Оцінювання виконання модульних завдань



Навчальний матеріал дисципліни «Національна економіка» поділяється на два змістовних модулі. Перший змістовний модуль охоплює 1–7 теми; другий – 8–14 теми.

При виконанні модульних (контрольних) завдань оцінці підлягають теоретичні знання та практичні навички, яких набули студенти після опанування певного змістовного модуля. Кожна модульна робота оцінюється у 15 балів.

МОДУЛЬНІ РОБОТИ НЕ ПЕРЕПИСУЮТЬСЯ.

 

Індивідуальне навчально-дослідне завдання

Індивідуальне навчально-дослідне завдання (ІНДЗ) передбачає опрацювання літератури за певною темою, яка закріплюється за студентом викладачем на 1-му семінарському занятті та підготовку письмового звіту, що має таку структуру:

· зміст

· вступ

· основна частина

· висновки

· список використаної літератури та інформаційних джерел.

ІНДЗ виконується у письмовій формі та може бути предметом обговорення на семінарському занятті.

В разі підготовки ІНДЗ у друкованому варіанті, вимоги до оформлення наступні: шрифт – Times New Roman; розмір шрифту – кегль 14; поля: зверху, знизу та зліва – 2,0 см: справа – 1,0 см.; міжрядковий інтервал – 1; вирівнювання в тексті – по ширині.

Обсяг ІНДЗ – 12-15 сторінок. Нумерація сторінок має бути наскрізною: номер сторінки про­ставляють арабськими цифрами у правому верхньому кутку, але на титульній сторінці (перша сторінка реферату) номер сторінки не про­ставляють. Після цифри крапку не ставлять.

Вступ, висновки, список літератури не нумерують. Підрозділи нумерують в межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера
розділу і порядкового номера підрозділу, між якими ставлять крапку. В кінці
номера підрозділу ставлять крапку. Наприклад: «2.3.» (третій підрозділ другого розділу).

В тексті повторюють назви всіх структурних елементів роботи. Заголовки «ЗМІСТ», «ВСТУП», «СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ» та назви розділів пишуть великими літерами симетрично до тексту. Заголовки підрозділів пишуть звичайними літерами (крім першої літери) з абзацного відступу. Крапку в кінці заголовка не ставлять.

Назву розділу пишуть, відступаючи від попереднього тексту додатково два рядки. Текст після назви розділу пишуть, відступаючи від неї додатково рядок.

У вступі (1-2 сторінки тексту) обґрунтовують актуальність теми, мету роботи, її структуру.

В основній частині висвітлюється фактичний стан об’єкта дослідження, проблеми його регулювання, вітчизняний та/або зарубіжний досвід їх вирішення, роль держави (хто здійснює регулювання (суб’єкти регулювання), яким чином (методи регулювання)).

Формули, таблиці, ілюстрації нумерують послідовно в межах кожного розділу. Номер їх складається з номеру розділу і порядкового номеру таблиці (формули, ілюстрації). Наприклад: 2.2 – друга таблиця другого розділу.

Таблицю вміщують після першого згадування про неї в тексті. Над
правим верхнім кутом таблиці пишуть слово «Таблиця» і вказують її номер
(знак № при цьому не пишуть). Примітки до таблиці розміщують
безпосередньо під таблицею. Повторні посилання на таблицю дають по
формі: (див. табл. 2.1).

Номер формули пишуть на її рівні біля правого поля аркуша. Стовпчик пояснень до формули (експлікацію) рівняють відносно знаку тире. Значення кожного символу і числового коефіцієнта подають з нового рядка. Вище та нижче кожної формули залишають не менше одного вільного рядка.

Посилання на джерела. ІНДЗ пишуть як літературний огляд. Під час підготовки ІНДЗ студент має використовувати додаткові літературні джерела: матеріали періодичних економічних видань, статистичні та аналітичні матеріали, офіційні інтернет-сторінки органів влади. Текст ІНДЗ повинен це відображати: в ньому повинні бути посилання на використані джерела. Посилання на джерела цитат, фактичних і статистичних даних, точки зору авторів потрібні для того, щоб можна було перевірити їх достовірність. Якщо в ІНДЗ відсутні посилання на джерела, то вважається, що воно написане на базі одного джерела. Така робота не зараховується.

Форма посилань на джерела може бути різною. Але обов'язково посилання на джерело крім прізвища автора, назви роботи повинно мати вихідні дані, номер сторінки з тим, щоб джерело можна було легко знайти і перевірити посилання на нього.

І варіант посилання – внизу сторінки

Текст «…у більшості розвинених країн практичне застосування «стратегій активізму» надало позитивні результати, але переважно у періоди помірного розвитку 1»

Посилання:

1 Гронтковська Г.Е., Косік А.Ф. Макроекономіка: навч. посіб. – К.: Центр учбової літератури, 2010. – С. 626.

II варіант посилання - в тексті

Текст «…у більшості розвинених країн практичне застосування «стратегій активізму» надало позитивні результати, але переважно у періоди помірного розвитку» [6, с. 626]

В цьому випадку в кінці цитати (або після цифр) в квадратних дужках
подається номер джерела за списком літератури та сторінка [6, с. 626].
Посилання за формою [6; 36] означатиме, що посилання робиться на два джерела: 6-е та 36-е за списком літератури.

Джерела можна розміщувати в списку в порядку появи посилань у тексті, або в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків.

Титульна сторінка:

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА

ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

КАФЕДРА ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

 

ІНДИВІДУАЛЬНА НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНА РОБОТА СТУДЕНТА

з дисципліни «НАЦІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА»

на тему: «_______________________________»

Виконав (ла) студент (ка) __ курсу

група __

Іванова І.І.

Рівне – 201__


Дата добавления: 2018-05-02; просмотров: 222; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!