Порядок брошурування курсової роботи



Виконана і відповідним чином оформлена курсова робота підшивається в папку в такій послідовності:

- титульний аркуш;

- зміст курсової роботи;

- план курсової роботи;

- завдання на виконання курсової роботи;

- рецензія на курсову роботу;

- текст роботи;

- список використаних джерел;

- додатки.

Курсова робота повинна бути розміщена у папку. На останній сторінці студент зазначає дату закінчення роботи і ставить свій підпис.

ІV. РЕЦЕНЗУВАННЯ І ЗАХИСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Курсова робота виконується у терміни, визначені навчальною частиною. Протягом терміну виконання курсової роботи студент звертається до викладача з питань, які виникли у процесі виконання дослідження. Правильно оформлена курсова робота подається викладачу у встановлений термін для реєстрації та перевірки. Виконану в строк курсову роботу студент подає на рецензування не пізніше ніж за два тижні до початку залікового тижня. Строки перевірки курсової роботи - до 7 днів.

Разом із курсовою роботою студент отримує письмову рецензію на неї (додаток Д). У рецензії викладач дає загальну оцінку курсової роботи, вказує глибину розкриття теми дослідження, відзначає позитивні сторони роботи, а також недоліки, допущені студентом, вказує шляхи виправлення недоліків. У рецензії повинен зазначатися допуск роботи до захисту з рекомендованою оцінкою.

Приклад:

Курсова робота допускається до захисту з оцінкою 7 (добре).

Робота, яка отримала негативну рецензію, повертається студенту на доопрацювання з урахуванням критичних зауважень рецензента і подається на повторну перевірку і рецензування разом з першою рецензією на неї.

Готуючись до захисту перш за все необхідно підготувати відповіді на зауваження, зазначені в рецензії, а також виділити найважливіші моменти курсового дослідження.

До захисту допускається курсова робота, яка отримала позитивну рецензію.

Робота, яка отримала негативну рецензію, повинна студентом доопрацюватись з урахуванням критичних зауважень рецензента і подається на повторну перевірку і рецензування разом з першою рецензією на неї.

 Захист здійснюється перед комісією у складі не менше двох викладачів, які призначаються завідувачем відділення, і відбувається не пізніше останнього дня залікового тижня.

До захисту курсової студент готує усний виступ на 5-7 хвилин. У такому виступі не потрібно детально переказувати зміст роботи, що нерідко стараються робити студенти, а варто розказати про те, за якими мотивами вибрана ця тема для виконання курсового дослідження, які завдання ставились, яким шляхом вони розв’язувались і які результати отримані. У виступі доцільно відзначити труднощі, які виникали при виконанні роботи, і показати те, як удалося їх побороти. Також потрібно зреагувати на рецензійні зауваження, вказавши на ті, з якими студент погоджується, і спробувати аргументовано спростувати ті, з якими не погоджується.

Після виступу студент повинен відповісти на запитання членів комісії та присутніх. Питання можуть стосуватися як конкретно самої курсової роботи, так і загальної теми курсу, проблеми якої досліджуються в цій роботі.

Кінцева оцінка одночасно залежить:

- від якості виконаної роботи та попередньої оцінки;

- від виступу студента на захисті;

- від відповідей на запитання щодо курсової;

- від відповідей на питання, що стосуються теми курсу, до якої належить ця тема курсової роботи.

Згідно номенклатури справ коледжу курсові роботи та курсові проекти студентів зберігаються в архіві протягом трьох років, а потім списують в установленому порядку.

 

 


 

Додаток А

ПЛАН

Вступ

Розділ 1. (Назва)

1.1. (Назва)

1.2. (Назва)

1.3. (Назва)

Розділ 2. (Назва)

2.1. (Назва)

2.2. (Назва)

2.3. (Назва)

Розділ 3. (Назва)

Висновки

Список використаних джерел

Додатки


 

Додаток Б

ЗАВДАННЯ

На виконання курсової роботи

з навчальної дисципліни _________________студентки (студента) ___ курсу, групи __ Прізвище, ім’я та по батькові студента. 

Тема. ____________________________________________________

При виконанні курсової роботи повинні бути представлені:

1.Текстовий матеріал:

  • Вступ.
  • Розділи: теоретичний, дослідницький, проектний.
  • Висновки та пропозиції.

2.Додатки:


Дата добавления: 2018-05-09; просмотров: 196; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!