Зміст переддипломної практики



Для орієнтації нижче наведено тематику дипломних робіт (проектів), з якої студент - практикант може вибрати для себе тему дипломної роботи (проекту):

1. Організаційно-кадастрове забезпечення раціонального використання та охорони земель (сільської ради, району, області).

2. Моніторинг земель (сільської ради, району, області) і розробка заходів щодо їх раціонального використання та охорони.

3. Проект оптимізації земельних угідь новостворених господарств та території сільської (селищної) ради.

4. Техніко-економічне обґрунтування раціонального використання та охорони земель (сільської ради, району, області).

5. Схема консервації малопродуктивних (деградованих) і непридатних для сільськогосподарського використання земель (приватного підприємства, фермерського господарства. агрофірми тощо).

6. Схема протиерозійних заходів для яружних і балкових систем (сільськогосподарського підприємства, агрофірми, району, області та ін..).

7. Проект внутрігосподарського землевпорядкування (ПСП, агрофірми, фермерського господарства та ін..).

8. Схема земельно-кадастрового устрою (села, селища, міста).

9. Автоматизація обробки, систематизації, зберігання та аналізу земельно-кадастрової інформації.

10. Нормативна-грошова оцінка земель сільськогосподарського (несільськогосподарського) призначення і використання її при розробці проекту землеустрою.

11. Нормативна-грошова оцінка земель населених пунктів.

12. Земельно-кадастрове забезпечення проекту обмежень використання земель на території сільської ради (району, області).

13. Проект рекультивації та використання порушених (малопродуктивних, деградованих земель на території сільської (селищної) ради.

14. Комплекс робіт по розпаюванню земель (сільської ради, спілки тощо).

15. Комплекс робіт по інвентаризації земель.

16. Комплекс робіт та підготовка документації для відведення земельної ділянки.

17. Експертна оцінка земельних ділянок різного функціонального використання.

18. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для різних потреб.

19. Проект землеустрою щодо встановлення та зміни меж адміністративно територіальних одиниць ( сільських, селищних рад, населених пунктів, міст)

20. Організація і впорядкування території орних земель.

21. Кадастрове забезпечення раціонального використання та охорони земель.

22. Організація території агроформувань (агрохолдингів) ринкового типу на території сільської, селищної ради.

23. Перспектива і проблеми формування ринку земель у районі.

Студент також має право запропонувати свій об’єкт розробки, який погоджує з керівником (консультантом) дипломної роботи (проекту).

За погодженням з кафедрою студент в окремих випадках може збирати матеріали з інших земельно-кадастрових та землевпорядних робіт.

Усі матеріали студент - практикант збирає на виробництві згідно з дозволу керівництва бази практики.

Студент повинен зібрати матеріали для доповіді у студентському гуртку кафедри, а також на студентській науковій конференції академії та інших вузах.

Керівник організацій та підрозділів, в яких студент проходить практику, повинні виділити робочий час студенту для збирання необхідних матеріалів, сприти і допомагати в отриманні та розмноженні планово-картографічних матеріалів.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

Загальні вимоги до організації переддипломної практики

 

Переддипломну практику із землевпорядкування та кадастру студенти можуть проходити у складі груп відділів Держкомзему районів, міст; виробничих підрозділах ДП «Дніпропетровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», ДП «Укрспецзем», у ДП ДРФ «Центр ДЗК», місцевих інформаційно-кадастрових центрах, міських и обласних управліннях земельних ресурсів, приватних фірмах, які займаються питанням землевпорядкування та кадастру та мають відповідні ліцензії.

До виїзду на переддипломну практику студент отримує завдання, програму, про проходження практики,  щоденник, а також інші документи відповідно з договором між академією і організацією.

Прибувши на місце проходження практики, студент зобов’язаний повідомити керівництво організації, як бази практики, про завдання практики і оформити відповідні документи.

На час проходження переддипломної практики на студента - практиканта поширюється трудове законодавство, правила щодо безпеки життєдіяльності і внутрішній розпорядок, прийнятий у організації, де він проходить практику. У зв’язку з цим студент - практикант зобов’язаний:

- дотримуватись чинних у організації правил внутрішнього розпорядку;

- доброякісно і своєчасно виконувати завдання, передбачені програмою і календарним планом практики;

- дотримуватись вимог використання технічних засобів і технологій робіт, правила безпеки життєдіяльності;

- нести повну відповідальність за якість виконання робіт (виконання повинно бути на рівні з штатними працівниками організації);

- брати учать у раціоналізаторській, науково-дослідній роботі.

При порушенні студентом - практикантом правил внутрішнього розпорядку керівник організації має право накласти стягнення на студента згідно з чинним Кодексом законів про працю, про що він повідомляє в академію для вжиття відповідних заходів до студента.

 


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 447; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!