Проректор                                                                                             О.А.Могила       

Українсько-американський гуманітарний інститут

«Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні»

 

                                                                                                                                                                                                                                        ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                     Ректор

                                                 ________________О.О.Романовський

                                                 «28» серпня   2014 р.

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про семестровий контроль в

Українсько-американському гуманітарному інституті

«Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні»

В умовах кредитно-модульної системи організації навчального процесу за українсько-американською (спільною) програмою

(для студентів)

 

 

                                                      Обговорено та затверджено

                                                  на засіданні Вченої Ради

            інституту

                                                           протокол №  8 від  27 серпня 2014 р.

 

Київ - 2014

CПІЛЬНА УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА

           Організація навчального процесу в інституті здійснюється згідно з Європейською кредитно-трансферною системою.

           Це Положення розроблено на основі таких документів:

           1. Наказ № 161 від 02.06.1993 р. «Про затвердження Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах».

           2. Постанова Кабінету Міністрів України № 1074 від 05.09.1996 р. «Положення про державний вищий заклад освіти».

           3. Наказ МОНУ № 943 від 16.10.2009 р. «Про запровадження у вищих навчальних закладів України Європейської кредитно-трансферної системи».

           4. Лист МОН України № 91/9-119 від 26.02.2010 р. «Про методичні рекомендації щодо запровадження Європейської кредитно-трансферної системи та її ключових документів у вищих навчальних закладах».

           Cтуденти ВМУУ навчаються за спільною українсько-американською програмою (згідно з Договором про навчання).

           Відповідно до навчальних планів підготовки бакалаврів у галузі знань 0306 «Менеджмент» напряму 6.030601 «Менеджмент та адміністрування»; у галузі знань 0302 «Міжнародні відносини» напряму 6.030206 «Міжнародний бізнес»  40 предметів викладаються за американською програмою англійською мовою (перелік додається) та 21-22 предмети (кількість та назва кожний рік затверджується Вченою радою інституту) – викладаються українською мовою. Усі робочі навчальні програми дисциплін кожного навчального року затверджуються на засіданнях кафедр.

           Програма (40 предметів) – це міжнародна програма ВВА (Bachelor of Business Administration), яка передбачає видачу диплома ВМУУ, акредитованого FIBAA, або американського диплома WIUU.

           Виходячи з цього, організація навчально-виховного процесу будується за двома системами: американською й українською, згідно з кредитно-трансферною системою.

Спільні вимоги до обох програм

  1. На початку семестру (не пізніше 10 днів) студент зобов’язаний ознайомиться з робочою навчальною програмою дисципліни, системою оцінювання (на першому заняття у викладача та на сервері) та одержати в бібліотеці необхідні підручники.

                   До системи оцінювання кожного предмета обов’язково входять: фінальний іспит – 40 балів, модульна контрольна робота – 5-10 різноманітних робіт (тести, міні-контрольні, проекти і т.д.) – 60 балів із 100% загальної оцінки.

            Контроль підсумкових знань (модульна контрольна робота – Midterm (далі - МКР), фінальна контрольна робота – Final (далі ФКР) здійснюється тільки письмово і зберігається не менше 6 місяців. Оцінка доводиться до відома студента не пізніше 10 днів з дня написання письмової роботи. Студент має право апелювати до виставлення оцінки протягом 10 днів з дня її оголошення. Апеляція подається письмово в деканат завідуючому навчально-методичного відділу.

2. Підсумкова оцінка з предмета виставляється згідно з набраними балами (таблиця п.3 даного Положення), які відображені в електронному журналі (Gradbook), та заноситься в заліково-екзаменаційну відомість. Система оцінювання кожного предмета доводиться до відома студентів на першому занятті та на студентському сервері. Студент може відслідковувати свої проміжні успіхи після МКР та ФКР у викладача. Семестровий контроль (МКР, ФКР, поточні завдання) з навчальної дисципліни проводяться за обсягом навчального матеріалу, визначеного навчальною програмою, і в терміни, встановлені навчальним планом.

3. Підсумкове оцінювання знань студента проводиться згідно з «Положенням про організацію навчального процесу в кредитно-модульній системі підготовки фахівців в Українсько-американському гуманітарному інституті «Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні» відповідно до таблиці.

 

Бали

За шкалою ЕСТS

За національною шкалою

Екзамен

Залік

100 - 90

A

5

(відмінно)

Зараховано

89 - 83

B

4

(добре)

82 - 75

C

74 - 70

D

3

(задовільно)

69 - 60

E

59 - 35

FX

Незадовільно

з можливістю повторного складання

Незараховано

34 - 1

F

Незадовільно з обов’язковим повторним курсом

4.При вирішенні питання про допуск студентів до ФКР враховується виконання ними вимог навчального плану і графіка навчального процесу.

           Процедура та форми відпрацювання студентами пропущених з поважних причин, підтверджених документально занять з кожної навчальної дисципліни визначаються викладачем, що викладає дану дисципліну. Контроль за виконанням цієї роботи покладається на викладача.

5. Студент повинен обов’язково в день проведення ФКР чи МКР попередити викладача або деканат (телефоном, електронною поштою, родичами) про поважну причину відсутності. А потім ознайомити викладача та здати в деканат документи, які засвідчують причини відсутності, обов’язково підтверджені юридично.

6. Студенти складають МКР та ФКР тільки в період, який визначений програмою дисципліни, та розкладом, складеним деканатом. Як виняток, через поважні причини (хвороба студента, надзвичайні сімейні обставини тощо), які підтверджено відповідними документами, декан факультету визначає термін проведення повторного МКР та ФКР. Як правило таку можливість деканат надає студенту в кінці сесії під час тест-центру. Студент може скласти пропущені МКР та ФКР, які готує викладач згідно з поданою заявою студентів.

7. Студент уважається допущеним до ФКР, якщо він виконав вчасно всі види робіт, передбачені робочою навчальною програмою дисципліни.

           Якщо студент до проведення ФКР набрав менше 20 балів, розпорядженням декана він не допускається до проходження ФКР з відповідної навчальної дисципліни. Ця дисципліна прослуховується студентом повторно з оплатою згідно з кошторисом.         Якщо студент за підсумковий контроль (МКР+ФКР+поточні завдання) набрав                    1-34 бали, то він обов’язково повторно прослуховує курс у наступному році з оплатою згідно з кошторисом.

           Якщо студент за підсумковий контроль (МКР+ФКР+поточні завдання) одержав 35-59 балів, він має право скласти повторно ФКР комісії, яку визначає декан, згідно з поданою доповідною завідувача кафедри та заяви студента. Оцінювання цього підсумкового контролю (складання ФКР мовою того предмета, якою викладався) здійснюється за оцінкою поточної ФКР і замінюється на попередню ФКР. Студент може повторно скласти ФКР комісії не більше ніж з двох предметів. Повторне складання підсумкового контролю оплачується згідно з кошторисом.

           Підсумкова оцінка з дисципліни "незадовільно"чи "не зараховано"в "Індивідуальному навчальному плані" студента не виставляється. В транскрипті виставляються всі прослухані предмети та їх результати в т.ч. незадовільні оцінки.

8. Студенти, які одержали незадовільну підсумкові оцінки, повинні звернутися до деканату за дозволом на перескладання. Дозвіл на перескладання дає лишедекан факультету. Повторне складання підсумкового контролю заноситься до Аркуша успішності студента або Ghang of Grade.

9. Студенти, які одержали під час заліково-екзаменаційної сесії більше двох підсумкових незадовільних оцінок (1 – 34 бали) з дисциплін,–відраховуються з інституту з правом поновлення за рішенням Приймальної комісії ВМУУ.

10. За 10 днів до державних іспитів видається наказ про допуск студентів до державних іспитів. Студент, який не виконав навчальний план, до складання державних іспитів не допускається та відраховується з інституту з правом поновлення за рішенням Приймальної комісії ВМУУ.

Проректор                                                                                             О.А.Могила       


Дата добавления: 2018-05-02; просмотров: 189; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:




Мы поможем в написании ваших работ!