організаційних положень внутрішньогосподарського контролю.

Самостійна робота виконується студентом у вільний від занять за розкладом час і має творчий характер.

Для опрацювання теоретичних основ студент має ознайомитися з літературою, а також використовувати іншу літературу.

Для самостійного опрацювання завдань, визначених викладачем як індивідуальні для студента, використовуються нормативно-правові (інструктивні) та методичні вказівки, наведені в навчально-методичних посібниках з дисципліни.

Теми для висвітлення на студентських науково-практичних конференціях, підготовки публікацій, тощо, студент визначає самостійно. Як виняток, допускається вибір теми реферату, не наведеної в тематиці кафедри, але з умовою її обов’язкового попереднього погодження з керівником курсу чи викладачем, який веде практичні (семінарські) заняття.

Перелік завдань для самостійної роботи студентів (обов’язкових і вибіркових), форми її організації та звітності, терміни виконання і максимальна кількість балів, які можна отримати за виконання цих завдань, подано у Карті самостійної роботи студента наведеного в розділі 8 цієї програми. Карта самостійної роботи студентів (Карта СРС) є основою організації СРС з кожної науки (дисципліни).

Можливі форми практичної реалізації СРС, а також форми контролю представлені в таблиці.

Таблиця1

Можливі види самостійної роботи студентів та форми контролю

Види та форми самостійної роботи студентів Форми контролю

І. Підготовка до аудиторних занять

1.1. Вивчення обов’язкової та додаткової літератури, текстів лекцій тощо 1.2. Виконання домашніх завдань 1.3. Підготовка до семінарських (практичних, індивідуальних) занять 1.4. Підготовка до контрольних робіт та інших форм поточного контролю 1.1. Усне опитування 1.2. Перевірка правильності виконання завдань 1.3. Тестування 1.4. Написання контрольної роботи тощо

ІІ. Пошуково-аналітична робота

2.1. Пошук (підбір) та огляд літературних джерел за заданою проблематикою 2.2. Написання реферату (есе) на задану тему 2.3. Аналітичний розгляд наукової публікації 2.4. Аналіз конкретної виробничої ситуації та підготовка аналітичної записки (Case study) 2.1. Розгляд підготовлених матеріалів під час аудиторних занять або індивідуальних контрольних робіт 2.2. Обговорення (захист) реферату (есе) під час аудиторних занять або ІКР 2.3. Обговорення результатів проведеної роботи під час аудиторних занять або ІКР 2.4. Розгляд підготовлених матеріалів, участь у діловій грі 2.5. Перевірка правильності виконання завдань

ІІІ. Наукова робота


Дата добавления: 2019-01-14; просмотров: 137; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!