Створення нових стилів в Photoshop



Ви скачали файл з новими стилями (цей файл знаходиться у вас на робочому столі або ви вже розмістили його в спеціальній папці для скачаних доповнень)

Відкрийте програму Photoshop.
Зверніться в головному меню у вкладку Edit - Preset Manager (Редагування - Управління наборами)

З'явиться таке віконце, де якщо натиснути на кнопку під буквою А, то ви зможете вибрати вид доповнення, який ви хочете встановити, - це кисті, текстури, фігури, стилі і так далі

Кнопка Б показує різновиди доповнення.

Вибираємо вид доповнення - стилі - Styles (Стилі)

Значить клікаєм по рядку Styles (Стилі) і натискаємо Load (Завантажити)

З'являється нове віконце. Тут ви указуєте адресу файлу, що скачав, із стилем. У мене він знаходиться в теці "Стилі" на робочому столі.

І знову натискаєте Load (Завантажити)

Тепер, якщо ви опустите смугу прокрутки вниз, то побачите нові стилі.

От і все, програма Photoshop скопіювала вказаний файл із стилями в свій набір. Можете користуватися!

 

 

Тема: Основи кольорокорекції  

План

1. Поняття кольорокорекції                                                                                                 2. Колірна і тонова корекції                                                                              3.Налаштування кольору та тональності за допомогою кривих

Кольорокорекція – це продумана зміна кольорових складових зображень з ціллю добитися кращого і більш реалістичного результату.

Кольрокорекція  є процес усунення тонового і колірного дисбалансу у виконанні. З іншого боку, кольорокорекція дозволяє налаштовувати контраст кольорів.

Етапи процедури проведення кольорокорекції.

 1.Виконайте калібрування системи.

 2.Перевірте якість сканованого зображення.

 3.Задайте у виконанні білу (світлу) і чорну (темну) точки.

 4.Виконайте корекцію тонів і настройте контраст з допомогою команд «Рівні» чи

 «Криві».

 5.Виконайте коригування кольорів з допомогою команд «Криві», «Колірний

 тон/Насыщенность, «Замінити колір» чи «Вибіркова корекція кольору».

Колірна і тонова корекції

Колірна корекція - це зміна колірних характеристик зображення в процесі підготовки його до друку

Тонова корекція - це операція впливу на рівні яскравості зображення.

Алгоритм тонової і колірної корекції колірних зображень:

Відновлюємо баланс світлих і темних ділянок зображення.

image> adjustment> shadow / highlight

Виправляємо гістограми рівнів яскравості зображення

image> adjustments> levels Налаштовуємо гістограму таким чином, щоб сірий маркер знаходився точно по центру гістограми, чорний і білий маркери повинні знаходиться на початку і в кінці гістограми. Піпетками ми показуємо саме біле і чорне саме місце.

 Замінюємо кольору окремих ділянок зображення

image> adjustment> replace color піпетками додаємо чи видаляємо колір. Також використовуємо повзунки:

fuzziness - чутливість

hue - міняємо відтінок

saturation - міняємо насиченість кольору

lightness - освітлення.

 (Етап за потребою) Змінюємо колір всього зображення в цілому.

image> adjustment> color balans

 Відновлювати композицію фотографії

image> adjistment> exposure

Точкова зміна окремих ділянок зображення відносно кольору і тону:

Dodge ToolТочечное освітлення.

Burn ToolЗатемненіе окремих ділянок зображення

Sponge Tool Дозволяє збільшити або змінити насиченість кольору.

 Погляньмо на панель властивостей інструменту: режим mode для всіх інструментів, крім sponge tool однаковий. У sponge tool ми можемо вибрати Darken (краю зображення затемнюючи) і Lighten (краю зображення посветлеют). Mode інших інструментів показує на що спрямовано вплив інструмента: на світлі (highlight), на темні (shadow) і середні (midtones) кольору зображення. Для більш коректної роботи інструментів слід стежити, щоб завжди був обраний midtones.

 Точковий фокус зображення. На панелі інструментів зліва від групи, яку ми розглядали в 6-му пункті знаходяться інструменти різкості.

Blur tool знижуємо різкість окремих ділянок зображення.

Sharpen tool Підсилюємо різкість окремих ділянок зображення.

Smudgen tool розмиваємо окремі ділянки ізображенія.Частой помилкою новачків є те, що вони ігнорують ці інструменти. Але за фокусуванням зображення в роботах треба стежити.

Алгоритм тонової-колірної корекції чорно-білих зображень:

Обесвічуємо зображення, тобто удаляємо всі кольори окрім чорно-білих.

image> adjustment> desaturate

Відновлюємо баланс світлих і темних ділянок зображення.

image> adjustment> shadow / highlight

(Додатковий етап) Експозіціонірованіе фотографії.

image> adjistment> exposure

Загальна фокусування зображення

filter> sharpen> unsharp mask

Виробляємо точкову коригування і фокусування зображення. (Щоб фотографії здавалися чіткими, очі і рот зображеного на ній людини повинні бути чіткими).

В залежності від цілі, яку ставить перед собою художник, розрізняють наступні види корекції і зображення:

1. Кольорокорекція – зміна балансу кольорів

2. Місцева, або локальна, корекція – зміна співвідношення кольорів світла не по всьому зображенню, а на окремих його ділянках.

3. Ретуш – це вилучення або добавлення яких-небудь деталей зображення. По своїй суті це вже композиційна зміна

Якщо розглядати репродукційні процедури (репродукцію) максимально широко, то можна виділити три типи тонових діапазонів:

■ тоновий і кольоровий діапазон об’єктивної реальності, вірніше все те, що дозволяє людині сприймати її такою. Світові хвилі існують об’єктивно і незалежно від людини;

■ тоновий і кольоровий діапазон , який сприймається людиною в якості тону або кольору. Сприйняття кольору або тону основане на фізіологічному і психологічному аспектах роботи органів зору і особливо мозку;

■ тонові і кольорові діапазони технічних систем, які набагато раз обмеженіші природних.

Таким чином, в репродукційних процесах в загальному випадку під корекцією розуміють зміну зображення з ціллю максимально приближеного до рівня оригіналу.

Основні інструменти, які використовуються при кольорокорекції:

Щоб активізувати дану функцію необхідно виконати: Image > Adjustment > Levels (Изображение > Настройка > Уровни) або натиснути сполучення        Ctrl + L. Перед вами з’явиться діалогове вікно. В цьому вікні можна побачити гістограму яскравості активного зображення. Дана функція не дає повного контролю над всіма точками і значеннями яскравості, але дозволяє настроювати самі темні, світлі і середні значення. Цього інколи більш чим достатньо для проведення зображення до ідеального або близькому до нього виду.

В діалоговому вікні даної опції можна настроювати такі параметри:

Channel ( Канал ) – ця настройка може виконувати редагування як всього зображення, так і його окремих кольорових складових, що частіше всього приходиться і виконувати. Якщо ви редагуєте по каналам, то зверніть увагу, що вони абсолютно незалежні, тому достатньо нескладно підібрати ідеальні настройки.

Input Levels (Входные значения) – цим значенням відповідають три віконця над гістограмою і «бігунки» під нею. Чорний «бігунок» і крайнє ліве вікно відповідають чорному кольору, білий і праве вікно – білому.

Output Levels ( Выходные значения ) – дані параметри використовуються для зменшення діапазону яскравості зображення.

Load (Загрузить ) – кнопка , яка використовується для загрузки параметрів редагування з диску.

● Save (Сохранить ) – можна зберігати вдало підібрані параметри.

Auto (Авто) – корекція відбувається автоматично, тобто самі світлі пікселі перетворюються в білі, а самі темні – в чорні. Аналог натиснення на цю кнопку – команда Image > Adjustment > Auto Levers ( Изображение > Настройка > Автоматическая настройка уровней ) або комбінація клавіш Ctrl + Shift + L .

Options (Настройки ) – натиснення на цю кнопку також дозволяє виконувати автоматичну корекцію рівнів, але більш точніше ніж Auto (Авто). Для цього служить викликане діалогове вікно. Можна настроїти наступні параметри:

Algorithms ( Алгоритмы ) – вибір варіанта оптимізації, по якому буде виконуватися автоматична корекція кольору. Назва алгоритмів дають достатньо повне уявлення про принцип їх дії.

Enhance Monochromatic Contrast (Улучить монохроматический контраст) підвищує звичайну контрастність зображення, виходячи з сумарної яскравості каналів. Також результату можна добитися виконавши команду: Image > Adjustment > Auto Contrast (Изображение > Настройка > Автоматическая настройка контраста) або натиснувши   Alt + Ctrl + Shift + L .

Enhance Per Channel Contrast (Улучить контраст в каналах) збільшує контраст в кожному каналі окремо.

Find Dark & Light Colors (Найти темные и светлые цвета) – підвищує контрастність зображення , виходячи тільки з темних кольорових характеристик пікселів (команда Image > Adjustment > Auto Color (Изображение > Настройка > Автоматическая настройка цвета) або Ctrl + Shift + В).

Target Colors & Clipping (Цвета и их обрезка ) – в цій групі можна точно вказати, який відтінок буде у самої темної ( Shadows (Тени)), у самої світлої (Highlights (Света)) і у середній по яскравості частини зображення Midtones (Средние тона )). Якщо клацнути на одному з цих полів, з’явиться кольорова палітра, в якій можна вибрати колір який відповідає частині пікселів. В вікнах Clip (Обрезать) вказується, яку частину  темних або світлих ділянок зображення потрібно окрасити, відповідно в чорний або білий колір

Eyedroppers (Пипетки ) – існує три вида піпеток: чорна, сіра і біла. Якщо вибрати чорну піпетку і клацнути по зображенню, то значення яскравості даного пікселя буде занесено в чорне віконце вхідних значень (при редагуванні по каналам). Всі кольори, значення яскравості яких менша ніж цього пікселя, перетворюються в чорні.

Аналогічними можуть бути дії при виконанні сірої і білої піпетки.

Команди Curves і Levels

При використанні команди Curves (Криві) або Levels (Рівні) для коректування кольору або тонування спочатку необхідно провести коректування для всього зображення цілком (у каналі змішаного кольору), а потім, якщо необхідно, підкоригувати окремі канали (трохи більше блакитного, трохи менше фуксину і так далі).

За допомогою команди Curves (Криві) можна коректувати тони від світлих до темних. Для створення такого ефекту можна навіть застосувати декілька шарів, що коректують. Спочатку для змішаного каналу скористайтеся одним шаром, що коректує, а потім створіть ще один шар для кожного окремого каналу, щоб ще точніше набудувати колір. Можна поекспериментувати з непрозорістю шаруючи або використовувати маску шаруючи для видалення або ослабіння ефекту коректування в певних областях.

Корекція кольору за допомогою команди Curves  (Кривые )

 За бажанням. Для одночасного коректування два і більш за канали натискуйте клавішу Shift і клацніть по їх іменах.

Примітка

Це не можна зробити для шару, що коректує, містить команду Curves (Криві)

Виберіть команду Image > Adjustments > Curves (Зображення > Коректування > Криві) (комбінація клавіш Ctrl+m) або створіть шар, що коректує, вибравши пункт Curves (Криві) із спливаючого меню, яке викликається натисненням кнопки New fill or adjustment layer (Створити новий шар заливки або шар, що коректує), розташованої внизу палітри Layers (Шари).

 Помістіть курсор над сіткою. Інформація, що міститься в полях Input (Вхідний рівень) і Output (Вихідний рівень), розташованих в лівому нижньому кутку діалогового вікна, є значеннями яскравості для режиму RGB або значення у відсотках для режиму CMYK. Клацніть по панелі градієнта, щоб перемкнутися з одного поля на інше.

Рис. Діалогове вікно команди Curves

За бажанням. Виберіть який-небудь варіант у випадному меню поля Channel (Канал), щоб набудувати відповідний канал окремо (це не можна зробити при роботі з шаром, що коректує). Якщо на кроці 1 ви вибрали більш за один канал, то в цьому меню можна буде вибрати їх комбінацію (наприклад, RB для червоного (red) і синього (blue) каналів).

Якщо на панелі градієнта білий колір розташований з лівого боку (режим CMYK), перетягнете частку кривої, яку ви хочете підкоригувати, вгору, щоб затемнити, або вниз, щоб освітлити зображення (мал. 11.28). Клацніть по двосторонній стрілці в середині панелі градієнта, щоб крива прийняла протилежне положення. Для режиму RGB все робиться з точністю до навпаки.

Для точнішого коректування клацніть по кривій, щоб створити до 14 додаткових крапок, положення яких фіксоване, потім перетягуйте ділянки кривої між крапками, щоб внести ледве помітні зміни. (Для того, щоб видалити крапку, клацніть по ній і натискуйте клавішу Backspace або клацніть по ній при клавіші, що натискує Ctrl).

 Перемістите саму крайню точку кривої, щоб значення абсолютно чорного кольору стало нижче 100% або значення абсолютне білого стало більше 0%.

За бажанням. Ви можете скористатися опціями автоматичної корекції кольору, наявними в діалоговому вікні Auto Colors Correction Options.  Щоб викликати це вікно, клацніть по кнопці Options у вікні Curves.

Клацніть по кнопці ОК

Діалогове вікно даної функції можна викликати командою Image > Adjustment > Curves (Изображение > Настройка > Кривые) або натиснути сполучення клавіш Ctrl + М.

В даному вікні виконуються основні операції по кольорокорекції, так як цей інструмент дозволяє творити чудеса.

Елементи діалогового вікна Curves (Кривые ) :

Channel ( Канал ) – призначення даного списку таке ж , як і у всіх інструментах. Якщо ви хочете редагувати зображення повністю, то виберіть необхідний пункт меню, але частіше редагувати приходиться по різним каналам.

Brightness Graph (Поле кривых) – в цьому полі відбувається процес редагування: створення кривої, яка являється визначальною в даній настройці. Поле розбито на чотири квадрати, але їх число можна збільшити до 10. клацнувши всередині поля при натисненій клавіші Alt.

● Brightness Bar (Шкала кривых ) – горизонтальна шкала символізує яскравість вхідних пікселів, а вертикальна – вихідних. Спочатку крива представляє собою діагональ квадрату, яка розташована так, що всі вхідні значення яскравості дорівнює вихідним. Але в процесі редагування кривої можна одержати цікавий результат.

● Curve Tools (Инструменты построения кривых ) – Існує два інструменти, на основі якої будується використована крива.

Input / Output (Входные/Выходные значения )  - якщо клацнути мишею по якійсь точці кривої, то можна побачити значення вхідної і вихідної яскравості. Ця можливість даного інструменту використовується тоді, коли необхідно точно редагувати.

Load (Загрузить ) – клацнувши по цій кнопці, можна загрузити любу криву з диску.

Save (Сохранить ) – якщо створена вами крива може ще знадобитися, то треба зберегти її, скориставшись даною кнопкою

Smooth (Сглаживани е ) – клацнувши по цій кнопці , ви згладите криву, створену інструментом, який нагадує нам олівець, після чого стане доступна можливість редагування по точкам при допомозі першого інструмента.

Auto (Авто) - перетворює самі темні пікселі в чорні, а світлі – в білі

Options (Настройки ) - діють так як при редагуванні рівнів

Eyedroppers (Пипетки ) – з їх допомогою можна вибрати пікселі на зображенні, значення яскравості яких стануть крайніми точками

Можна використовувати діалогове вікно «Криві» або «Рівні» для налаштування всієї градаційної шкали зображення. Налаштування кривих дозволяє налаштувати точки у градаційній шкалі зображення (від тіней до світлих тонів). Рівні мають лише три налаштування (точка білого, точка чорного, гама). Також можна використовувати діалогове вікно «Криві» для точного налаштування окремих колірних каналів зображення. Можна зберегти параметри діалогового вікна «Криві» у вигляді стилів

. Зразок на зображенні для встановлення точки чорного.B. Зразок на зображенні для встановлення точки сірого.C. Зразок на зображенні для встановлення точки білого.D. Точки редагування для зміни кривої.E. Рисунок для зміни кривої.F. Спливаюче меню типів кривих.G. Встановити точку чорного. H. Встановити точку сірого.I. Встановити точку білого.J. Показати відсікання.

В діалоговому вікні «Налаштування кривих» градаційну шкалу представлено у вигляді прямої діагональної базової лінії, оскільки рівні введення (вихідні значення яскравості пікселів) та рівні виводу (нові значення кольорів) є ідентичними.

Примітка: Після внесення змін до градаційної шкали кривої, Photoshop продовжує показувати базову лінію для довідки. Щоб сховати базову лінію, зніміть позначку «Показувати базову лінію» в параметрах показу кривих.

 Горизонтальна вісь графіку представляє рівні введення, а вертикальна — рівні виводу.

Стандартні параметри кривих для зображень CMYK та RGB

A. Стандартна орієнтація смуги тонального виводу CMYKB. Значення введення та виводу CMYK у відсоткахC. Стандартна орієнтація смуги тонального введення CMYKD. Стандартна орієнтація смуги тонального виводу RGBE. Значення вводу та виводу RGB в рівнях яскравостіF. Стандартна орієнтація смуги тонального вводу RGB


Дата добавления: 2019-02-12; просмотров: 185; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!